Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "TurkEce/GnL"

• Özel mesaj gönder

41

Thursday, 29.09.2011, 15:43

Sağol ablam :ak:

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

42

Thursday, 29.09.2011, 16:29

çok hoş bir çalışma olmuş ablam emeklerine sağlık
ben gözden kacırmıım sanırım bu temalarını

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

43

Thursday, 29.09.2011, 18:46

Teşekkürler Nisa modum,canın sağolsun...

Temalar taşındı ve bir günde tercih sayısı 64 çok teşekkürler temalarımı tercih ettiğiniz için :ff:
indiren arkadaşlarım en güzel gün ve gecelerde kullanın inşallah ^^

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TurkEce/GnL" (29.09.2011, 18:56)

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

44

Thursday, 29.09.2011, 20:31

Merhaba ....

Elinize emeğinize paylaşan yüreğinize teşekkürler Türkece /GnL yapmış olduğunuz temalar harika görünüyor tabiki indirilecek tercih edilecek...
Burda sizinde dediğiniz gibi yapamayıp ta müthiş derecede kıskananlar ve burasının huzurunu bozmaya çalışan farklı nick ve farklı IP numaralarından giriş yapan arkadaşlar var fakat yanıldıkları bir nokta var Bizler bu siteye gönül vermiş gönül dostlarıyız bu tür kişiler ne siteyi , ne sizi , ne beni , nede bizler gibi siteye bağlı ve amacı sadace paylaşımcılık olan bu işi Canı gönülden severek isteyerek yapan insanları yıldıramayacaklar... Sizin ve sizin gibi yüksek seviyede tema yapan tüm dostlara , ustalara teşekkür ediyorum yapmış olduğunuz eserlerle va olumlu yönlendirici uyarılarınızla biz acemi ve stajer olan arkadaşlara çok güzel bir ışık olup yol gösteriyorsunuz... Her ortamda her toplumda olduğu ve olacağı gibi tabii parazitlerde olacaktır olmasa zaten hayat tek düzelikte kalır ve çikilmez bir hal alır... Tekrardan paylaşımınız için sonsuz teşekkürler ALLAH razı olsun ALLAH indiren kullanan arkadaşlara hayırlı yayınlarda kullanmak nasip etsin....

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

45

Thursday, 29.09.2011, 20:38

Çok ama çok teşekkür ederim Poyraz bey güzel bakışınızdan gelen güzel sözlere,Allah razı olsun ^^
Evet ben bu siteden yıllardır faydalanıyorum,siteyide üyelerinide çokta seviyorum veee
iki yıldırda başka hiçbir sitede beni göremezsiniz kendimden böylesine emin ve bir o kadarda sadığım :D
Herkeste bilsinki ne yaparlarsa yapsınlar ben yine burada olacağım,site sahibimiz adminimiz git diyene kadar :thumbsup:

karayagiz66

Orta Düzey

• "karayagiz66" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Friday, 30.09.2011, 08:53

elinize saglik basarili bir calisma olmus

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

47

Friday, 30.09.2011, 09:01

Teşekkür ederim :ff: sağolun...

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

48

Sunday, 2.10.2011, 10:22

En Çok Gri Sade Olanı Beğendim Abla Tebrikler
Oldukça Başarılı Çalışmalar Çıkarmışsın Umarım Ara Vermeden Dewamıda Gelir İnşallah
Gönlüne Yüreğine Sağlık Teşekkürler

(İnternational Olanlarınıda Eklersen Güzel Olur Gibi Geldi Bana)

Modum,
Bende en güzellerinden seçip İnternational olanlarını yapmayı planlamıştım ama oraya sadece birinci kategoriye giren temalar yapılıyor bildiğim kadarıyla :dusunceli: O yüzden üzgünüm yapamıyorum :pardon:

• "Tirnali-57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

49

Tuesday, 22.11.2011, 21:31

Gönül Abla Eline Yüreğine Gönlüne Sağlık Emek Veren Gözlerden Şifa Eksik Olmasın Paylaşımlarının Devamını Dilerim..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

50

Tuesday, 22.11.2011, 22:08

Teşekkür ederim kardeşim :aro: