Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 24.09.2008, 20:31

Yazar: badboyhan

T-Sört Tasarım Yarışması !

iremin Resimler ile yarisamam ama sansimi deneyim dedim

Monday, 22.09.2008, 22:11

Cicek Bahcesi Fcp Tema

destkleriniz icin tskler

Sunday, 14.09.2008, 04:19

Cicek Bahcesi Fcp Tema

Tsk ediyorum nezaketiniz icin bende pek begenilmez die dusunmutum ama genede saolun

Sunday, 14.09.2008, 04:14

Cicek Bahcesi Fcp Tema

Umarim biraz daha duzelmistir calismalarim. Güle Güle Kullanın

Sunday, 14.09.2008, 02:40

Ormanlar Guzeli FlatCast Tema

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" badboyhan, bazi gifler radyoda kullanmak icin uygun olmuyor, ozellikle simli olarak hareket halindekiler, uygun olanlari bulmaya calis.. Bende o sekilde yapıyordum ben sadece calismayan giflerin transparanligini kaldirmanin bir yolu varmi onu ogrenmeye calisiyordum Anladigim kadari ile sadece uygun gifler ile calisabiliyoruz digerlerini temada kulanamiyoruz bilgilerinizi paylastiginiz icin tsk ederim

Saturday, 13.09.2008, 02:25

arkadaslar gif eklemeyi biliyorum ama ekledigim gifler guzel calismiyor yanip sonuyor duzgun bi sekilde ekranda durmuyor onu nasil duzenleyebilirim

Friday, 12.09.2008, 05:03

Arkadaslar yapmis oldugum ilk temaya yaptiginiz olumlu yorumlardan sonra ikinci tema çalışmamı yapma cesareti buldum umarim bunu da begenirsin .Temada ki her seyi tamamen kendim tasarladim hic bi yerden kopya cekmedim o yüzden elestirirken lutfen yaptigim ikici temam oldugunu unutmayin ... Bu arada hareketli temalar yapiminda biraz bilgi ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim... Güle Güle Kullanın...

Thursday, 11.09.2008, 04:09

Bulut Tema

bu yapmis oldugum ilk tema denemem tesadufen denemeye karar verdim ve boyle bi sey cikti Begenicenizi pek sanmam ustalar varken temami ama sizle paylasmak istedim

Thursday, 11.09.2008, 03:59

HAREKELI IKI TAMA DAHA BAKIN NASIL:))

pek guzel deil resimleri ama genede emegine saglik

Wednesday, 10.09.2008, 18:43

Gittin [Fcp Tema By Deniz]

Eline emegine saglik arkadasim tskler

Tuesday, 9.09.2008, 03:52

Mercedes(Flatcas Temasi)

Emegine saglik arkadasim tskler

Thursday, 8.11.2007, 22:25

Flatcast icin Port Acmak

arkadaslar benim radio 4 16 bunu nasil anlicam saglikli calisip calismadigini yukaridaki resim 4 15

Thursday, 1.11.2007, 20:20

Dosya Indirme Yetkisi (Downloads)

arkadaslar elinize emeginize saglik calismalariniza devamini ve basarilar dilerim