Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 4.08.2012, 01:11

Yazar: .Kaptan34

Türkiyede müzik indirmek (telif hakkı )

merhaba herkekese bundan birkaç hafta önce müzik indirmenin internetten yasak olduğu ve yasalaştığı tv de ana haberlerde verdi kullanıcılar müzik indirdikleri tespit edilerek IP yani veri aldıkları internet sağlayıcılarından tespit edilerek önce uyarı tekrarında ise para cezası verileceğini bizzat söğlediler. Alaturka bu konuda hangi görüşlere yer vermiştir bilgi açısından herkese saygılar tekrar.

Wednesday, 2.05.2012, 23:07

Banlama

Merhaba yaptığınız bütün yenilikler çok güzel.Ancak radyolar herkese açık oldugundan girilebiliyor , fakat biliyorsunuz hoş olmayan durumlarda oluyor.Ben size bir öneride bulunmak istiyorum.İlk versiyonda pc banlama vardı, yani nik banlanabiliyordu şimdi ise çiziyoruz ama çözüm degil çünkü tekrar çıkıp yine girebiliyor sürekli hale getirebiliyor buda cok rahatsız edici durum Yenilikler yapılırken versiyonlarda acaba tekrar banlama olamazmı (niklerin banlanması)olsa cok iyi olurdu sizlere iyi çal...

Thursday, 28.07.2011, 20:13

radyoya giriliyor

selam arkadaşlar radyoya giriliyor ben eski sürümde idim yeni sürümü yükledim 5.1 den 5.2 ye geçtim yayın açıldı dikkatinize saygılar konuyla ilgili yazmasını beklediğm bazı yardıms ever arkadaşlar eleştiri yapacağına çözüm üretmeliydi sorun yenei versiyo arkadaşlar saygılar by

Thursday, 28.07.2011, 19:33

dinleyici giremiyor

selam yayın yaptığımız radyo ya kimse giremiyor acılır gibi oluyor ama yok sebebi nedir( daha evvel bir sorun yoktu en azından 3.4 yıldır) bugün böğle bir durum oldu sonu com la bitiyor ve bedeca site deyil. sayggılar

Thursday, 28.07.2011, 19:30

radyoya girilmiyor

Selam arkadaşlar kaç yıldır yayın yapıyoruz hiç bir sorun yok iken radyo sonu com la bitiyor alakası varmı yokmu bilmiyoruz ama radyoya kimse giremiyor biir kaç saat oldu anlamadık anlamadık sebebi nedir. flatta başka radyolara giriliyor. saygılar

Wednesday, 20.04.2011, 17:56

iknci bir kücük ekran

Flatcast radyoda ufak ekran çıkma sorunu yayın alınca çıkıyor ve o kalıyor kaybolmuyor taki pc kapatılıncaya kadar nedeni nedir saygılar

Wednesday, 20.04.2011, 17:51

Flatcast tamirhane

Flatcast radyoda ufak ekran çıkma sorunu herzaman olmasada neden kaynaklanıyor hiç bir çözümvarmı ?

Thursday, 14.04.2011, 10:18

Flatcast F5.3 (RC 1)

Merhaba, uzun süredir yardımlarınızı alıyoruz.okuyoruz emekleriniz çok fazla, o bakımdan emeği geçen herkese, yürekten teeşekkür ederiz, bir kelime de olsa insanlar faydalanabiliyorsa onu saygı ile selamlıyorum ve bu siteyi taleplere göre haraket eden site sahibine çok teşekkürler. Çok eskiden kişinin nikine eski sürümlerde ban atılırdı , dolayısıyle ban kaldırılmasıda yetkide radyo yöneticilerine kalmış bir durum yada kişi haklı veya haksız yada ahlak dışı haraketleirnden dolayı atılırdı, ve ço...

Thursday, 24.02.2011, 11:06

Flatcast Radyoya girilemiyor.

Bu kurbağalı resim tamamıyle kullanmış olduğunuz web alanının bedeva olduğunu gösteriyor dolayısıyle oradakilink kapanmıştır web alanınızı değişin yada orjinal flatcast radyo sayfasını deneyin.

Thursday, 24.02.2011, 11:02

Ayri Bilgisayardan ayni radyoya girilmiyor

Çok basit eğer aylık kullanım kotanaız (upload)makul kullanım 15 GB bu sınırı aştıysanız kota hızı düşüyor dolayaısıyle iki pc den girmek zorlaşır ne zamana kadar ay başına kadar ğort açık olsa dahi hızın düşmesi (upload) . deneyin görün ay başında bakın zira kullandığınız kota hakkında da bilgisahibi olun teknik servisiarayın şu anki kullanımını ve upload dowluanti da öğrenin

Thursday, 24.02.2011, 07:49

Son günlerde radyo sayfasında ekrandaki kurbağa

Değerli arkadaşlar son zamanlarda ekranaınızda tyani hazır sayfaların bir çoğunda link olmadığından ( bedeva sitelerden alınmış olan linklerin kapanmış olmasından) daha evvel fcp hazır sayfalar görünüyor olmasına trağmen kaybolmuştur. sebep budur. silmelisiniz onları ink olmadığından görürnmeyecektir. sizin web alanınız varsa oradan link alabilir kendiniz sayfa yapabilirsiniz

Thursday, 19.11.2009, 00:13

Flatcast.com adresine saldırı

onur bey tşkl bilgilerine iyi geceler

Wednesday, 18.11.2009, 23:29

Flatcast neden açılmıyor

sağol bilgilerin için emeğine sağlık tşkll.

Wednesday, 18.11.2009, 23:22

Flatcast neden açılmıyor

sayın beratcan flatcast.com artık eskisi gibi olmayacakmı? info kalıcı mı olacak anlamadım ve sitenin linkinde flatcast.com yerine flatcastin ifromede yeterli mi? saygılar

Wednesday, 18.11.2009, 17:30

info hakkında

[quote="Aylion"][b]@ all[/b] [b]eger sitenizde iframe kodunu com adresinden info cevirdiyseniz, yayini hep www.flatcast.info üzeri acin, aksi halde sorunlar cikabiliyor.[/b][/quote]

Wednesday, 18.11.2009, 17:17

onur kardeşime sadece sizlerin yazmış olduğu gibi altaki gibi aptım com yerine info flatcast.com yazan bölümü ----> flatcast.info yazarak değiştim sürüm 5.2 yi kurdum ancak olmadı bende geriye döndüm düzelir diye adres cubugundan yaptım oldu sagılar ama gecici olarak yani flatcast düzelir diye info geçici bir çözüm diye

Wednesday, 18.11.2009, 10:21

Flatcast neden açılmıyor

değerli flatcast ve alaturka yetkili arkadaşlara hiç bir ayar değişmedne beklesek yani iframe com yerine info yapmaz isek düzelmeyecekmi bu sorun radyo ana şifresinden girip bir ayar değişmek gerekmiyorsa? ben info yaptım FC yardım diye bir yayın yapan radyo çıktı anlamadım? infoyu yine com olarak değiştim.??

Wednesday, 18.11.2009, 09:42

Ha®uN kardeş şimdiya kadar portumuz acık sabit Ipmiz var dı f5 kulanıyordum yani her şey iyi normal ama radyoyu bir türlü acamadım htlm kodunuda com dan info yaptım yok yani frewall kısaca daha evvel ayarlı özllikle bugün olmasını anlamıyorum ayarlardan olduğunu sanmıyorum altarnatif? acaba saygılar

Friday, 6.11.2009, 11:39

telif hakları devreye giriyor?

En son duyumlarıma göre amatörce bedeva yayınlara son muyap tarafından aralık 2009 sonmuş bundan sonra telif hakları ödenmeden yayın yapanlardan yaptıkları yayın IP lerinden tespit yöntemi ile para tahsili ve ve cezası birde yıllık 8 milyon diye duydum oda mp3 olarak yayın yapamıyormuşsunuz konuyal ilgili bilgim bukadar. ayrıntılı billgi var ise paylaşalım kaldıki bu kadar emek veren insanlara yazık

Sunday, 13.09.2009, 19:27

teşekkür

Değerli site yetkilisi ve ilgili tüm yardım sever arkadaşlara gösterdikleri çaba verdikleri emeklerden ve anlamayana tekrar yöneldikleri içinde ayrıca teşekkürü bir borç bilirim . bıkmadan saygı ve sevgi ile Birde konu saptırıldı esasen Turyap tarafından lisanslı şifreli ev kullanıcılarının vma olarak indirdikleri medya playerde çalabilldiği ses dos-yası mp3 e çevrilmiyor bir çok verilen programda [b]konu şifre koruma nasıl çözülürdü anlatmak istediğim çünkü mixere girmiyor [/b]sorun uzunluğunu ...