Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

selo1

Schüler

• »selo1« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. September 2010

• Nachricht senden

1

Freitag, 7. März 2014, 11:38

windows 8 ve falatcast radyolara otomatik giriş problemi

selamlar arkadaşlar ben Windows 8 kullaniyorum

daha önce flatcast radyolara giriş problemi yaşamiyordumm ister guest olarak ister nikli olarak girebiliyordum

nikimi otomatik girişe ayarlıyordum herseferinde direk nikle girebiliyordum Windows 8 geçtim bir radyoya girerken nikimi otomatik girişe ayarladım

ama artik çikiş yapamiyorum onayi kaldirdigim halde onaylı olarak tekrar nikli giriyorum guest olarak giriş yapmak istiyorum ama nik onayli oluyor her seferde

işaeti kaldiramiyorum otomatk girişe ayarlamiştim işaretlemiştim artik kaldiramiyorum işareti pcden bütün geçmişi siliyorum ccleaner ilede taratip siliyorum tekrar giriyorum yine işeretli ayn, n,kle giriyor acil yardım lütfen umarım anlatabildimm

radyolardaki loginden otomatik giriş işareti kalkmıyor kisacasi

• »oguzhan01fm« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juli 2010

• Nachricht senden

2

Freitag, 7. März 2014, 17:12

Merhaba....
Kullandığınız tarayıcıdan ( Chrome , Explorer , Mozilla Gibi ) Çerezleri temizlemeyi denediniz mi ???
İsterseniz birde Çerezleri temizleyip deneyin belki istediğinize ulaşabilirsiniz..

selo1

Schüler

• Nachricht senden

3

Freitag, 7. März 2014, 18:43

teşekkürler oguzhan kardeş
zaten bir tarayici var İ EXPLORER Windows 8 le birlikte yüklenen tarayici onuda ınternet seçeneklerinden siliyorum ayrıca ccleaner lede temizliyorum yine olmuyor maalesef

çerezlerin farkli şekilde silinmesi varsa bilemiyorum Windows 8 de çok yeniyim Windows 8 la alakali bir şey ama çözemedimm

Windows sp3 kullaniyordum eski pcde
böyle soruna hiç rastlamamiştim

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

4

Freitag, 7. März 2014, 19:07

www.Flatcast.com
www.Flatcast.net
www.Flatcast.info

Bu websitelerine girin ve bakın, nikiniz girili mi? Login durumda mısınız?

Eğer nick giriliyse logout (çıkış) yapın.

Yine düzelmese, denetim masasından Flatcast Active X leri kaldırıp yeniden yükleyin.

Güncel Active X sürümlerini buradan bulabilirsiniz.
Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

selo1

Schüler

• Nachricht senden

5

Freitag, 7. März 2014, 20:08

teşekkürler ilginiz içinn

tekrar denedim login durumdayim hep çikis yaptigim halde sayfayi yeniliyorum tekrar login ve kutucuk işaretli oluyor çikiş yapıyorum başka radyoya gidiyorum ordada login ve işaretli oluyor yine çerezleride sildiğimi yazmiştim zaten

birde axtiveleri silip yeniden kurayim olmazsa yazarımm