Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 9.02.2010, 12:01

Yazar: DJ~BEYTO

yarin öleceginizi bilseydiniz ne yapardiniz

tankonb, Nasuh tovbesi ayette ''Tovbeten Nasuha'' diye gecer o vakaayi yazmak isterim ama baya uzun olur soz konusu olaydaki sahista tek basina yapmistiki kabul olundugu acikca belirtilmis zaten.

Friday, 16.10.2009, 18:44

Mustafa Demirci - Huvallahullezi [ ILAHI ]

((Yapacagim yorumun hepsini okumanizi ozellikle ayet mealinden sonraki tasavvuf ilmi hakkinda yazacaklarimi kesinlikle okumanizi tavsiye ediyorum)) Tasavvuf muzigi i-rem in de dedigi gibi insanin ruhunu oksayan ve dinlendiren bir muzik turudur... bu ilahide Huvallahullezi Hasr suresinin sondan uc Ayet-i Kerime sinin baslangic kelimesidir... son uc ayet soyledir: 22. O, kendisinden başka hiçbir ilah olmayan Allah'tır. Gaybı da, görünen âlemi de bilendir. O, Rahmân'dır, Rahîm'dir. 23. O, kendisin...

Thursday, 8.10.2009, 20:46

Filistin icin dua... ne olur okuyun ve mail olarak yollayin

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM YA ALLAH, YA KAYYUM, YA HAKEM, YA ADL, YA KUDDÜS İsm-i azamın hürmetine, güzel isimlerin hürmetine, Kuran-ı Hakimin ve sürelerinin, ayetlerinin, sırlarının, nurlarının, kelimelerinin ve harflerinin hürmetine, Resul-ü Ekremin (a.s.m.), mucizelerinin, kemalatının, şeriatının ve sünnetinin hürmetine, onun Ehl-i Beytinin, sahabilerinin ve yardımcılarının ve bunların din yolundaki mücadelelerinin hürmetine Ey zalimleri yakalaması pek şiddetli olan Allahım... Zalimleri zulümle...

Wednesday, 7.10.2009, 05:56

KIZLAR NE ZAMAN BIRAKILMALI

Kizlar :a176: gorunen birer :cadi: dir

Wednesday, 7.10.2009, 01:03

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Ibrahim ERKAL - Unutmadim seni unutamadim. oooooooooooofffffffffffffffffffffffffffooooooooooofffffffffffffffooooooooffffffffffff Her seyi unuttuda bu yarali yuregim, bir tek seni unutmayi unuttu...

Tuesday, 6.10.2009, 03:11

"Bitti" Zor Oldu Ama "Bitti"...

Bitti denir biter, biten kim olur bilinmez... Bitti dedigin yerde ''bitirisin'' acisi baslar ne hap fayda eder ne ilac...! Ellerine saglik cok guzel yazmissin...

Friday, 2.10.2009, 01:34

ŞŞTTTT ÜSTTEKİ ÜYE :))

hergun baska bir sehirde imza gunu veriyorum hayranlarim cok zamanim olmuyor zuhahahaaalll

Thursday, 1.10.2009, 21:00

KADIN ZEKASI

bir gun adamin biri hastalanir ve doktora gider beyin tumoru teshisi konulur ve acil beyin nakli yapilmasi gerektigini soyler... yakinlarida hemen yaptiralim derler. doktor sorar bayan beynimi istersiniz erkek beynimi?? yakinlari arasindaki fark nedir diye sorarlar? doktor: bayan begni erkek beynine nazaran iki kat daha pahalidir der...! orda bulunan bayan olan bir yakini sinsice ve havali bir sekilde sorar '' neden bayan beyni daha pahali''??? doktor cevap verir: ''cok nadir bulundugu icin'' k...

Thursday, 1.10.2009, 20:56

ŞŞTTTT ÜSTTEKİ ÜYE :))

ustteki uye cok maynak aciktim menude ne vardi aksam yemeginde

Thursday, 1.10.2009, 20:56

ÜSTTEKİ ÜYENİN FALINA BAK :))

nisa komsuya kadar gitti bne bakiyom falina baktim ben falin yalancisiyim ayni boyle cikti parasiz kalacan sevgilin senden ayrilacak is yerinden atilacan borclar birikecek icralik olacan

Thursday, 1.10.2009, 20:53

Kadınlar Neden Uzun Yaşar?

koca bir hayat boyle gecermi beeaa

Thursday, 1.10.2009, 20:52

KIZLAR NE ZAMAN BIRAKILMALI

abi biz o zaman hic baslamadan birakalim

Monday, 28.09.2009, 02:22

ERKEGIN DUASI:)))

Kula bela gelmez Hak yazmadikca, Hak bela yazmaz kul azmadikca