You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

kerem..

Beginner

• "kerem.." is male
  • "kerem.." started this thread

Date of registration: Mar 22nd 2013

• Send private message

1

Friday, March 22nd 2013, 2:28pm

mikser sorunu

yayindayken mikser masa ustunde kaliyor.. radio sayfasini asagi aldigim zaman sayfa asagi iniyor mikser ve degisin tool masa ustunde sabit kaliyor neden yardimci olursaniz sevinirim

))ONUR((

Master

• "))ONUR((" is male

Date of registration: Jul 14th 2009

• Send private message

2

Friday, March 22nd 2013, 8:30pm

kerem..
mixser ve desing tool ekranında 'x'(kapat) bastiginizda mixser ekrandan kapaniyor mu ?
size bi kaç öneri sunacağım bunlari yaparak sorununuzu çözmüş olacagız.
Ekran karti driverinin hiç yüklenmemiş , yanliş yada eksik yükleme yapılmış olabilir.
Bilgisayarim sağ tıklayıp özellikler secip donanım >> aygıt yöneticisinden ulaşabilirsin alt ekrandaki gibi ekran bagdaştırıcınız da sarı ? işareti var mi eger varsa ekran karti driverini kendi sitesinden(yada cdsinden) güncel driverini indirerek güncelleyebilirsin. eğer soru işareti yoksa bile güncelleme yapılmasinda fayda var.

Diğer seçenek olarak activex güncelleyebilirsin bunu BURDAN ulaşabilirsin.

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

3

Saturday, March 23rd 2013, 12:43am

Resimde eklediğim gibi aynı yolu izleyerek DJ Mixeri tamamen yok edin.
Sonra tekrar aynı yolu izleyerek Dj Mixeri ekrana getirin, bir daha kaybolmayacaktır.
:thumbup:

• "Sonnoktam_35" is male

Date of registration: Dec 28th 2012

• Send private message

4

Saturday, March 23rd 2013, 9:37am

merhaba arkadaşlar mixer sorunu ile ilgili bir sayfa varken buraya yazayım yeni konu açmayayım
bir kaç gündür mixer e attığım eserlerde en ÜST HARİÇ alt sıralardan hangisini tıklarsam tıklayayım en üsttekine çıkıyor işaret mixer e eser alıyorum haliyle en alta aldığından ne yazık ki sürgüyü aşağıya çekemiyorum sürgüyü çekerken bıraktığın anda en üste çıkıyor mixer in sonuna ulaşamıyorum tek bir şekilde ulaşıyorum mixer i doldurmasam
program ekle kaldır dan puliginleri sildim yeniden yükledim buda çözüm olmadı sorun devam ediyor acaba sorun sadece bende mi yoksa genel bir sorun mu var konu hakkında fikri olan varsa yazarsa sevinirim PC yi geri bir tarihe almadan sizlerden bir netice alabileceğimi umuyorum
kolay gelsin iyi günler

5

Saturday, March 23rd 2013, 9:54am

Hangi Tarayıcıdan Yayın Alıyorsunuz ?
Eğer Choreme İse Bu Tarz da Çok Sorunlar Yaşanıyor..

Başka Bir Tarayıcıdan Yayın Alıp,
Sorunun Devam Edip Etmediğine Bakarmısınız.

• "Sonnoktam_35" is male

• Send private message

6

Saturday, March 23rd 2013, 10:17am

selam
ben bugüne kadar hep mozilladan aldım yayın ve mozilladan yayın almaya da devam ediyorum fakat olabilir explorer i deneyebilirim
fakat bildiğim kadarıyla explorer dede ses sorunu oluyordu

• "Sonnoktam_35" is male

• Send private message

7

Saturday, March 23rd 2013, 10:37am

bu arada sanırım sorun flatcasttan kaynaklanıyor e.günbey çünkü zaman zaman kendiliğinden düzeliyor fakat tekrar oluyor
forum yetkilileri bu duruma bir çözüm bulabiliyorlarsa veya flatcast ta ulaşa biliyorlarsa sanırım çözüm bulacaklardır

• "Sonnoktam_35" is male

• Send private message

8

Saturday, March 23rd 2013, 2:18pm

tekrar ben :)
neden yazmak istedim tekrar aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar olursa yardımcı olabilir belki yazdıklarım yoksa amacım
e.günbey e yanıt tekrardan
bende 5 tarayıcı var explorer , mozilla , chrome , opera ve yandex 5 inde denedim hepsinde aynı sorun var
alt sıralardan bir eserin üzerine biraz fazla sol tık baskısı yaparsam zaman zaman işe yarıyor zaman zaman hiç bir şey yapmadan kendi kendine gayet güzel devam ediyor fakat sonuçta yine bozuk düzene geçiyor hani buraya yazmamda amaç acaba flatcastta mı sorun var benim pc demi sorun var

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

• Send private message

9

Saturday, March 23rd 2013, 3:08pm

Sonnoktam_35
İşletim sisteminiz nedir?

Bu gibi mixer ve ses-şarkı sorunlarına genelde K-Lite Codec Pack gibi eklentiler sebep oluyor.
Denetim Masası Program ekle kaldırdan bir göz atın ve rastlarsanız kaldırın.
Bir de yukarıda Onur Mod'un söylediği gibi;

Diğer seçenek olarak activex güncelleyebilirsin bunu BURDAN ulaşabilirsin.

• "Sonnoktam_35" is male

• Send private message

10

Saturday, March 23rd 2013, 5:11pm

oqus pokus teşekkür ederim win7 için medya player açmıyor diye bir Codec yüklemiştim o yapıyormuş senin uyarından sonra Codec i sildim PC yi yeniden başlattım olay düzeldi sonucu yazmamdaki amaç böyle bir olay başka arkadaşlarında başına gelebilir en azından yardımcı olabilir
bu arada win7 64 bit için medya player biliyorsanız adres verirseniz veya eklenti varsa oda kabulümdür internetten araştırdım karşılaşamadım bir iki tane buldum işletim sistemini doğrulama kodu istedi malum benim işletim sistemimde ful orjinal :)
tekrardan teşekkür ederim

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

• Send private message

11

Sunday, March 24th 2013, 12:51am

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.
Keyifli ve sorunsuz yayınlar.