Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

WHYNOT

Stajyer

• "WHYNOT" bir erkek
  • "WHYNOT" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

181

Tuesday, 26.03.2013, 04:28

Giriş Var Çikiş Yok

YA DİKKAT ETTİM HATTA ARASTIRDIM KENDIMCE AMA BULAMAYINCA SORDUM NEYSEKİ Bİ HAYIR SEVER CEVAP VERDİ SAOLSUN NİSA HANIM. BURAYA ÜYELİK VAR AMA NEDEN UYELIKTEN ÇIKIŞ YOK ???

SİTE SAHİPLERİ KURUCUSU HER NEYSE ÜYELİK İÇİN EN İNCE AYRINTILARI DÜŞÜNÜRKEN NEDEN MEMNUN KALMAYANLAR İÇİN BİRDE ÜYELİK İPTALİ İÇİN ÜYELİKTEN ÇIKMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLERİ DÜŞÜNMEMİŞLER ??? ACABA GÖZDEN Mİ KAÇTI , YOKSA UMURSANMADIMI ??? BİRDE;

BURDAKİ ADMİNSÖRLERİ HATTA BİDE BUNLARIN MODİLATÖRLERİ YANI SIRA SÜPERLERİDE VAR KİM BELİRLİYOR BU ARKADAŞLARI ??? JURİDİR FALANDA GÖRDÜM. HERNEYSE BU ARKADAŞLAR BURADAN HERHANGİ BİR ÜCRET ALIYORLARMI ???

KONULAR HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR BENİ AYDINLATABİLİRLERMİ. ÜZERİNE BASARAK SÖYLÜYORUM BEN FORUM TÜRÜ ŞEYLERE YENİ BAŞLAYAN BİRİYİM. YANİ BU KONULARDA ZAYIFIM BİRAZ.

YAZAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM ...

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

182

Tuesday, 26.03.2013, 08:12

forum kuralları bu uyeliğini yaptırırısın ama uyelik silinme gibi bir şey yok
bazı paylasımlarınızıda silemezsiniz
forumun bir düzeni var bu iptaller sonucunda düzenini bozabilir
ayrıca sana forumumuzun kuralalrını jurilik kuralalrını ekliyorum

AllaTurkaa Genel Kurallar AGK ( Lütfen Okuyun )

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=204

burayı da inceleyerek forumumuz hakkında bilgi sahibi olabilirsin

moderatör ve süper modları adminimiz kendisi secer
jurilik grubunuda bazı yetkili arkadaslarımız var bu konuda
onlar jurilik kriterlerine uygunlugu durumunda herkesi juri grubuna alabilir

burda hiç kimse ucret almıyor
herkes gönüllü...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Nisa Nisa" (26.03.2013, 08:21)

WHYNOT

Stajyer

• "WHYNOT" bir erkek

• Özel mesaj gönder

183

Tuesday, 26.03.2013, 15:32

Sabir :)))

YOKLUĞUMUN HİSSEDİLMEYİP ÖNEMSENMEYİP FARKEDİLMEDİĞİ BİR YERDE , VARLIĞIMIN İŞİ NE :)) OLSAM NE OLMASAM NE ???

YA BENİ BU FORUNDAN SİLECEK KOVACAK ATACAK ÜYELİĞMİ İPTAL EDECEK BİRİSİ YOK MUUUU :))

DİYECEKSİNİZKİ GELME TIKLAMA BURAYA. HAKLISINIZ BU ZOR DEGİL AMAAA;

BEN BURANIN ÜYE SAYISINA KATKIDA BULUNUP SAYISININ YÜKSELMESİNİ İSTEMİYORUM ...

ÇÜNKÜ BEN GİRMESEMDE ADIM SANIM , RUMUZUM GENEDE GÖRÜNMEYE DEVAM EDİYOR! PROFİLİM DURUYOR! BEN BUNU İSTEMİYORUM!

HİÇBİR ŞEKİLDE BURDA BURDA YER ALMAK İSTEMİYORUM... BU YÜZDEN ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ RİCA EDİYORUM !!!

BURDA , RULETTE ALATURKADA FORUMDA VS VSSS.. HERŞEYİ YAPABİLEN SAYIN MODELATÖRLER ADMİNSÖRLER , RADYO ADI SİD NUMRASI EKLEYİP SİLEBİLEN , FORUMLARI DÜZENLEYEN YAZILANALARI UYGUN BULMADIKLARINDA DÜZELTME YAPABİLEN YADA SİLEBİLEN YETKİLİLER BASİT BİR ÜYELİĞİMİ SİLİP İPTAL EDEMİYORLAR :))

BEN BURDA ADIMIN RUMUZUNMUN GELEYİM GELMEYİM GÖRÜLMESİNDEN RAHATSIZLIK DUYUYORUM. VE ÇEVREYEDE RAHATSIZLIK VERDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. BENİ KOVUN SİLİN ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİN SAYGILAR.....

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

184

Tuesday, 26.03.2013, 16:07

bunlari kayit olurken ve kayit anlasmasini kabul edip onaylamadan evel düsünecektin....

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

185

Tuesday, 26.03.2013, 16:20

ÇÜNKÜ BEN GİRMESEMDE ADIM SANIM , RUMUZUM GENEDE GÖRÜNMEYE DEVAM EDİYOR! PROFİLİM DURUYOR! BEN BUNU İSTEMİYORUM!

HİÇBİR ŞEKİLDE BURDA BURDA YER ALMAK İSTEMİYORUM... BU YÜZDEN ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ RİCA EDİYORUM !!!

ne güzel allaturkaa!!

birileri kayit olacak, sorular soracak, cevaplarini alacak isini gördükten sonra
"üyeligimi, mesajlarimi silin" kimse bilgisizligimi görmesin!

bir baskalari kayit olacak, temalar paylasip degerlendirmelere katilacak, umdugu puanlari bulamayinca
"üyeligimi ve paylasimlarimi silin" kimse beceriksizligimi görmesin!

daha baskalari ise, kayit olacak, kendini coook önemseyip orda burda polemik yaratacak, fikirlerine kimse katilmayinca...
"üyeligimi ve paylasimlarimi silin" kimse MASKARALIGIMI görmesin....

Kullanim kosullarini oku

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

186

Tuesday, 26.03.2013, 16:25

"üyeligimi ve paylasimlarimi silin" kimse MASKARALIGIMI görmesin....

:1alkis: :1alkis: Tebrikler aylion :1alkis: :1alkis:
Büyük harfleri cok dogru yerde kullanmissin :kkahkaha: :kkahkaha:

WHYNOT

Stajyer

• "WHYNOT" bir erkek

• Özel mesaj gönder

187

Tuesday, 26.03.2013, 16:33

Işinemi Gelmedi :))

BURANIN HİÇ BİR ŞEYİNDEN MEMNUN KALMADIM. O SAYDIGIN ŞEYLERİNDE HİÇ BİRİNİ YAPMADIM. BURASI BANA HERHANGİ BİR YARAR SAGLAMADI ARKADAŞIM. BAK NE GÜZEL CEVAP VERİYON BANA :)) DEMEKKİ YORUMLARINDAKİ ŞEYLER OLMUYORMUŞ. İSTEDİĞİM HERSEYEDE CEVAP BULDUM. TEMALARI PAYLAŞMADIM TARZIM DEGİL. HIÇ BIRINEDE YORUM YAPMADIM. POLEMIGIDE BI YAZDIKALRINA DIKKAT ET KIM YARATIYOR ANLARSIN :)) SEN DAHA NEYIN NE OLDUGUNU ANLAMADAN ARASTIRMADAN BILIP BILMEDEN AMAÇ NEDIR ÖGRENMEDEN BAŞKALRI HAKKINDA SADECE KUYRUKTAKI BİR YAZIDAN ALINTI YAPIP BANA AHKAM KESME :)) ÖNCE SONDAN YANI KUYRUKTAN BASLAYACAGINA ŞÖYLE BAŞLARA BİR BAK BELKİ O ZAMAN ANALRSIN NEDENLERİ NİÇİNLERİ KAPİŞŞ :)) NASIL OSLA BUDA YAYINLANMICAK :)) BOŞA YAZDIM :))

WHYNOT

Stajyer

• "WHYNOT" bir erkek

• Özel mesaj gönder

188

Tuesday, 26.03.2013, 16:37

Senin Farkin Ne :-P

DİKKATİNİZİ ÇEKERİM MASKARA DEDİĞİNİZ KİŞİYE YAZIP SİZDE MASKARALAŞIYORSUNUZ :)) AMAN DİKKAT EDİN MASKARA UZMANLARI KENDİ MASKARALIĞINIZIDA YİNE KENDİNİZ GÖZLER ÖNÜNE SERİYORSUNUZ :)) BANA KARŞI SESİNİ DEGİLDE KAPASİTENİ YÜKSELTSEN BELKİ KİM MASKARA DAHA NET ANLARSIN :))

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

189

Tuesday, 26.03.2013, 16:52

Bu kadar dürüst, bu kadar temiz bir insan görmemiştim daha önce nette.
Baksanıza herkes eğri bir tek kendisi doğru. Ama halen büyük harfle yazmakta ısrar ediyor :kahkaha:

Tebrikler :1alkis:

Bu arada yavaş yavaşta Kuralları öğreniyorsunuz, rica etmeyi becerebilmişsiniz.
Bu sizin adınıza sevindirici bir gelişme :sunabakk:

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

190

Tuesday, 26.03.2013, 17:36

görüşme talebi

selam herkese iyi akşamalr eglenceli forumlar.ben bu foruma yabanciyim ve yeni üye oldum. acaba birebir özel olarak ilgili bir arkaşala görüşmem mümkün mü? tşkr.

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

191

Tuesday, 26.03.2013, 18:14

aslm hg niz sizede iyi forumlar dilerim..

buyrun ne gibi bi sorununuz vardı

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

192

Tuesday, 26.03.2013, 18:47

özel görüşmek istiyorum

hb nisa tşkr ederim.sanirim ilgili arkadaşlardan birisiniz. ben o zaman sadece size nasıl yazabilirim? pek araştıramadım.daha dogrusu imkan ve fırsatım olmadı bebekten dolayı.mümkünse yazışmalarımız genel degilde birebir olabilirmi?

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

193

Tuesday, 26.03.2013, 18:56

:((

talep istegimi gören hiçbir yetkili olmadımı acaba :((

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

194

Tuesday, 26.03.2013, 19:08

su an yeni ueyesiniz özel mesajalrınız aktif degil
siz bana ne soylemek isterseniz yazın burdan zaten su an mesajınız genele dusmuyor sadece ben görüp açabiliyorum
isterseniz okuduktan sonra silebilirim mesajınızı

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

195

Tuesday, 26.03.2013, 21:46

:au:

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

196

Tuesday, 23.07.2013, 15:59

Forum Kullanım Önerisi

Merhabalar ben uzun zamandır forumda sayılırım ancak biraz değişiklik olsa bana göre gayet güzel olur gibi geliyor.
Eğer bu isteğim yönetici arkdaşlara iletilecekse söyleyeyim.
Paylaşılmış olan konulara ,yazılara vs. beğenme butonu verilse daha güzel olur.Diyelim ben bir arkadaşın paylaşmış olduğu bir yazıyı beğendim ve bunu da beğenme butonu olarak belirtsek daha güzel olur.
Genel olarak bu çoğu forumlarda mevcut eminim ki burada da bu uygulama yerine getirilebilir. :)

İyi Forumlar

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

197

Tuesday, 23.07.2013, 16:09

Merhabalar ben uzun zamandır forumda sayılırım ancak biraz değişiklik olsa bana göre gayet güzel olur gibi geliyor.
Eğer bu isteğim yönetici arkdaşlara iletilecekse söyleyeyim.
Paylaşılmış olan konulara ,yazılara vs. beğenme butonu verilse daha güzel olur.Diyelim ben bir arkadaşın paylaşmış olduğu bir yazıyı beğendim ve bunu da beğenme butonu olarak belirtsek daha güzel olur.
Genel olarak bu çoğu forumlarda mevcut eminim ki burada da bu uygulama yerine getirilebilir. :)

İyi Forumlar

Evet Diablo ben şahsen bu fikrini BEĞENDİM :1gözkirp: Acil işi olanlar beğen butonuyla destek verebilirler mesela :çakçak:
Buton olsa şimdi beğendime tıklardım ancak o zaman bu mesajı yazarmıydım işte sanırım o düşündürücü ? :fd:

• "AMAK-I HAYAL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

198

Sunday, 22.09.2013, 02:04

Bazı başlıklara tıkladığımda engel var neden acaba

Bu sayfaya girmenize izin verilmemektedir. Bu sayfaya girmek için gerekli erişim haklarınız bulunmamaktadır.

Merhaba

Bazı başlıkları okumak istediğimde erişim engeliniz var diyor...Engel nasıl kalkar yeniyim bilgim yok.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

199

Sunday, 22.09.2013, 02:13

Aslında engel mesajında yeterli açıklama yazıyor.

Alıntı

Bu sayfaya girmenize izin verilmemektedir. Bu sayfaya girmek için gerekli erişim haklarınız bulunmamaktadır.

Mesajın çıktığı bölüme girme yetkiniz yok, üst düzey yönetici grupları için açık olan bir bölüm.

• "AMAK-I HAYAL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

200

Sunday, 22.09.2013, 03:40

Ben diğer başlıklar gibi tıklayıp girilebileceğini yeni üye olduğum için engel olabilir mi diye düşündüm,yöneticilere ait olduğunu düşünmemiştim.

Teşekkürler bilgilendirme için.