Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 20.02.2008, 06:34

Alıntı sahibi ""*-*Trinity*-*""

:burda:Ben senin için resimli bir açıklama yaptım bu linki adım adım izlersen portunu açabilirsin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=51988#51988

arkadaşımmm çok teşekkür ederim.herşeyden öce ilgilendin.dediğini yaptım.şifremi buldum.port açdım.fakattt,hala mapping - görünüyor. :cry:
başka yapacağım bişey kalmadı.sence varmı?tekrarrr çok teşekkür ederim yardımın için.

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 20.02.2008, 08:29

Talya herSeyi dogru yaptigina eminmiSin ?

önce IP SabitleStirmen lazimdi ki Port'u bu ip'ye yönlendirebileSin !

Genel olarak ADSL baglantilari kullaniyoruz, buda demek oluyor ki PORT YÖNLENDIRME yapiyoruz

Firewall diye bir engel duvarimizda var, oradada FlatcaSt'i SerbeSt kilmaliSin, ve ayni iSlemi virüS programindada yapmaliSin, anca Sonuc elde edebileSin.

HerSeyi tekrar bir gözden gecirmeliSin yokSada mapping inatla - göSterir ;)

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

23

Wednesday, 20.02.2008, 21:09

Alıntı sahibi ""SheKerLee""

Talya herSeyi dogru yaptigina eminmiSin ?

önce IP SabitleStirmen lazimdi ki Port'u bu ip'ye yönlendirebileSin !

Genel olarak ADSL baglantilari kullaniyoruz, buda demek oluyor ki PORT YÖNLENDIRME yapiyoruz

Firewall diye bir engel duvarimizda var, oradada FlatcaSt'i SerbeSt kilmaliSin, ve ayni iSlemi virüS programindada yapmaliSin, anca Sonuc elde edebileSin.

HerSeyi tekrar bir gözden gecirmeliSin yokSada mapping inatla - göSterir ;)

arkadaşım yerel ağ bağlantısından özellikler seçeneğinden...vs.işlemleri sitedeki görüntülerden uyguladım.daha sonra nat dan portu açdım.ama anti-virüs programı engelliyor olabilirmi bilmiyorum.Kaspersky anti-virüsü kullanıyorum.hangi ayardan kontrol edip açabilirim.
bu arada TRİNİTY 'e çoookkkkk teşekkürrrr ederim.o kadar güzel modemlere göre resimli port açmayı anlatmışkiii,2 gündür yapamadığımı o resimli anlatımdan 5 dk.da yaptım....ellerine ve emeğine sağlıkkkk.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 20.02.2008, 21:42

_Talya_, yayin alirken yada verirken sorun yasiyormusun, yayindan dusuyormusun, yayin acikken kapali gorunuyormu dinleyicilere, eger sorunun yoksa bence bu kadar ugrasma , sirf renk yesil olacak diye baska seyleri bozabilirsin, bence cok fazla ugrasma....

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Wednesday, 20.02.2008, 22:00

Talya_ Selam
Kaspersky anti virüs programı flatcast portunu ve buna benzer portların açilmasini engeller nasıl açildigi hakkında bir fikrim yok ama sana yardımcı olacak bir arkadasimiz ellebete cıkacaktir biraz beklersen eminimki sorunun hal olacaktir :up:

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 20.02.2008, 22:29

teşekkürler slowcu.
sevgili MASUM MASUM,radyo açık yayına bir kişi giriyor 2.giremiyor.yada ilk giren kişi giremiyor.değişior yaniii.bende düşme maşallahhh hiç olmadı.süreklii açık radyom.ama girenler ya zor giriyor yada giremiyor.bide mesela en son 3 kişiydi.2 si çıkdı.kalan kişide düşdü:)
kovacaksınızz beni ama bi sorunum daha var.onu ilgili bölüme yazıcam:)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 20.02.2008, 22:32

Kaspersky den anlamam o yuzden pek yardimci olamiycam, insallah anlayan birisi yardimci olur..ama istersen once Kaspersky i bir devre disi birak ve oyle bak, hala aynimi flatcast, eger kapatinca duzeliyorsa bence progmadan anlayan biri ile ayarlarini yap..

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

28

Wednesday, 20.02.2008, 22:37

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

Kaspersky den anlamam o yuzden pek yardimci olamiycam, insallah anlayan birisi yardimci olur..ama istersen once Kaspersky i bir devre disi birak ve oyle bak, hala aynimi flatcast, eger kapatinca duzeliyorsa bence progmadan anlayan biri ile ayarlarini yap..

ok.çok teşekkür ederim.şimdilik oynamıyorum yoksa bozucam :lol: şimdi diğer sorunumla ilgili bölüme gidip yardım istiyim.vallahi adım çıkacak :hiding:
ama çok samimii söylüyorum bu site ve sizler sayesinde radyoyu açdım siteyi açddım.hatta siteye ilk index de üye cadi-kız yerleşdirdi aktif hale getirdi :thx:
sizden bi yardım alamasaydımmm vazgeçecekdim.gerçekden çookkkkk teşekkürlerrrr.

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 25.02.2008, 21:45

Initializing Producer V4.16.117.284 ... radyoya giremiyom böyle hata veriyo cevap

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 25.02.2008, 21:51

Alıntı sahibi ""DJ_KERERLI""

Initializing Producer V4.16.117.284 ... radyoya giremiyom böyle hata veriyo cevap

cevap:

devami gelmeli

battalkoc

Stajyer

• Özel mesaj gönder

31

Sunday, 9.03.2008, 12:58

arkadaslar benim radyomdada sorun var portlar açık güvenlik duvarida engelemiyor anntivirüs kullanmiyorum + - olmasina rahmen dinleyicler hala giremiyorlar zorluk çekiyorlarmıs ??
SOrun Nerde :(

battalkoc

Stajyer

• Özel mesaj gönder

32

Sunday, 9.03.2008, 12:59

arkadaslar benim radyomdada sorun var portlar açık güvenlik duvarida engelemiyor anntivirüs kullanmiyorum + - olmasina rahmen dinleyicler hala giremiyorlar zorluk çekiyorlarmıs ??
SOrun Nerde :(

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Sunday, 9.03.2008, 13:07

link ver bakalim gercekden portlar acikmi, ve gercekden girilmiyormumumumumus :D