Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

SILADA_N

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2008

• Nachricht senden

41

Samstag, 18. Juli 2009, 19:22

denedim hemde kac defa sildim yukledim sildim yukledim off olmuyo ilginize tskederim

yitikkentli

Schüler

Registrierungsdatum: 17. Februar 2008

• Nachricht senden

42

Donnerstag, 27. August 2009, 18:14

arkadaşlar ancak darkta sayfa görünüyor başka sayfaya geçiş yaparken görüntü darkta takılıyo
daha önce böyle olmuyordu
flat prodüktörü silip yeniden kursam sorun düzelirmi acana

43

Donnerstag, 27. August 2009, 19:22

yitikkentli,

silip yeniden yükle sanırım flatcast ın orjinal temalarında hata oluşmuş yeniden yüklerseniz default ayarları geri gelir

44

Donnerstag, 27. August 2009, 19:47

yitikkentli,

burdaki kirmizi yaziyi oku

http://www.allaturkaa.de/orion/portal.php#4

(((SEV*DA)))

Fortgeschrittener

• »(((SEV*DA)))« ist weiblich

Registrierungsdatum: 5. Januar 2009

• Nachricht senden

45

Dienstag, 17. November 2009, 17:44

emeklerinize saglık cok güzel anlatımlar bunlar

DragonMaster

Anfänger

Registrierungsdatum: 16. August 2010

• Nachricht senden

46

Montag, 16. August 2010, 22:21

F5 kullanıyorum bu hata :

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

Çözümü nedir

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

47

Montag, 16. August 2010, 22:35

ayni anda birden fazla flatcast sayfasi acik oldugu icin bu mesaji veriyor
yayin almak istersen ya radyoda dinleyici olarak kaldin
yada sayfayi kapattigin halde flatcast hala acik gorunuyor
gorev yoneticisini acip kullandigin internet tarayicisini kapatmalisin

asagidaki linkede bakabilirsin
Yayin alamiyorum Second Stream hatasi veriyor [edit]

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

48

Donnerstag, 6. Juni 2013, 14:43

Zitat

Raporlayan MuroCan24 (Bugün, 09:55)
Slm. benim flatcast sorunum radyoya girdigim zaman ekran mavi oluoyr sonra kapaniyor. Bu arada bazi radyolara girebilioyrum eskiden öyle degildi modem degistikten sonra ol. port yükledim yani bazi radyolar aciliyor bazileri acilmiyor yardim lütfen tesekürler.

bu konuyu raporladınız için buraya aldım raporunuzu,
konulara raporla butonu yerine cevapla butonunu kullanıp cevap verebilirsiniz,yada sorununuzla ilgili yeni başlık da açabilirsiniz.
bilginize..

raporunuza gelince,
yazdığınız sorun port sorunu dur...belli radyolara girebiliyorsunuz çünkü o radyolarda mutlaka port ları açık birileri var ve sizi tutuyor demektir...giremediğiniz radyolar da tam tersi sizin gibi portları kapalı olduğu için giriş yapamıyorsunuz demektir.
port yükledim dediğiniz, portlarınızı açtığınızı kasdediyorsanız eminmisiniz bundan...ip sabitleyip mi açtınız...eğer ip sabitlemesseniz belli zamanlar portlar tekrar kendiliğinden kapanır...
sağlıklı bir dinleyici ve yayımcı olmak için mutlaka önce ip sabitleyin ve portlarınızı açın.
modem bilgisi verirseniz yardımcı oluruz.

ayrıca bu başlıktan neden radyolara giremediğinize dair daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.