Giriş yapmadınız.

Yardım

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Yardım

Şu an AllaTurkaa sitesinin yardım sayfalarını görüntülüyorsunuz. Aşağıdaki yardım başlıkları bu sitenin sunduğu imkanları daha ayrıntılı bir şekilde açıklamaktadır.

1. Genel Yardım Yapısı

Bu web sitesi, site kullanımını basitleştirmekte ve aynı zamanda bu siteyi kullanırken bir güven hissi uyandırmakta, belirtilen öğelerin kullanımıyla (düğmeler, menüler ve semboller) temiz, basit ve net bir kullanım yapısı sağlamaktadır. Kullanılan...

2. Kullanıcı hesabı (Profil)

Tüm özellikleri kullanabilmek için kendi kullanıcı hesabınızla kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

3. Üyeler

Eğer siteye kayıt yaptırdıysanız siz de üyelerden birisiniz demektir. Üyeler bölümünde bu sitenin diğer kayıtlı üyelerini ve onların profillerini görebilirsiniz.

4. Metin yazma

Bu sayfada yazı yazarken metnin görünümünü geliştirecek bazı araçlar kullanabilirsiniz. Bu yardım öğesinde metin, yazı ya da mesaj olarak adlandırılabilir. Bunu yapmanızı sağlayabilecek bazı araçlar bu bölümde tanıtılacaktır.

5. Arama

Her sayfanın üst kısmında yararlı bir arama alanı bulunmaktadır. Bu arama kutusu işlevini o an gezdiğiniz sayfaya göre adapte etmektedir. Arama işlemi o an gezdiğiniz bölüm için yapılır diğer bir ifadeyle eğer bir konu okuyorsanız ve o esnada aramayı...

6. Forum

Aşağıdaki bölümde forumun en önemli özellikleri hakkında ki bunlar konular, mesajlar, sık kullanılanlar, forumlar ve kategorilerdir kısa bir bilgilendirme okuyacaksınız.

7. Özel Mesajlar

Sitenin diğer üyelerine özel mesaj (PM) gönderme - özel yoldan iletişim kurmanın bir yoludur. Benzer işlevleri e-posta aracınızda da bulabilirsiniz. Mesajın önündeki simge mesajın durumu hakkında bilgi verir: Okunmuş Önceden bu mesajı...

8. Denetim

Yöneticiler gibi moderatörler de özel yetkilere sahiptir böylece diğer kullanıcıların içeriklarini düzenleyebilir ve silebilirler. Denetimle ilgili işlevlerin kullanılabilmesi için tarayıcının JavaScript özelliğinin etkin olması gerekmektedir....