Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 16.12.2008, 19:06

Yazar: sientello87

radyoya kimsegiremiyor ?

www.djonurradio.tk yayını actım gelin bi bakın

Tuesday, 16.12.2008, 18:50

radyoya kimsegiremiyor ?

mappıng + gösteriyo hıc kırmızı göstermedıkı

Tuesday, 16.12.2008, 18:30

radyoya kimsegiremiyor ?

benim sorunum su bende port ayarı felan normal herseyı dediginizgibi yaptım fmı acıncada + gösterıyo ama herkes giremiyo mesela birine diyorum gir o giremiyo digerine söyluyorum o giriyo sonra o girdikten sonra herkes girebiliyo o kişi çıktıktan sonrada herkes cıkıyo sorun ne olabılır yardım edın

Tuesday, 13.11.2007, 13:20

radyoda dinleyenlerin sesinin gidip gelmesi sorunu

slm radyoda ben veya bi arkadasım yayın yaparken dinleyenlerin sesleri kesilip duruyo neden aceba yardım edin

Monday, 12.11.2007, 22:50

Flatcast tamirhane

valla bisey yapmadim tekrar actim yayını herkes girdi umarim böle sey olmz bidaha sagolun hersey için

Monday, 12.11.2007, 20:15

Flatcast tamirhane

Alıntı sahibi ""slowcu"" Beyaz ekranda ne yaziyor Kesin Activite yükle diyordur Arkadaslarina söyle Yayina girerken activite yüklesin girer radyoya... active yuklu cunku biri girdi cıktı tekrar girerken beyaz ekran cıkıyo please retry later bu yazıyo

Monday, 12.11.2007, 20:07

Flatcast tamirhane

ya ben yayını actıgımda milelt girerken beyaz ekran cıkıyo neden aceba ben 4,15 den 4,16 yaptım ayarı sonra tekrar 4,15e aldım ayarı ama simdi girerken beyaz ekran cıkıyo bazaen girern oluyo bazen giremiyolar beyaz ekranın sebebi ne yardımmm

Friday, 2.11.2007, 08:34

Flatcast icin Port Acmak

slm arkadaslar ben dediginiz sekilde portu modemden actım ve statistic + oldu ama nedense yine kimse giremiyor ben yayındayken nedeni ne kafayı yıyecem ne dediyseniz yapıyom yine olmuyo yardım lutfen :cry:

Thursday, 1.11.2007, 22:42

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

Alıntı sahibi ""slowcu"" yayiN esnasinda Dowland programlarindan uzak durunuz örnek --->> ( Msn.limeWire ve buna benzer programlari kullanmayiniz ...) valla hepsi kapalı yine giren yok ya giren kiside sorun var yada hala benim pcde anlamadım gitti

Thursday, 1.11.2007, 22:18

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

slm arkadaslar bendede aynı sorun var ben port ayarlarını felan yaptım show istatistic de + oldu ama nedense yine kimse giremiyo fme int baglantı hızımda suan 856.7 kbps = 107 KB/s bu ne olur yardım edin