You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 26th 2015, 5:27pm

Deneme Tema Ilk Tema

çirkin melek

Intermediate

• "çirkin melek" is female

Date of registration: Jan 7th 2014

• Send private message

2

Saturday, December 26th 2015, 8:41pm

emeğine saglık kadir tema sade ve hoş olmuş ama dinleyicileri unutmussun ve resmi çok uzatmışsın daha dikkatli olacagına eminim başarılarının devamını dilerim

• "MUSTAFA ÇİLEK" is male

Date of registration: Mar 5th 2011

• Send private message

3

Saturday, December 26th 2015, 9:30pm

Güzel paylasım için teşekkür ederim emegine yüregine saglık

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

4

Sunday, December 27th 2015, 12:24am

paylaşımın için teşekkür ederim dadas, paylaşımda fcp eklenmemıs eger duzenleyıp fcp eklerseniz gerekli duzenlemeyi yaparız aksı durumda değerlendirmeden çıkartılıp arka planlara tasınacaktır

Fcp Nasıl ekliyorsun banada ögretirmisin tema yapdim ama fcp ekleyemedim foruma

dadas ,

aşagıdakı videoda fcp yapma var incelersiniz

Fcp Hazirlamak ve Kayit etmek

5

Sunday, December 27th 2015, 7:07am

Hepinize tsk ederim vidioyu izledim Yapmaya calişcam bu temayi nasil silerim simdi forumdan Fcp ekleyemedim foruma Tema yapdim ama fcp kabul etmiyor forum resim hatasi veriyor

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

6

Sunday, December 27th 2015, 9:21am

Hepinize tsk ederim vidioyu izledim Yapmaya calişcam bu temayi nasil silerim simdi forumdan Fcp ekleyemedim foruma Tema yapdim ama fcp kabul etmiyor forum resim hatasi veriyor

Fcp aldıktan sonra, bu alana ön izleme resmini koyuyorsun daha sonra fcp dosyasını yüklemek için ek dosyalar butonunu kullanıp yükleme yapıyorsun. çalışma arka planlara taşınmıştır

7

Sunday, December 27th 2015, 9:34am

Tsk ederim atilla abi bugun gün içerisinde yapcam kesin bir başka tema kolay gelsin yardim için saol