Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 18.12.2006, 22:07

Yazar: Sarmasik

Sadece senle ben!

Sadece Senle Ben Simdi cok uzaklardasin Ben uzaktayim Ellerini tutabilmek isterim Benim tek hayalim sensin askim! Ve yine sensin benim kalbimi alevlendiren Beni deli divane eden Kendisine asik eden , sensin! Gözümden uzak olabilirsin ama gönlümden asla! Sensiz bir hayat düsünemem Yasayamam gözlerinsiz asla! Simdi cok uzaklardasin Ben uzaktayim Ama eminim gün gelecek birlikte oalcagiz Sadece sen ve ben.. Günesin batisini izleyecegiz El ele Sadece senle ben ve ömrümüzün sonuna kadar yine senle ben...

Friday, 15.12.2006, 21:09

kendi robot resminizi yapın :)

benimkisi acayip benzedi ya hehehehe

Sunday, 10.12.2006, 14:52

Istedigini yaziyi istedigin sekilde yaz..

Istedigin yaziyi istedigin sekilde yaz! yani animasyonlu olsun veya baska bi sekil BU sitede http://cooltext.com/ sekli sec ve ardindan -Logo text yazan yere ne yazmak istedigini yaz -Font yazan yerden yazi seklini sec -Text size yazan yerden büyüklügü sec -text color yazan yerden yazinin rengini sec -background color yazan yerden resmin arka planin rengini sec Ve ardindan REnder Logo design yazan yere tiklayarak bekliyorsunuz... Ve aninda istediginiz yazi istediginiz tipte karsiniza cikiyor htt...

Sunday, 10.12.2006, 12:18

elifimm cöz bahim :)

hehehehee... coh gözelll... sana benden 25 Turka! Güzel yazmissinn bidenem ellerine saglik :up:

Sunday, 10.12.2006, 11:10

MSNde kim sizi engellemis bilmekmi istiyorsunuz?

ama bende denedimm valla diyom bisi olmadi... banada inanmiyosaniz ne diyeyimm

Sunday, 10.12.2006, 00:06

Tuttu - Tutmadı

tutmadi uykusuzsun..

Saturday, 9.12.2006, 21:32

Tuttu - Tutmadı

tuttu seversen bi kez seversin?

Saturday, 9.12.2006, 21:30

MSNde kim sizi engellemis bilmekmi istiyorsunuz?

MSNde kim sizi engellemis merakmi ediyorsunuz? O zaman bu site tam size göre.. Bunu bilmek icin: -MSN ID yazan yere mail adresinizi yaziyosunuz -PASSWORD yazan yere sifrenizi giriyosunuz Ardindan SUBMIT yazan yere tikliyorsunuz ve aninda sizi engelleyen kisiler görüntüleniyor.. http://www.blockstatus.com/msn/delete-checker Not: Kesinlikle hack falan degildir.. kendimde denedim valla.. hicbisey olmadi

Saturday, 9.12.2006, 16:06

:D

ay güzel hikaye.. elifimmmmm yaf benim hikayeyi cözmicenmi daha?

Saturday, 9.12.2006, 16:03

Avrupada müslüman gencler..

tamam haklisin canim.. benim fikrimde sadece basörtüyle degistikleri degildi.. ahlaklarida degisti.. bak mesela erkek arkadasi dedin sen.. basörtülüler bazen aciklardan dahada beter oluyor.. iste bak basörtüdü olsa bile neler neler yapiyolar yani ... ben katiliyorum sana.. ya dogru d+r+st edebiyle taksin yada dinimizi o davranislariyla pislemesin..

Saturday, 9.12.2006, 16:02

tamam haklisin canim.. benim fikrimde sadece basörtüyle degistikleri degildi.. ahlaklarida degisti.. bak mesela erkek arkadasi dedin sen.. basörtülüler bazen aciklardan dahada beter oluyor.. iste bak basörtüdü olsa bile neler neler yapiyolar yani ... ben katiliyorum sana.. ya dogru d+r+st edebiyle taksin yada dinimizi o davranislariyla pislemesin..

Saturday, 9.12.2006, 09:14

bunda sana hak vermekteyim.. ayni mum misali kendin düzgün ve "müslüman" bir insan olacaksinki... baskalarinida mumun isigi yaydigi gibi etrafini aydinlatacaksin..

Saturday, 9.12.2006, 09:11

Tuttu - Tutmadı

tutmadi , daha yeni basladik :p alttaki hayvanlari sever