Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Donnerstag, 10. September 2015, 12:43

ŞEHİT YAVRUSU kraliceden/Flatcastfcp/KRALİÇE SULTAN

Gel de cevap bul bebenin sorusuna....:(
»KRALİÇE SULTAN« hat folgende Datei angehängt:

ZENoBIA

Erleuchteter

• »ZENoBIA« ist weiblich

Registrierungsdatum: 21. April 2011

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 10. September 2015, 19:25

Uzaktanda olsa görebildiğim ve denk gelebildiğim sürece ,yaşanılan acıları duyarlı bir şekilde işleyerek temalara imza atıyorsunuz..
Bu yüzden sizi yürekten kutluyorum Kraliçe :1alkis: :1alkis:
Ülkemizin yaşadığı acıların son bulması umudunu taşıyorum.Analar babalar ağlamasın,Çocuklar babasız kalmasın..Terörü amaç ne olursa olsun tüm kalbim ile lanetliyorum..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE:

Elinize yüreğinize sağlık Kraliçe..Güzel emek için tşk ederim..

3

Freitag, 11. September 2015, 08:27

emeğine sağlık Kralice Sultan..Anlamlı güzel bir tema olmuş Tebrikler.paylasım adına teşekkürler.

4

Freitag, 11. September 2015, 17:27

Uzaktanda olsa görebildiğim ve denk gelebildiğim sürece ,yaşanılan acıları duyarlı bir şekilde işleyerek temalara imza atıyorsunuz..
Bu yüzden sizi yürekten kutluyorum Kraliçe :1alkis: :1alkis:
Ülkemizin yaşadığı acıların son bulması umudunu taşıyorum.Analar babalar ağlamasın,Çocuklar babasız kalmasın..Terörü amaç ne olursa olsun tüm kalbim ile lanetliyorum..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE:

Elinize yüreğinize sağlık Kraliçe..Güzel emek için tşk ederim..
Evvela bu güzel yorum için çok çok teşekkür ederim Zenobıa Hanım.Duygularımla tema yapmayı seviyorum..Duyguyla yapılan işlerin daha başarılı olduğu kanaatindeyim.O sebepten duygularım ister istemez temalara yansıyor.Sizin gibi bir ustadan bu sözleri almak ayrıca onur verici. Rabbim acılarımızı inşallah dindirir..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

5

Freitag, 11. September 2015, 17:28

emeğine sağlık Kralice Sultan..Anlamlı güzel bir tema olmuş Tebrikler.paylasım adına teşekkürler.
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Kerem bey.Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

• »hasanyöndem« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Februar 2013

• Nachricht senden

6

Freitag, 11. September 2015, 22:57

Bu güzel tema için çok teşekkürler . Tebrikler harika bir eser ortaya çıkarmışsın.

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

7

Samstag, 12. September 2015, 18:27

Emeginize yüreginize saglık harika ve güzel paylaşım adına tşklr

8

Samstag, 12. September 2015, 20:41

Bu güzel tema için çok teşekkürler . Tebrikler harika bir eser ortaya çıkarmışsın.
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Hasan bey güzel yorumunuz için ayrıca çok teşekkür ederim.. :rolleyes:

• »TAMER*39« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2013

• Nachricht senden

9

Dienstag, 15. September 2015, 20:11

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler kraliçe sultan

10

Mittwoch, 16. September 2015, 13:24

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler kraliçe sultan
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Tamer bey.Çok çok teşekkür ederim. :rolleyes: