Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın
  • Konuyu başlatan "BENSU"

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 1.10.2012, 09:12

GÜZEL YORUMUN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ASLI... ÇOK DOĞRU BİR SÖZ MALESEF DÜZEN BÖYLE OLMUŞ ;) ...YAZAN ELLERİNE,GÜZEL YÜREĞİNE SAĞLIK :thumbup:

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BENSU" (1.10.2012, 09:28)

22

Monday, 1.10.2012, 11:02

çok başarılı bir çalışma olmuş...
temalarını takip ediyorum...çok kısa zamanda çok hızlı bir yükselişe geçtin BENSU...
emeklerine yüreğine sağlık...tebrik ederim...

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 1.10.2012, 11:04

Özelemciğim emeğine sağlik güsel çalisma olmus diğer çalişmalarin gibi paylasan yüreğine tskkr ederim :1alkis:

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 1.10.2012, 11:15

ÇOK TEŞEKKÜR EDERRİM CENK BEY GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN...YÜREĞİNİZE SAĞLIK...

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 1.10.2012, 11:17

BEN TEŞEKKÜR EDERİM ZEYNO ABLACIĞIM BEĞENMENE SEVİNDİM...YAZAN ELLERİNE,GÜZEL YÜREĞİNE SAĞLIK ;)

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 1.10.2012, 18:29

Ellerinize emeğinize sağlık güzel paylaşım adına tşkrler..

EZq!

Orta Düzey

• "EZq!" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 1.10.2012, 19:39

EZq!

Emeginize ilkkez görüntülemekteyim BENSU bence sade kullanışlı ve hos çalışmalar olmus emegine ve paylasıma sunan yürenize saglıkk.. yorumları okudum ben oylama yapamıyorum esasında yapmayıda istemem fakat sunu merak ettim kimler oylama yapabilme kapasitesine sahip burada adil olmayan bi takım sözlerden bahsedilmiş ilginç olan yani ise bunu yapanın tesbit edilememsii eger ki böyle bir sey söz konsuu ise ozaman üst düzey yöneticilerin bu duruma bir çözüm getirmeleri gemekte benim kanımca Aslı arkadaşımzıda bir çağrıda bulunmuş olay bu kadar ciddi boyutta ise neden önüne geçilmiyor. haksızlıgı görüpte sessiz kalmak hiç bana göre değill açıkcası puanı pek taktım olmadı şimdiyedek ama bu şikayeti baska bir arkadastanda duydum buradan yetkililere sesleniyorum madem insanalrı emek sarf etmeye sevk ediyorsunuz bunun hakkını vermelisiniz die düsünüyorum nacizene amacim kimseyi incitmek değildir neden üzülsün insanlar ayen leydinin söylediği gibi insalr ister 1 ister beş verir buna kimse bisi diyemez ozamn yetikililer oylama yapıcak kişileri iyi seçmek zorundalar die düşünüyorum tabi sistem neyi gerektirir bilemiyorum ama hak haktır die düşünüyorumm birilerini incittimse affola :wacko:

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 1.10.2012, 19:51

Elinize emeğinize sağlık hoş çalışma olmuş paylaşım için teşekkür ederim BENSU

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 1.10.2012, 20:23

TEŞEKKÜR EDERİM SAHRA HANIM YÜREEĞİNİZE SAĞLIK...

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 1.10.2012, 20:47

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EZGİ HANIM GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN...
TEMA İLK VERİLDİĞİNDE(PUANI AÇILIP TAŞINANA KADAR) SADECE MODARATÖR ARKADAŞLAR VE JÜRİ ARKADAŞLAR OYLAMA YAPABİLİYOR...TEMA TAŞINDIKTAN SONRA DİĞER ARKADAŞLARDA OYLAMA YAPABİLİYOR...EVET NE YAZIKKİ ADİL OLMAYAN BİRTAKIM DAVRANIŞLAR OLUYOR...BİR TEMAYA BAKIYORSUN EMEK VERİLMİŞ, DİĞER BİR TEMAYA BAKIYORSUN HİÇ EMEK YOK EMEK VERİLENLE HEMEN HEMEN AYNI SEVİYEDE OLUYOR...BUDA EMEK VEREN ARKADAŞLARA HAKSIZLIK OLUYOR VEYA TEMA PUANI AÇILINCA DEĞERLENDİRME SAYISI ARTMADAN TEKRAR DÜŞEBİLİYOR TABİKİ PUANLAMAYI BU ARKADAŞLARIN KİMLER OLDUĞUNU BİZ GÖREMİYORUZ SADECE MODARATÖR ARKADAŞLAR GÖREBİLİYOR...BENDE BU BİR HAKSIZLIK DİYE DÜŞÜNDÜM VE DİĞER ARKADAŞLARDADA TEMA PUANI AÇILDIKTAN SONRA DÜŞMELER GÖRDÜM BENCEDE ADİL OLMAYAN DAVRANIŞLAR DİYE BU TEMAMDA YANSITTIM...EĞER BİR TEMA 4 LÜK FAKAT ARKADAŞIMIZ 3 VEYA 2 VERMİŞSE EKSİK OLAN HATALARI BELİRTSE EN AZINDAN HATALARIMIZI ANLAR ONA GÖRE DÜZELTİRİZ BÖYLE OLMAYINCA İLERLİYEMİYORUZ BENCE...ŞU BENİM ARKADAŞIM YÜKSEK VEREYİM AMAN BU KİM DÜŞÜK VEREYİM OLMAZ BENCE EMEK NEYSE O HAKKI VERİLMELİDİR...UMMADIĞIMIZ TEMALAR AÇILIYOR BİR BAKIYORSUN HAKETMEDİĞİ HALDE YÜKSEK BAZI TEMALAR AÇILIYOR GERÇEKTEN HAKETTİĞİ DEĞERİ ALMAMIŞ VEYA SONRADAN PUANI DÜŞÜRÜLÜYOR BUNUN ÖNÜNE GEÇİLMESİ GEREKİYOR AMA NE YAZIKKİ OLMUYOR...BU TEMALARIN KARŞILAŞTIRILMASI VE DEĞERLENDİRMESİNİN YAPILMASI GEREKİYOR BENCE...BENDE HAKSIZLIK OLUNCA DAYANAMAM HAK HAKTIR...KENDİ ADIMA ASLA İNCİNMEDİM HATTA MEMNUN OLDUM ;) TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZ İÇİN...ALIŞTIK ARTIK ASLINDA :) ...

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 1.10.2012, 20:50

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANKIZ GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN GÜZEL YÜREĞİNİZE SAĞLIK ;) ...

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 1.10.2012, 22:27

ALIŞTIK ARTIK ASLINDA

alıştık alıştık

ÖZLEMİM geç oldu benim yorum yazmam canım pc fazla oturamıyorum işlerim çok yogun bu çalışman süp süperrr olmuş canım ellerine emeklerine saglık

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

33

Monday, 1.10.2012, 22:36

Bencede güzel olmus emekler ıcın tsklr

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Monday, 1.10.2012, 23:20

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ABLACIĞIM GÜZEL YORUMUN İÇİN YÜREĞİNE SAĞLIK...OLURMU ABLACIĞIM SEN BAŞTACISIN ;) İŞLERİNDE KOLAYLIKLAR DİLERİM ABLACIĞIM :) ...

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Monday, 1.10.2012, 23:21

BEN TEŞEKKÜR EDERİM OKANN BEY BEĞENMENİZE SEVİNDİM...YÜREĞİNİZE SAĞLIK...

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Monday, 1.10.2012, 23:25

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA :1alkis:

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

37

Tuesday, 2.10.2012, 01:31

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Özlem gayet guzel kullanıslı bir calısma kutlarım :1alkis:

Emeğine Sağlık BENSU
Paylaşm Icin Tesekkurler..

3'LÜK BiR TEMA ARKADAŞLAR...

:dusunmek:
Bunu Anlamadım.

Bu temanın 3 lük bir tema olmadığını hepimiz biliyoruz abim. Yanlız bu yıldızın düsmesi konusunda sana tüm arkadaşlara bir hatırlatmada bulunacagım. Tüm arkadaslar az biraz maziye dönseler , ilk yayın yaptıkları o anı ilk heyacanı hatırlasalar. iyi yada ilk TEMA'sini yada ilk güzel temasini hatırlasalar o anki mutluluğu hatırlasalar su an bu yıldız olayına (yapılan emeğin karşılığını bulması ve hakkını almasına kesin kesin kez taraftarım) bu kadar kırgın olunmayabilinir. Çünkü o anki mutluluk anlatılmaz, o temayı yapana ve getirene duaların buyuklugu anlatılmaz, hepimizin Yürekten bir ALLAH RAZI OLSUN'u vardir. İşte sizlerde buda pay sahiplerisiniz abim. aslen yıldıza degılde paylaşımdan sonra temanin indirilme sayısı ve kullanım sayısı asıl yıldız oluyor bu önemli. bir sorunda ekle paylasta iken degılde, temalar tasındıktan sonra bu haksız rekabet oluyor art düsünceli kisiler tarafından. Bunada yetkılılerimiz muhakkak gerekeni yapacaklar kanaatindeyim :)

Bayan arkadaslara :gulver:

Erkek arkadaslara :sapka:

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

38

Tuesday, 2.10.2012, 12:23

BEN TEŞEKKÜR EDERİM DALĞIÇ YAZAN ELLERİNİZE SAĞLIK...

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Tuesday, 2.10.2012, 12:26

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ATİLLA BEY GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN...YAZAN ELLERİNİZE,YÜREĞİNİZE SAĞLIK...EVET BENCEDE HAKSIZ REKABET OLUYOR AMA OLMAMASI GEREKİYOR...İLGİNİZ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM...

40

Tuesday, 2.10.2012, 12:29

ÖZLEMCİM ELLERİNİZE EMEKLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ TEŞEKKÜR EDİYORUM PAYLAŞIM İÇİN :1alkis: