Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 13.08.2012, 21:10

BU ARADA BİŞEYİ MERAK ETTİM OKUS POKUS SEN TEMA YAPMAYI BİLİYONMU ÇOK MERAK ETTİM YOKSA BOŞ BOŞ KONUŞANLARDANMISIN Bİ TEMA EKLEDE BENDE HELEL BE DİYEYİM NOLUR UTANDIR BENİ:))))

Ben boş boş konuşanlardanım, boş boş tema yapanlardan değil!
Sana beğendireceğim diye temada yapmam elimide oynatmam. Yaptığın işi önce kendin beğen sonra başkalarının beğenisine sun.

@bizimhikayemiz

ayrica oguz bizim moderatorlerdendi askere gittigi icin görevini birakmisti cok güzel tema da yapar cok güzel index de (php.acp.joomla)

Güzel sözlerin için teşekkür ederim Onur kardeş. Ama herkes yaptıklarını paylaşım adına yapar, az ya da çok emek harcar sonuçta bir emek vardır. Bu emeğe karşılıkta bir teşekkür yeter insana.
Beklenti farklı olursa böyle algılamalar olabiliyor.
Yönetim Oylama yapmayın diye bir seçenek sunmuş, 5 Yıldız verin yoksa oylamayın diye bir seçenekte sunsun paylaşımcılara bence. Bu gibi durumlarda çok işe yarayacağından eminim.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 13.08.2012, 21:12

yaklasik 5 yildir bu forumda temalar ( aksi istenilmedigi sürece) dregerlendiriliyor, tasarimci herzaman umdugunu bulamasada , kullanicilar acisindan SONUC cok net ve temiz !!

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 13.08.2012, 21:14

Cok güzel aciklamissin Finduk tebrikler :)

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 27.08.2012, 19:03

Elinize emeğinize sağlık Paylaşım için teşekkürler..

25

Friday, 21.09.2012, 23:25

Emeginize sağlık tskler

26

Wednesday, 3.10.2012, 21:30

Emeklerınıze saglık
Paylasım için tesekkür ederim

Ateş_07

Profesyonel

• "Ateş_07" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27