Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 10.10.2012, 21:06

Flatcast*Fcp*Tema*Bin Parçayım Hasretinle*Dsg ZENoBIA

8 Fcp 1 fcp içindedir.iyi yayınlarda kullanmanız dileğimle.
ZENoBIA belirtilen dosyaları ekledi:

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 10.10.2012, 21:31

Hey maşallah maşallah bu ne ihtişam bu ne görsellik bu ne güzellik Allahım esirgesin ellerine emeklerine sonsuz teşekkürler Asifırtına...Çok güzel bi tasarıma imza atmışsınız tebrikler...Bu güzel çalışmayı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler...Bizlerede ancak alkışlamak kalıyo... :1alkis: :çakçak:

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 10.10.2012, 21:40

Eline emeğine sağlık çok hoş bir çalışma olmuş paylaşım için teşekkürler ASİİ :)

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 10.10.2012, 21:43

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA :1alkis:

• "Ayazz 67" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 10.10.2012, 21:50

emegine saglik basarili bir calisma olmsu fazla söze gerek yok ibrahim kardesimiz guzel yorumlamis katiliyorum :thumbup:

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 10.10.2012, 21:52

Ellerine emeğine sağlık Asim renk seçenekleriyle cok güzel bir çalışma olmuyş tşkrler..

7

Wednesday, 10.10.2012, 22:10

Yine güzel calısmaya imza atmıssınız Asi ellerinize emeklerinize saglık paylasım icin tsk ederim

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 10.10.2012, 22:14

Emeğinize sağlik Asim güsel çalisma olmus paylasim için tskkr ederim :thumbup:

9

Wednesday, 10.10.2012, 23:01

Emeğinize sağlık.Naçizane fikrimi yorumumu yazmadan geçemedim. :)
Keşke o tel örgüler olmasaymış daha uyumlu asil duracakmış çalışmanız bana öyle geldi.Fonttaki renk tonlarıda butonları boğmuş zor okunuyor.İlk defa bende sizin çalışmanız için düşüncelerimi yazdım. :1gözkirp: Paylaşım için tskler.

• "YaraliCeylan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 11.10.2012, 00:20

tsk paylasim icin yureginize saglik...

11

Thursday, 11.10.2012, 02:52

Tek kelimeyle muhtesem olmus zenobia cok begendim cok klass duruyor , tebrikler vede bu güzel paylasiminiza cok tesekkürler !!

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 11.10.2012, 07:29

Hey maşallah maşallah bu ne ihtişam bu ne görsellik bu ne güzellik Allahım esirgesin ellerine emeklerine sonsuz teşekkürler Asifırtına...Çok güzel bi tasarıma imza atmışsınız tebrikler...Bu güzel çalışmayı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler...Bizlerede ancak alkışlamak kalıyo... :1alkis: :çakçak:

İbrahim güzel yorumun çok tşk ederim yüreğine sağlık.
Eline emeğine sağlık çok hoş bir çalışma olmuş paylaşım için teşekkürler ASİİ :)

Cankız güzel yorumuna çok tşk ediyorum,ellerine yüreğine sağlık.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 11.10.2012, 07:32

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA :1alkis:

Tşk ederim Dalgıç eline sağlık sağolasın
emegine saglik basarili bir calisma olmsu fazla söze gerek yok ibrahim kardesimiz guzel yorumlamis katiliyorum :thumbup:

Tşk ederim Ayaz yorum yazan yüreğine sağlık.sağol.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 11.10.2012, 07:34

Ellerine emeğine sağlık Asim renk seçenekleriyle cok güzel bir çalışma olmuyş tşkrler..

Tşk ederim Sahram,yüreğine sağlık çok sağolasın
Yine güzel calısmaya imza atmıssınız Asi ellerinize emeklerinize saglık paylasım icin tsk ederim

Gölge ben tşk ederim yorum için yüreğine sağlık..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 11.10.2012, 07:43

Emeğinize sağlik Asim güsel çalisma olmus paylasim için tskkr ederim :thumbup:

Tşk ederim Zeyno abla youm yazan eline sağlık.
Emeğinize sağlık.Naçizane fikrimi yorumumu yazmadan geçemedim. :)
Keşke o tel örgüler olmasaymış daha uyumlu asil duracakmış çalışmanız bana öyle geldi.Fonttaki renk tonlarıda butonları boğmuş zor okunuyor.İlk defa bende sizin çalışmanız için düşüncelerimi yazdım. :1gözkirp: Paylaşım için tskler.

Aslıcım eleştiri olacakki ilerleme olsun,eleştiri olmazsa en güzeli yaptığımızı veya hatamız yok sanarız,eleştiriler bir kapı açar fikirlere,eleştirilerek bizde temalarımıza en güzeli yansıtmaya çalışıyoruz.en güzeli yakalamak içinde eleştiriyoruz veya fikir veriyoruz arkadaşlara..
Eleştirilerine çok tşk ederim.Kısaca şöyle sölim sana,petek görümünden önce 30 kadar style,ve elimdeki bütün patternleri o zemine uyguladım,ama istediğim görselliği hiç biri vermedi üst chat alanındaki görüntüyü bozdu.Bu petek görünümü istediğim görüntüyü verdi ve bunu uygun buldum.
Fontlar sanırm 3-4 adet üst üste ,gölge için derinlik için dış renklendirme be üst bölüm ,4 style uyguladım fontlara,ve abartısız fontlara uyguladığım style kalmadı kurcaladıkça bozucam dedim.
Eleştirilerine tşk ederim,eline yüreğine sağlık.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 11.10.2012, 07:47

tsk paylasim icin yureginize saglik...

Tşk ederim Yaralıceylan sağol.
Tek kelimeyle muhtesem olmus zenobia cok begendim cok klass duruyor , tebrikler vede bu güzel paylasiminiza cok tesekkürler !!

Kaan usta yorumunuza canı gönülden tşk ederim,Sizin çalışmalar yanında benimkiler çok basit,inşallah birgün sizin kadar güzel temalar yapabilirim,Boran55 ve sizin temalarınızı örnek alıyorum.tekrar çok tşk ediyorum.

17

Thursday, 11.10.2012, 08:04

emeginize saglık paylasım icin teskler

18

Thursday, 11.10.2012, 09:30

Emegine sağLık fırtınam gayet güzeL oLmus
Çok Begendim
PayLaşan Yüregine tşkLer cnmm

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 11.10.2012, 09:33

Ablacım coşmuşsun ya emeğine sağlık süperler paylaşım için teşekkürler :rolleyes:

20

Thursday, 11.10.2012, 09:44

Pek hos olmus Sevgili Zenobia Fakat önceki calismarini aratmis diyebilirim... :rolleyes:
Güzel emeklerine saglik olsun..
TEsekkür ederim..