Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »karamelek-10« ist weiblich
  • »karamelek-10« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 10. Juni 2008

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 13:33

radyo

slmm ben melek rd kurdurmak istiyorum bana yardımcı olacal arkadas varmı aacaba rd ismi mazi fm yardım edecek arkadaslara simdiden tsk ederim

• »NUR_CAGDAS...« ist weiblich

Registrierungsdatum: 24. August 2013

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 13:51

A.S...karamelek-10...Tabiki yardımcı olurum ....Radio nuzun kurulumuna başlıyorum...

Radio nuzun bilgilerini size özel mesaj olarak bildircem...

Melye

Leitung

• »Melye« hat heute Geburtstag
  • »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 14:05

karamelek-10,

Sitemiz özel yardım ve birebir yardım türü şeyleri tasvip etmiyor. ileride olabilecek sorunlarda sitemiz sorumlu değildir bilginize.Yardımcı olan arkadaşlar kişisel olarak yardım ediyor olabilir ama bizler site olarak hiçbir sorumluluk almıyoruz bilgi vermek istedim.

Burası bir yardım sitesi ve yardımlar genelde forum ortasında olsun istiyoruz, kendiniz yaparak hem nasıl olduğunu öğrenmiş olursunuz hemde ileride bir sorun olduğunda yardımcı olan kişiye ulaşma sorununuz olmamış olur.

----
NUR_CAGDAS...,
Sözüm kişisel değildir. sizinde bilginize:_)

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 14:30

[/color]
karamelek-10,

Sitemiz özel yardım ve birebir yardım türü şeyleri tasvip etmiyor. ileride olabilecek sorunlarda sitemiz sorumlu değildir bilginize.Yardımcı olan arkadaşlar kişisel olarak yardım ediyor olabilir ama bizler site olarak hiçbir sorumluluk almıyoruz bilgi vermek istedim.

Burası bir yardım sitesi ve yardımlar genelde forum ortasında olsun istiyoruz, kendiniz yaparak hem nasıl olduğunu öğrenmiş olursunuz hemde ileride bir sorun olduğunda yardımcı olan kişiye ulaşma sorununuz olmamış olur.

----
NUR_CAGDAS...,
Sözüm kişisel değildir. sizinde bilginize:_)

Bütür birebir yardımları tasvip edilmediğini bilmiyordum. :1gözkirp: İyi niyetimle Radio sahibi olmak isteyen bir bayana Yardımcı olmak istedim.. :)

Zamanında bir radiom olmasi için cok kişiden rica etmiştim buna istinaden yardımcı olmak istedim. Kisacasi... BAYAN... dayanışması... :1gözkirp:

Bu arada...karamelek-10...Radyonuzu kurup bilgilerinizi özelinize attım Hayırlara vesile olur inşallah...

Melye

Leitung

• »Melye« hat heute Geburtstag
  • »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

5

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 14:44

Farzedin radyo silindi flatcast den...üyenin geleceği ilk kişi radyo kurulumunu yapan kişi olacaktır.
oysaki siz birebir kurup vereceğinize nasıl yapıldığını öğretirseniz hem mesuliyet almamış olursunuz hemde daha faydalı olmuş olursunuz.
Tamamen kurdunuz tamam güzel bir destek veriyorsunuz. Ama üye hiç birşeyini değiştiremiyecek ve ufacık bir sorunda sizi aramak zorunda kalacak.
Eğer birebir özelden vs yardım etseydik bu forumunda anlamı kalmazdı. burası bir yardım sitesi ve bizlerin amacı hani şu çok kullandığımız cümledir. " Balık vermiyoruz balık tutmayı öğretiyoruz"

• »karamelek-10« ist weiblich
  • »karamelek-10« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 10. Juni 2008

• Nachricht senden

6

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 15:02

SLM

MEYLE ARKADASIM BANA YARDIMCI OLDU SAOLSUN ELINE EMEGINE SAGLIK KESKE ONUN YERINE SEN YARDIMCI OLSAYDIN BU KADAR SOZE GEREK YOK NETICEDE BANA YARDIM ETTI ÖLE BI SORUN OLMAZ YINEDE SAOLASIN

atilla_ky

Moderator

• »atilla_ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

7

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 15:10

:dusunmek:

Bir radyoda bana kurabilirmisniz arkadaşlar, radyo ismide '' alıngan olma '' veya '' yarin ne olacağı belli olmaz-fm'' adında olursa sevinirim

şimdiden ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim :sapka:

• Nachricht senden

8

Donnerstag, 31. Oktober 2013, 15:12

:haha: :haha: :haha:

• »atardamar« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2009

• Nachricht senden

9

Donnerstag, 7. November 2013, 00:06