Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

201

Saturday, 28.07.2012, 18:45

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

202

Sunday, 29.07.2012, 02:01

:çakçak:

203

Monday, 30.07.2012, 00:37

Bismillahirrahmanirrahim
BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ sonsuz bir hazine gibi bitmesin,çoğalsın daha da sevdikçe,doldursun sarsın çevremi.Düşmanlarımı da sevebileyim.
BANA ÖYLE BİR DUYGU VER Kİ ne zaman ve hangi ülkede olursa olsun,insanların dertleriyle üzülebileyim,mutluluklarıyla gülebileyim.
BANA ÖYLE SAĞLIK VER Kİ düşünebileyim,konuşabileyim
BANA ÖYLE BİLGİ VER Kİ bildikçe bilmediğimi anlayayaım.
BANA ÖYLE BİR ERDEM VER Ki ibadet bileyim iyilik etmeyi ve sevinçten buğulanmış gözlerle, teşekkür edenlere:'bir şey yapmadım ,anımsamıyorum'diyebileyim.
BANA ÖYLE BİR GÜÇ VER Kİ herkesten daha çok çalışabileyim.tutsak düşmeyeyim doğanın koşullarına.eşim ve cocuklarımı da mutlu et ki mutluluğu başkalarına da götürebileyim.
BANA ÖYLE BİR RUH VER Ki canı yanar ,tutuşur,amaçsız bırakma dünyada.hep ulaşmak istediğim hedefe doğru koşabileyim.
BANA ÖYLE BİR YETENEK VER Kİ iyi eş baba,anne,iyi komşu,iyi arkadaş,iyi vatandaş olabileyim.
BANA ÖYLE BİR SABIR VER Kİ sukünetin büyük kuvvet olduğunu bulayım,durabileyim,sorabileyim,düşünebileyim.
BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Ki bir kuruluşun tepe noktasındaki yetkili olsam bile''oradaki işiniz nedir?'' diye soranlara,''memurum''diyebileyim.
günlük yaşamımda ''ben''yerine,daha çok''sen'' sözcüğünü kullanabileyim.
mutlu olanlara mutsuzluğumdan,mutsuz olanlara mutluluğumdan söz etmeyeyim.
BANA ÖYLE BİR İRADE VER Kİ birgün yenilip içimdeki şeytanın kurallarına doğru yönelirsem; bu bir düşünce ise düşüncemi,bu bir adım ise ayağımı,bu bir uzanma ise elimi durdurabileyim.
BANA ÖYLE BİR ALIŞKANLIK VER Kİ her gece bir an olsun yorganımı başıma çekip kendimi eleştirebileyim.
BANA ÖYLE BİR UMUT VER Kİ bugüne kadar yapmış olduğum hatalar için karamsarlığa düşmeyeyim.herşeyden aklanmış olarak yaşama yeniden başlamak üzere bağışlanabileceğimi bileyim.
BANA ÖYLE BİR ANLAYIŞ VERKİ düşünebildiğim,yargılayabildiği m,inandığım,kahrolduğum,varolduğum şu anda bu sözleri söyleyebildiğim için şükredebileyim.
BÜTÜN BU BAĞLARIM YAŞAMIMLA İLGİLİ OLANLARDIR.ÖLÜMÜMÜN NEREDE NE ZAMAN
VE NASIL OLACAĞINI BİLEMEM.

yalnız; BANA ÖYLE BİR TALİH VER Kİ yıllar sonra beni hatırlayanlar ''herkese iyilik eden,tüm insanları seven,o düzeyde de sevilen bir kişiydi'' diye konuşsunlar ve ben de huzur içinde olabileyim...
AMİN

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

204

Monday, 30.07.2012, 02:08

Aminnn çok güzel bir dua emeklerinize sağlık :çakçak: Sevmek yürek ister

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

205

Tuesday, 31.07.2012, 01:07

:çakçak: Sevmek yürek ister

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

206

Tuesday, 31.07.2012, 23:15

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

207

Tuesday, 31.07.2012, 23:16

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

208

Tuesday, 31.07.2012, 23:18

• "Nisa Nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Nisa Nisa"

• Özel mesaj gönder

209

Wednesday, 1.08.2012, 03:29

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

210

Thursday, 2.08.2012, 00:37

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

211

Thursday, 2.08.2012, 00:57

“Allahümme erinel hakka hakkan verzuknâ ittibâ'ahu ve erinel bâtıla bâtılan verzuknâ ictinâbehu bi-hurmeti Seyyidil-beşer “.

Manası: (Yâ Rabbî! Doğruyu bize doğru olarak göster ve ona uymağı bize nasip et ve yanlış,
bozuk olan şeylerin yanlış olduklarını bize göster ve onlardan sakınmamızı nasip et! İnsanların en üstünü hurmetine bu duâmızı kabûl buyur!).

212

Thursday, 2.08.2012, 01:15

Mazlumun duâsı

Mazlûmun bedduâsından sakınmalıdır. Zulüm ateşi ile karşı karşıya gelen kimsenin içi yanar, bedduâ yapmak zorunda kalır. Duâsı kabûl mahallinde olur.

Ebüdderdâ hazretleri buyurdu ki: Mazlûmun bedduâsından,âhından ve yetîmin gözyaşlarından sakının. Çünkü insanlar rahat uykuda iken onlar dert, sıkıntı, üzüntü içindeler.

213

Thursday, 2.08.2012, 01:20

.::::ARAKAN::::.
Binlerce top ve tüfek, yapamaz aslâ,

Gözyaşının seher vakti yaptığını,

Düşman kaçıran süngüleri, çok def’a,

Toz gibi yapar, bir mü’minin duâsı.

214

Saturday, 4.08.2012, 14:48

ALLAH'TAN İSTENECEK TÜM İYİLİKLERİN DUASI

Okunuşu: Allahümme inni es'elüke's-sebate fi'l-emri.Ve es'elüke 'azimete'r-ruşdi. Ve es'elüke şükra ni'metike ve hüsne 'ıbadetike. Ve es'elüke Usanen sadikan ve kalben selimen. Ve e'uzü blke mln şerri ma te'lemü Ve es'elüke min hayrı ma te'lemü Ve esteğfiruke mimma te'lemü inneke ente 'allamü'l-ğuyub.
Anlamı: Allah'ım! Senden dinde sebat etmemi istiyorum.Senden doğrulukta kararlı olmak istiyorum. Senden nimetlerine şükretmek ve ibadetlerini en güzel biçimde yapmak istiyorum. Senden doğru söyleyen bir dil, sağlıklı ve sana teslim olan bir kalp istiyorum. Bildiğin her zararlı şeyin şerrinden sana sığmıyorum. Bildiğin her hayırlı şeyi istiyorum. Bildiğin her günah için bağışlamanı diliyorum. Sen gizli olan şeyleri çok iyi bilensin. (Tirmizi,De'avat,23;İbn,Ebı Şeybe,Dua,No:2949)

• "Nisa Nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Nisa Nisa"

• Özel mesaj gönder

215

Saturday, 4.08.2012, 20:47

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

216

Sunday, 5.08.2012, 17:02

Şehitlerimiz Için Dua

Euzu Billahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim

Varlığına Birliğine Yücelerin En Yücesi Olduğuna İnandığımız...
Altımızda Yağız Yerin, Üstümüzde Yedi Göğün Sahibi Olduğuna İman Edip, Kandığımız Ol Deyince Olduran

Gönüllerimizi İman Nuru Türklük Şuuru ile Dolduran Ulular Ulusu Yücelerin En Yücesi Şimdi Yapacağımız Duamızı Mekke-i Münevverede Medine-i Münevverede ve Ravza-i Münevverede Kabul Ettiğin Dualarla Kabul Eyle Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Zel Celali Hazretleri....

Ya Rabbil Alemin;

Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle,
Sen Bölünmez Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret.. Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yaşamı Bizlere Vasıl Eyle,
Yalnız ve Yalnız Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz. Allah (c.c) İslamın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Yıldır Diyardan Diyara Göç Etmiş , Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan, Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi,
Ülkemizi Bölmeye Yönelik Her Türlü Terör Belasından, Anarşist, Kominist, Emperyalist Güçlere Karşı Sen Türk Milletini Koru Ya Rabb..

Şuan Dağda, Sınırda, Ovada, Çamurda, Karda, Kışda, Zemheride, Ayazda Bu Vatan İçin Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize Yardım Et Allah'ım... Onları Koru Ya Rabbim...

Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Güzel Makam Şehitlik Mertebesine de Bizleri Ulaştır Allah'ım...
Şehitlerimizden ve Geride Kalan Gazilerimizden Razı Ol Allah'ım...
Gözü Yaşlı, Başı Dik, Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya Rabbim....

Euzu Bi Kelimatillahattammati Min Şerri Ma Halâk Türk Askeri ( Allah Türk Askerini Bütün Yaratıkların Şerrinden Korusun...

Subhane Rabbike Rabbil İzzeti Amma Yasufun Vesselamun Alel Mürselin Vel Hamdülillahi Rabbil Alemin

Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA

Selam ve dua ile

Şehitlerimizin Mekanları Cennet Olsun Allah Gani Gani Rahmet Eylesin

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

217

Sunday, 5.08.2012, 22:10

ALLAH RAZI OLSUN KARDESİM aminn rabbim mekanlarini cennet eylesin :( bu hayat böyledir dostum

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

218

Sunday, 5.08.2012, 22:13

:Ç.hastayim: Bu hayat böyledir dostum

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

219

Sunday, 5.08.2012, 22:16

:Ç.hastayim: bu hayat böyledir dostum

220

Sunday, 5.08.2012, 23:14

Allah’ım!
Duymadığın hiçbir ses yoktur Sen’in.
Sen ki, dilsizlerin kalplerinden geçenleri bilirsin.
Bir yaprağın hışırtısını bile duyarsın.
Hastaların, dertlilerin, ezilmişlerin feryatlarını duy, onlara çareler ver!
Âmin!