Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 2.01.2011, 17:28

Yardımcı Olurmusunuz:?

Ben Yeni Tema Başlayan Yani Acemi Biriyim.PCs4 Kullanıyorum Öğreniyorumda.Eksikler var Bu konuda Yardımcı olurmusunuz Eklentı Gibi.Birde Butonları Yazarken İsimleri Arkada Kalıyor Butonun Nedeni Bulamadim.Simdiden Çok Teşekkür Ederim...

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 2.01.2011, 17:40

Rüzzgar arkadaşım önce yazıları yazıp sonra butonları yapıyorsan yada yazıları yazarken butonlardan son yaptığını seçip altta dosya ve alt layeri açıp yazıyı yazmıyorsan butonlar üstte yazılar altta kalır.Ben burda düzgün anlatamamış olabilirim.Ama sana en güzel önerim.Şimdi aşağıda verdiğim sitemizdeki Zen modun hazırladığı videoyu izle.Sanki hiç tema yapmamış photoshopu bilmiyormuşsun gibi.İşin ince detaylarını orda bulacaksın tabiki bu sorunun cevabınıda :1gözkirp: Kolay gelsin...
Photoshopta Tema Nasil Yapilir? (Ayrintili)

3

Sunday, 2.01.2011, 17:44

Çok Teşekkürler Turkece.Evet Bilmiyorum Turkece Çok Acemiyim Gerçekten..Oyüzden Başınızın Belası olacam:=))))))

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 2.01.2011, 17:50

Estağfurullah hem dur bakalım ilk baş belası benim sıraya geç arkadaşım :kkahkaha:

5

Sunday, 2.01.2011, 18:00

:=)))Turkece Eklentiler Yüklemem lazım dün Verdiğiniz linkten indireyim dedim çalismadi linkler.Siz Bana Yardımcı olup Yüklermisiniz lütfen

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 2.01.2011, 18:04

konu pek flatcast ile ilgili degil, yoksa yardimci olurdum :)

7

Sunday, 2.01.2011, 18:13

Konuyu Yanlis Yere Açmisim :=)))Yinede çok tskler

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 2.01.2011, 18:23

yukarda turkece arkadasimizin verdigi linkte ihtiyacin olan hersey var
yeni baslamak isteyenler icin ayrintili anlatim, izleyince goreceksiniz
photoshopda onemli noktalardan biride farkli layerlerde calismaktir, sizin sorununuzda yanlis yerde text layerine gecis yapmaniz,

yaziyi her zaman en sonra yazin ve en ustte olsun, karismasini onlemek icin dosyalar acabilirsiniz
linkteki videoda hersey var..

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 2.01.2011, 18:32

Rüzzgar arkadaşım sen videoyu izle..Ben sana burdan indirip photoshopuma yüklediğim bir iki linkle birlikte nasıl ekleyeceğini detaylı anlatan özelden mesaj çekeceğim.Ordan bakarak yüklemeye çalış takıldığın yerde sor.Bir kere yapsan arkası gelir zaten :1gözkirp: Ben şimdi siteden linklerle birlikte mesajı hazırlayacağım ama sende videoyu izle lütfen :çakçak:

10

Sunday, 2.01.2011, 18:35

Sizin Bu Videonuzu İzleyerek Basladim Yapmaya ve Gerçekten Çok sey öğrendim.Emeğinize Sağlık Çok Teşekkürler
Evet En Son Yazıyorum O sorun Herzaman olmuyo mesela Girisi Yazıyorum Kalın altda oluyor Son eklediğim Temaya' 3 cü tema yani için kaç saat uğrastım.
Eklentiler eklemem lazim programa Ama sitedeki Eklenti linleri çalismiyor yada ben sorun Yasıyorum Yardımcı olursanız Çok ama Çok sevineceğim Simdiden Çok Teşekkür Ederim
Tam Bir Bas Belasıyım dimii:=))) Çok sey sordumm Özür:=))

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 2.01.2011, 18:56

Ece, detayli anlatimi forum icinden yaparsan herkes faydalanmis olur,

Ruzgar, eklentileri forumda bulabilirsiniz
Photoshop +Eklentleri

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 2.01.2011, 18:56

Rüzgar o videoyu bir daha izle bence inan bende bir kaç kez izledim bir izleyişle herşey kapılmıyor :1gözkirp:
Ya anlatayımda bende yeniyim kullanıcı diliyle anlatıyorum komik oluyor :kcool:
Eklemelerde bu yöntemi bir dene arkadaşım.
PhotoShop Cs4 Brush Ekleme Resimli
Stylerler içinde aynı şekilde sağ taraftaki menüde oktan girip "Load styles" yöntemiyle masa üstüne indirdidiğin stylerleri yükleyebilirsin :kgöz:

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 2.01.2011, 19:06

Bende takıldığım bir konuyu sorayım .
Dün ilk kez fırça brush çalışması denedim.Fakat bir şeyi keşfedemedim.Şöyleki;
Sola eklediğim bir brushu sağ tarafa çevirmek istediğimde döndürünce şekil bozuluyor nasıl yapabilirim? Yani köşe çiçekler dal diyelim onu aynı şekliyle karşı tarafa nasıl alabilirim? İnşallah anlatabilmişimdir...

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 2.01.2011, 19:14

brush tek basina bir layerdir, o layeri duplicate yapip transform tool ile flip horizontal veya flip vertical olarak asagi yada yukari olarak degisebiliyorsun..

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 2.01.2011, 19:21

Hemen deneyeceğim.Çok teşekkürler ;)
Evetttt oldu ellerinize sağlık tekrar tşkrler :thumbup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TurkEce" (2.01.2011, 19:35)

16

Sunday, 2.01.2011, 20:14

Turkece ve Zen sizlere çok ama çok Teşekkür ederim.Eklenti ekledim.ama bir sorum daha olacak Eklentiler Bölünde Brushes Eklenti ekledim programa ama gülmeyin lütfen nerde çıkar ne ise yarar inanin bilmiyorum Bilgi verirmisiniz Simdiden çok tsk ederim Hakkınızı Helal edinn...

Not Önemli:Eklentiler Bölümündeki linkler Yanlis Verilmis WWW yazılmamis HEpsinde değil ama Bilginiz olsun istedim..Oyüzden Hata veiyomus AKsama kadar oyüzden Yapamamisim..

TEKRAR ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMM...

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 2.01.2011, 20:22

sol paneldeki menuden bulabilirsiniz
brush toolu sectikden sonra ust menuden brushlari secebilir yada sayfaya sag tiklayarak brush menusune ulasabilirsiniz
Not: brush uygularken mutlaka yeni layer acin..

18

Sunday, 2.01.2011, 20:26

Tamam çok Tesekküer ederimm.çok Sağolunnn

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Tuesday, 4.01.2011, 06:49

Zen modum bu indirdiğimiz brushlarda çok büyük olanlar var.
Tema boyutunu aşınca 800/600 kadarını alıyor yani yarım oluyor.
Küçültsekte şekil eksik kalıyor.Bu konuda ne yapmalıyız? :huh:

20

Tuesday, 4.01.2011, 19:04

Arkadaşım Brush Fırçalarının Hemen Üzerinde Pixel Boyutu War Oradan Pixelini Düşürüp Fırçayı Kullanmayı Dene