Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 31.12.2008, 00:55

Yazar: DJ KAFKASYALI

İslami-Brush [FCP Tema] By Deniz

Eline emeğine sağlık güzel olmuş gerçekten :smiley:

Saturday, 22.11.2008, 12:33

Resimler icin Cerceveler

sağolasınız..Allah razı olsun..

Saturday, 22.11.2008, 12:27

TEMALAR ICIN GEREKLI BIRKAC MALZEME

çok güseldiler emeklerinize saglık..

Friday, 20.06.2008, 17:49

' Ben Beni Biraktigim Zaman, Sen Beni Birakma Ya RAB '

Çok güzel ya süper gerçekden okurken dayanamadım ( Çok sağol PeRi kIzI, emeğine yüreğine sağlık Rabbim razı olsun. Bunları mutlaka radyomda seslendiricem herkesin faydalanmasını istiyorum

Friday, 20.06.2008, 16:46

Mavi Desen [Flatcast Tema]

İlklerin devamıda gelir inşaAllah Geliyor da zaten maşallah Emeğine sağlık güzel olmuş. Eskileri siliyorum artık (temaları) yenilenme zamanı geldiğini anladım Aslında en iyisi "bir tek" temayla yola devam etmek Kırk tane tema değiştiğimde radyo uçuyor

Friday, 20.06.2008, 16:01

Gül Kız [Flatcast Tema] By Deniz

Alıntı sahibi ""((..Mehmet..))"" saol tesekürler emegine saglik güsel olmus... :yanak: Güzel olmuş gerçekten

Thursday, 19.06.2008, 18:45

Yarım bıraktın,yârsız bıraktın beni [FCP Tema]

Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ama keyifsiz olmana üzüldüm Rabbim yüzünü her daim güldürür, Keyifsiz günlerin en kısa zamanda geçer inşallah. Bu şiiride bi yerde nasip olmamışdı dinleyeyim sağol sayende dinledim burda Paylaşım için tekrardan teşekkürler...

Thursday, 19.06.2008, 18:17

Yüreğim Yanıyor [Flatcast Tema]

Alıntı sahibi ""x..DuyguLaR..PrenSi..x"" *Deniz*, Emegine Saglik Güzel Olmus Paylasimin icin Tskler...Basari"larinin Devamini Dilerim... İnşaAllah moralinin bozukluğuda düzelir

Thursday, 19.06.2008, 17:54

Milli Takım [Flatcast Tema]

Çok güzel olmuş emeğine sağlık

Friday, 7.12.2007, 18:26

..::Hayırlı Cumalar::..

Tüm Müslüman Din Kardeşlerime Rabbim Hayırlı Cumalar Nasip Eylesin...

Tuesday, 13.11.2007, 18:10

NİCE YILLARA

NİCE MUTLU YILLARA Arkadaşlar yıldızlar gibidir onları herzaman göremessin ama senin için herzaman var olduklarını seni düşündüklerini bilirsin bügün seni görmesemde bilki yanın dayım... senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şans lı hissediyorum hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim iyiki varsın iyiki doğmussun hep birlikte nice senelere DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN