Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 27.04.2008, 20:15

Yazar: demirbey01

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine !

merhabalar benim sorunum portlarim açik ip sabit.mapping arti (+)uzun zamandir da yayin yapiyordum,son 2 haftadir yayinimda kimse duramiyor,düşüyorlar portlari açik dinleyici yani başka dj arkadaşım geldiginde girebbiliyorlar.i.e den yayin yapiyordum,firefox a geçtim yine ayni güvenlik duvarinida açtim.virüs programinida kaldirdim sorun yine düzelmedi.forumu alt üst ettim çözüm bulamadim yardimci olurmusunuz,lütfen teşekkürler.

Thursday, 31.01.2008, 10:52

Re: Flatcast Sorun Mesajlari

Not: Flatcast hata mesajlarınızı bura bizimle paylaşabilirsiniz. selam arkadaslar bende bugün bir hata mesajı aldım ne anlama geliyor acaba.??yardımlarınız için teşekkürler The stream "okyanuss_fm" -"!okyanuss_fm!" is currently not available. Please try again later.

Wednesday, 28.11.2007, 00:03

radyo yol geçen hanına döndü..

selamlar arkadaşlar ben radyomu yeni açtım,güzelde seviyeli bir oram kurduk,fakat bu radyo sapıklarından kurtulamadım.gelen giden küfür ediyor,dinleyicileri rahatsız ediyor,gelenlerden bazıları banlanmıyor,atıyom adamı hiç umurunda degil.bunlardan nasıl kurtulabliriz.? radyom paralı hosting de.adresde degiştiremiyorum,lütfen yardım edinn. bu konularda acemiyim,radyo sürümü 4,15,ben birde şunu düşündüm;hostinge forum kurup içine radyomu koysam,foruma üyelikle girilecegi için çözüm olurmu?olursa n...

Tuesday, 13.11.2007, 14:13

İndex Derya.fm den

tesekkürler eline saglik siteme koydum ama kırıklıklar var yardımcı olurmusunuz?radyom http://demir01fm.blogcu.com/ ..tesekkürler.

Monday, 29.10.2007, 13:01

Yeni Tema nasil yüklenir

çok teşekkürler elinize saglık