Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 14.11.2007, 14:12

Yazar: djcaprise

radyomdaki sorunlar

Alıntı sahibi ""KesmeSekeri"" djcaprise, En basiti: Flatcast.com ana sayfadan ARAMA yani (SEARCH) butonundan kendi radyo ismini yazdinmi bulursun, tabiki yayinda olma sartiyla..Ulke bolumunu aramana kalmaz...Tabi Wanted amcanin gosterdigi resimde islenmisse radyon ,benim anlattigim sekilde listede gorunur.. yokk bende biliomm seker onu da denedimm cikmioo

Wednesday, 14.11.2007, 14:08

radyomdaki sorunlar

slowcu her sayfayi inceldim yokk benim radyo wanted simdi senin söledigini deniyorum olursa bildiririm hoscakal

Wednesday, 14.11.2007, 00:30

radyomdaki sorunlar

SORUNLARI BITIREMEDIM ARKADASLAR RADYOM FLATCAST LISTESINDE CIKMIYOR GEREKEN AYARLARI NASIL DÜZENLEMEM LAZIMM ACELE CEVAP BEKLIYORUM

Thursday, 8.11.2007, 15:26

radyomdaki sorunlar

tamam biras okudum yollaidgin linkleride ben SUSKUNFMDEN HAZIR INDEX HEMDE HTML OLARAK konusundaki kodu webbaukasten.de sitesindeki homepage nasil eklicem yani tam olarak nereye?

Thursday, 8.11.2007, 15:07

radyomdaki sorunlar

Alıntı sahibi ""slowcu"" Madem adres degiskligi istiyorsunuz bunun için homepage de degistirmeniz lazım ek olarak size bedava hosting veren siteler önerebilirim --->>Tıkla SLOWCU CANIM ADRES DEGISMEK ISTEMIYOM ANLAMAMISSIN GENEDE TESEKKÜRLER

Thursday, 8.11.2007, 14:56

radyomdaki sorunlar

yaaaa tekrar home page almakk istemiomm her problem olusunda homepagedegisiom yeter artikk baska bi cözüm lütfenn

Thursday, 8.11.2007, 14:42

radyomdaki sorunlar

tmm artik oluyo özel mesaj atilabiliyo yalniz radyonun görüntüsünden memnun degilim ben radyomun su sekilde görünmesini istiyorum http://www.mavisfm.com/ yada böyle http://omurfm.sitemynet.com/ bide dj girisi lazim bana bunu nasil yapacam homepage m webbaukasten.de den ona göre tarif ederseniz sevinirim

Thursday, 8.11.2007, 14:10

radyomdaki sorunlar

selam herkese suanda yayin yapmaktayim fakat radyoda bazi sorunlar var giren arkadaslarim türkce karekter yazamio ikinciside özel mesaj atilmio sorun ne olabilir acele cevaplarsaniz sevinirim

Wednesday, 7.11.2007, 13:49

Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

Sitnizde iframe kodunda ve sid numarasinda bir sorun olsagerek. Aşagıdaki kodu radyoyu yerleştireceğiniz sayfaya ekleyin. Sid numaranızı değişmeyi unutmayın. [code:1]<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no"> </IFRAME>[/code:1][/quote] tesekkürler yardimiz icin gerek kalmadi ama maxma arkadas yardimci oldu yine de tekrar tesekkür ederim yardiminiz icin

Monday, 5.11.2007, 14:54

arkadaslar bakabilecek biri varmi su anda

Monday, 5.11.2007, 14:50

radyomla ilgili bilmiom ki radyo ayarlarini yapiyoduk beraber bisiler yaptim ama oldumu göremiom tabiki siteyi yayin yaptigim icin nasil gözüküyo onu soracamm

Monday, 5.11.2007, 14:47

ACMAYA CALISTIGIM RADYOYLA ILGILII YA YARDIM LAZIM ACL

Monday, 5.11.2007, 13:44

himm peki hangi siteyi önerirsin dogru düzgün ise yarayacak ikincisi toolsda görünüyor tema fakat siteye baktigimdasöle bisi cikioo " Information Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten. " mesela su anda yayin acik bi girip bakarmisn kesme seker yayin sitemde dinleniomu

Monday, 5.11.2007, 13:24

KesmeSekeri, 1.sorunum flatcast ekraninin boyutu ufacik gözüküyo bunu ayarlayamiyorum buradaki önerileri uyguluyorum fakat hep ayni kaliyo acaba baska bir home page mi denesem 2.sorunumm yükledigim temayi sitede gözükmüyor Start streama tıkladıgımda otomatıkmen karsıma radyom cıkıyor yükledigim tema start streama tikliyanca sitemde gözükmüyor Yardim edebilecek olan varmi ?

Monday, 5.11.2007, 13:08

BEN BURADA SÖYNENLERIN HEPSINI HARFIYEN YAPIYORUMM AMA SITEMDEN YAYIN YAPAMIYORUM BANA BIR YARDIMCI OLSANIZ YAA