Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

181

Friday, 26.12.2008, 18:08

Resimler ölmüş

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

182

Friday, 26.12.2008, 18:25

su ses ayarı neden olmuyor sesimi ya caıyorum yada komple
kısamıyorum

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

183

Friday, 26.12.2008, 18:27

off neden o ayarlar pasif yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

184

Friday, 26.12.2008, 18:33

arkadaşlar sitesindeki yayın probleminden dolayı resimlerde şuan için görünmeme problemi var

biraz pc bilginiz varsa kolay çözebilirsiniz bilgisayar sağ alt köşesindeki hoparlör resmine sağ tıklayın açılan ekranda zaten ordaki yazılı olan açıklamların resim olmadanda yapabilrisiniz

resimler kendi sitesinden olduğu için site kaynaklı sorun bu normlade her sitede olabilcek bişey tekrar denemek gerekiyor

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

185

Friday, 26.12.2008, 20:34

usta ben anlatamıyorum galiba resimleri buldum ben ama ordaki ayarların sonu ses ayarları ordaki ayarlar bende pasif çıkıyor işte neden pasif çıkıyor realtek hd ses kartı olanlar daha ii bilir birde böle ses kartı olan bana bi yardım etsin benim bunu yapmam lazım çok güzel ve gercek bir radyo havası veriyor ama ne var ki bir türlü olmadı kaç kere denedim bilen bir yardım etsin arda arda flood yaptım farkındayım k bakmaıyın bir daha olmaz olmayınca sinir etti lütfenn bir yardım

186

Friday, 26.12.2008, 21:03

ender,

Denetim Masası > Ses Efekti ve Ses Aygıtları > Ses menüsü altındaki ayarları değiştirmeyi ve "Başlat > Çalıştır > dxdiag" ses testlerini yaptınız mı?

testlerde ses sisteminizde (donanımınızda) arıza olup olmadığını araştırın

olmassa yapamadığınız ekran görüntüsünü buray koyun yardımcı olmağa çalışalım görmeden bişey söyleyebilmek ezbere olur

Bazı anakartlar ön panaldeki ses çıkışını hd olmayan ses kartı olarak ayrı çalıştırır. Arka paneli ise hd destekli olarak çalıştırır yani donanımsal olarak bilgisayarınızıda iki ses kartı varmış gibi.

Bunun çözümü denetim masasındaki ses efekti ve ses aygıtları kısmını tıklayarak orada ses kısmına girin ve burada ses çalar ken ve ayrı olarak ses kaydederken kısımlarında sadece bir ses kartımı gözüküyor onu kontrolünü yapın eğer ik adet gözüküyor ise şeçenekte aktif olamayan diğer ses kartını seçerek tekrar deneyin büyük olasılıkla çalışacaktır.

187

Friday, 26.12.2008, 21:25

son olarak eğer bilgisayarda BİOS bilginiz varsa

biosa girin ve şu seçeneği bulun -------> front panel audio

biosdaki front panel audio ayarını HD Audio dan AC97 ye getirin

şimdilik ekran görüntüsü olmadan diyebilceklerim bunlar

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

188

Saturday, 27.12.2008, 07:36

kardeş herseyde ses var sarkı dinliyorum gümbür gümbür oyun oynuyorum ilk önce dj panelden giriş yaptık login olduk flascat orj dj panle yok ettik ses ayarı yapma yeri ya oara da yok dj mixser kaldırım login oldum ses kısmına geldim sag tuş özellikler dedim çalma kaydetme diyor yaa resimde kayıt etme dedim tm dedim kayıt etme aktif oldugu yer yani karıstırıcı aygıt realtek hd digital input dedim ordaki ayarlarıda yaptım mix ve stereo karısrıcı aktif olucak ölede yaptım uygula tmm diyince mix ve stereo karısrıcı ayarı geliyor ama pasif hiç kullanmaıyorum ben bunu diyorum

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

189

Saturday, 27.12.2008, 11:25

ender, mikrofon takmayi denedinmi?
Eger mikrofonun usb ise aktif olmayabilir mix ve stereo, pembe mikrofon takilan yere takmalisin, aktif olur ayarlardan sonra

umarim anlatabilmisimdir ;)
benimde mikrofonum webcam'de oldugu icin ve webcam usb oldugu icin ses ayarlari resimde gösterildigi gibi olmuyor

recayi

Stajyer

• Özel mesaj gönder

190

Saturday, 27.12.2008, 13:20

arkadasşım f5 versionda ole bısı yok yardımcı olurmusun

191

Saturday, 27.12.2008, 16:55

recayi,
sen radyodaki mikseir kapattıktan sonraki diger ses ayarını bilgisayarındaki sağ alt köşede duran hoparlör iconun (resmi) dan sağ tıklayıp yapcaksın

f5 flatcast radyonuzdan zaten ses yapmıycaksınız radyodan yapmanız gereken sadece mikseri kapatmak olcak

mix ve stereo karıstırıcı ayarı geliyor ama pasif ise ozaman ses kartı donanımınızda bi sorun var demektir

ses kartı driver'i tekrar yüklemelisiniz

fofana7

Acemi

• Özel mesaj gönder

192

Sunday, 28.12.2008, 09:50

ozur dılerım emınmkı cok guze program kulanan ıcın :((( ben tum asamlrı buldum yaptım rahatca ama yınede olmuyor bıs ey radyo 5.0 farkedermı yada winamptanmı yayın almak lazım yanı mıkxer gıdyor ama bu yenı mıxer ekranı falan acılmıyor muzıksız kalıyorum ortada sımdıden yardımlarnız ıcın cok tsk ederım

fofana7

Acemi

• Özel mesaj gönder

193

Sunday, 28.12.2008, 10:54

evet bende yaptım elıne saglık dostum cok ıyı hos bı program tabı mukemmel bısey yoktur o yuzden cok sgl amac efekt zaten efekt kulanmayacagmz zmn obur mıxere gecrız ve arkadslar sorunu olan eklentısını cekınmeden pc sındekı wındovs dosaysının ıcındekı sıstem 32 klasorunun ıcıne yapıstrsın sonra hersey ok tekrar sgln paylasım ıcın

194

Sunday, 28.12.2008, 14:35

fofana7,

demekki oluyomuş dimi

önemli olan yazılan açıklamaları dikkatlice okumak çünkü gereken herşeyi açıkladığımı düşünüyorum
hata oluştuğunda neyapmanız gerektiğini

ses ayarlarını ,flatcast mikseri kapatıp bu yüklediğiniz miksere geçmeyi hepsi anlatıldı

sadece biraz sabrederek okumak yazılanları hepsi bu :up:

asifira

Stajyer

• Özel mesaj gönder

195

Tuesday, 30.12.2008, 11:35

HEY YOW YOW DJ DJ GELİN YOW SOHBETFME BEKLERİZ www.edit.gg

196

Wednesday, 31.12.2008, 17:53

asifira,

lütfen konuyla alakalı mesajlar yazmağa özen gösteriniz

bikaç mesajınıza baktım alakası olmayan bölümlere olur olmaz mesajlar yazmışsınız

AGK'i okuyunuz

uggus12

Acemi

• Özel mesaj gönder

197

Thursday, 8.01.2009, 00:46

Merhaba arkadaşlar bu işin amatörü olarak size bir soru sormak istiyorum benim flatcast ımda Expert Mode yok neden acaba?

DJ~BEYTO

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

198

Thursday, 8.01.2009, 02:07

beratcan abi bu super biseymis cok tskler yaptim oldu gibi fakat saat gec kimse yok fm de insallah dinleyicilerede ses gider :) tekrar tskler

199

Thursday, 8.01.2009, 02:39

DJ~BEYTO,

baştan itibaren ayarları normal yaparsan sorun çıkarmaz

osso

Acemi

• Özel mesaj gönder

200

Saturday, 10.01.2009, 03:08

peki bu vistayla nasil calisiyor yada calisiyormu