Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 22.10.2008, 17:28

Yazar: dost05

İKİ TEMA BİRDEN BUYRUN ARKADAŞLAR (edit)

Wanted burda bu paylaşımları yapmanın kolay olmadığını en iyi bilen kişilerden birisi sensin ... diğer sorumlu üye beratcan çok güzel düzenledi.. resimlerle fcp ler aynı isimde silmek en kolay düzenleme yöntemi ... bundan sonrada cevap vermek istemiyorum bu tarz ortamlarda tartışmak bana mütiş ters geliyor .... iki senedir elimden geldiğince paylaşımlarımla katkıda bulunma cabasındayım ben ..

Wednesday, 22.10.2008, 15:30

beratcan elbette forumun kullanışlı olması hepimiz için iyi ama silen arkadaşın yapması gereken senin yaptıgının tıpkısıydı ama sildi eger bunun silinmesini sen hoş buluyorsan ben özür dilerim sorun değil

Wednesday, 22.10.2008, 15:00

beratcan imzalar bana ait başkasının temasını paylaşma hakkım oldunu sanmıyorum ... ayrıca diğer arka fonlarında fcp sini yaptim koydum sorumlu arkadas biraz sorumsuzluk yapmış ve silmiş senin kadar konuya duyarlı olamamış ... ortada emek vardı ama sorun değil tekrar koyarız siteye ... saygılar

Wednesday, 22.10.2008, 11:00

etmişler ama nasıl etmişler bilmiyorum umarım silmemişlerdir ama korkarım silmişler )

Wednesday, 22.10.2008, 10:47

sevdagül iki başlık attım evet çünki bir başlığa 3 tema ekleyebiliyormuşuz beş tema olunca böyle oldu ) acemilik yani )

Wednesday, 8.10.2008, 09:47

Beğeneceğinizi Umuyurum Super Bi Site Girisi

evet arkadaslar cok güzel bir index ama bunun dosyalarınıda yükleseniz cok iyi olurdu kod kullanmak istemem

Saturday, 9.08.2008, 20:37

4 BUYUKLER Tema Sablonlari

güzelmiş emeğine sağlık