Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 20.02.2010, 22:46

Yazar: nedemeliyimki

Vistada kaybolan mixer

arkadaşlar aradım ama bulamadım forumda, arkadaşım pc sine format attırmış vista yüklemişler, yayın alamıyorum mixer yok diyor ne yapması gerekiyor bilen varmı acaba?

Sunday, 16.08.2009, 16:38

radyo

çok teşekkür ederim umarım yapabilirim, bu konularda biraz yeteneksizimde

Sunday, 16.08.2009, 16:15

radyo

radyoya istediğimiz kişilerin gelmesi, istenmeyenlerin gelmemesi için, mail yollanıyormuş, tam olarak nasıl olduğunu bilen yardıncı olabilecek arkadaşlar varmı acaba, şimdiden çok teşekkür ederim

Monday, 1.06.2009, 14:55

Flatcast Fcp Tema UNUTAMAM SENI by nisa 31 Mayıs 2009

nisa senin ve diğer tüm arkadaşların fonlarını beğeniyorum, kendim anlamadığım için teşekkürden başka yorum yapamıyorum fakat sende hoşuma giden birşey var fonlarına tarih atman çok güzel bence, yeni hangi fonlar eklenmiş tarihli takip etmek çok daha kolayy

Monday, 1.06.2009, 11:58

Elveda hayalim elveda...

Gitmeyi kim isterki hep bir gönderen vardır....... emeğine yüreğine sağlık ayşeceren tüm paylaşımların gibi buda çok güzel

Monday, 1.06.2009, 11:53

ÖNCE CAN SONRA CANAN

çok güzel, çok duygulu emeğine yüreğine sağlık, neden biz insanlar hep benciliz, neden hep önce kendimizi düşünüyoruz, hayatı zora sokanda bizleriz sonrada durmadan şikayet ediyoruz. Can dediğimizin birazını canan demek için harcasak belki mutsuzlukların üzüntülerin bir çoğu kalkacak hayatımızdan. Kendi yazını bizlerle paylaştığın için ayrıca çok teşekkürler ellerin dert görmesin, umarım bir çok kişi okur ve hepimiz biraz dersler çıkarırız

Sunday, 31.05.2009, 17:42

Unutmayalım ki, yaşamın en güzel yanı sevgidir.

buda çok güzel daha önce okumuştum hatırlamamı sağladın sağol,

Sunday, 31.05.2009, 17:37

Bardaği Birakin...

temalarınıda görüyorum ama temadan anlamadıgım için yorumda bulunmak istemiyorum, yazıların kendine ait olanlarıda varsa mutlaka paylaş bekliyoruz

Sunday, 31.05.2009, 17:33

Hareketli Gifli kizlar

hepsi çok güzeller çok emek harcamışsın bizlerle paylaşmak için, emeğine yüreğine sağlık

Sunday, 31.05.2009, 17:22

Bardaği Birakin...

O kadar net ve açık yazılmış ki anlaşılmaması için imkan yok, böyle güzel anlamlı yazıları severim bu tür paylaşımlarınızın devamını rica ediyorum

Sunday, 31.05.2009, 17:04

Bardaği Birakin...

Bizlerle paylaştıgın için çok teşekkürler, keşke o bardakları yere bırakabilsek

Monday, 25.05.2009, 10:00

SEN VE BEN by nisa 24 mayıs 2009

çok şeker çok güzeller, emeğine sağlık pc nin en kısa sürede tamir edilmesi dileğiyle

Saturday, 23.05.2009, 19:41

Büyüklükten istifa ediyorum

hadi topluca istifa edelimmmmm, teşekkürler beratcan ama istifa masasının yerini tarif etmemişsinn

Saturday, 23.05.2009, 19:40

eminmisin.....

çok güzel bizlerle paylaştığın için teşekkürler

Saturday, 23.05.2009, 19:38

Asker Hediyesi :)

emeğine yüreğine sağlık,hayırlı teskereler şimdiden

Monday, 18.05.2009, 18:22

FLatcast ArkapLan TemaLar Serisi By XézaL

süper süper süper, eline, emeğine, yüreğine sağlık, hepsi birbirinden güzel

Friday, 15.05.2009, 21:40

Kitap Okuyan Varmi..?

E.Nihan Durukan-Yonca Kocadağ--SADECE BİR GECELİK Canan Tan--Yüreğim seni çok sevdi unutamadıklarımın başında gelen kitaplardır, tavsiye ederim

Thursday, 7.05.2009, 19:17

Annelerin en güzeline

emeğine yüreğine sağlık, o kadar gerçekçi olmuş ki o şeker kızın elinden çiçeği uzanıp alabilecekmişim gibi hissettim

Tuesday, 5.05.2009, 18:24

korku tema

masaüstü resmi olarakta bu vardı galiba sizde, o zamanda gördüğümde korkmuştum şimdide, acaba bu fonda yayin yaparken dinleyiciler nereye saklanirlar emegine sağlık teşekkürler