Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Samstag, 21. Februar 2015, 08:48

Flatcast Fcp Tema [ Kader Mahkumlari ] Designer Alakaa

»..::KaaN::..« hat folgende Datei angehängt:

2

Samstag, 21. Februar 2015, 09:23

Anlamlı bir tema olmuş Kaan bey.Rabbim tüm kader mahkumlarının yardımcısı olsun.Radyo ortamına taşıyıp adeta hapishane koğuşunun içindeymiş gibi hissettirdiğiniz için ayrıca teşekkürler.Bir nebze olsun bu ıstırabın boyutunu anlamak için bu güzel tema çok manidar olmuş.Yürekten tebrik ediyorum sizi.Rabbim kimseleri düşürmesin buralara. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

By.Eray

Jüri

• »By.Eray« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Februar 2011

• Nachricht senden

3

Samstag, 21. Februar 2015, 10:04

KAAN kardeşim emeklerine saglık harika bi paylaşım olmus herzamanki gibi emegine yuregine saglık tşkler paylasımının icin

4

Samstag, 21. Februar 2015, 12:21

KAAN kardeşim emeklerine saglık harika bi paylaşım olmus herzamanki gibi emegine yuregine saglık tşkler paylasımının icin

Yorumuna coq tesekkürler Eray kardesim , yüregine sagliq !!

5

Samstag, 21. Februar 2015, 12:22

Anlamlı bir tema olmuş Kaan bey.Rabbim tüm kader mahkumlarının yardımcısı olsun.Radyo ortamına taşıyıp adeta hapishane koğuşunun içindeymiş gibi hissettirdiğiniz için ayrıca teşekkürler.Bir nebze olsun bu ıstırabın boyutunu anlamak için bu güzel tema çok manidar olmuş.Yürekten tebrik ediyorum sizi.Rabbim kimseleri düşürmesin buralara. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Yorumuna coq tesekkürler Kralice Sultan , yüregine sagliq !!

• »BOZKURT-03« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

6

Samstag, 21. Februar 2015, 13:26

Kaan kardesim emegine ellerine saglik yine süper bir calismaya imza atmissin basarilarinin ve paylasimlarinin devamini dilerim güzel paylasim icin tesekkürler...

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

7

Samstag, 21. Februar 2015, 15:30

Güzel paylaşım için teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık güzel paylaşım olmuş ellerine saglık

8

Samstag, 21. Februar 2015, 17:20

harika....ps az daha koyu olsa :D emegine saglik paylasim icin tskler kaan

9

Samstag, 21. Februar 2015, 18:33

emeğine saglik Kaan..Güzel ve anlamlı bir paylaşım olmuş,Güzel paylaşım adına tsk.ederim.

06**ECE**

Erleuchteter

• »06**ECE**« ist weiblich

Registrierungsdatum: 1. Dezember 2012

• Nachricht senden

10

Sonntag, 22. Februar 2015, 14:10

Ellerine , emeklerine sağlık KAAN ... Tarzında güzel çalışmalar olmuş ... Güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için teşekkürler ...

11

Sonntag, 22. Februar 2015, 16:07

Kaan kardesim emegine ellerine saglik yine süper bir calismaya imza atmissin basarilarinin ve paylasimlarinin devamini dilerim güzel paylasim icin tesekkürler...

Güzel paylaşım için teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık güzel paylaşım olmuş ellerine saglık

Yorumunza coq tesekürler bozkurt ve mustafa , yüreginize sagliq !!

12

Sonntag, 22. Februar 2015, 16:08

harika....ps az daha koyu olsa :D emegine saglik paylasim icin tskler kaan

emeğine saglik Kaan..Güzel ve anlamlı bir paylaşım olmuş,Güzel paylaşım adına tsk.ederim.

Ellerine , emeklerine sağlık KAAN ... Tarzında güzel çalışmalar olmuş ... Güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için teşekkürler ...

Yorumunza coq tesekürler reyhan abla ve kerimcan , yüreginize sagliq !!

13

Sonntag, 22. Februar 2015, 16:09

Yorumuna coq tesekürler ece , yüregine sagliq !!

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

14

Dienstag, 24. Februar 2015, 09:56

Emegine Yüregnie Saglık KAAN Paylaşım adına Teşekkürler...