Giriş yapmadınız.

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

921

Saturday, 30.03.2013, 22:17

ne garip ???

selam herkese. iyi ve eglenceli forumlar.kimisi radyomun adı görünsün ister,kimiside istemez.aslında istemeyen birine ilk rastladım desem yalan olmaz.ama burda garip olan bu degil. bu sadece bir talep istek öneri rica vb. bir şey. bunlarda garip degil bence.

ama benim garibime giden moderatör melye hanım ne güzel belirtmiş; bunu saglarız yardımcı oluruz yani radyo adınızda sid numaranızda rulette görünmez.ancak bunu banlamak süretiyle yaparız ve daha sonrada bu geri dönüşü olmayacagı için iyi düşünülmesi gereken birşeydir diye uayrmışta arkadaşı. moderatör melye hanımı tebrik ederim bu ilgisnden anlayışından dolayı :1alkis:

tebrik etmek istediğim bir diger husuta;biz yardımcı oluruz dileginizi isteginizi yaparız ancak bu dilek ve talebinizin egerki radyo sahibi iseniz yaparız diyede belirtilmiş. bunu anlamak içinde arastırır bir arkadasımızı yollarız baktırırz diyede detayına inilmiş bir ilgi. burda radyo adı yada sid numarası görülmesin diye ruletten silinmesi talebinde bulunan bir arkadaşa gerçekten çok açıkalyıcı bir şekilde yardımcı olunulmuş. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

bir radyonun gerçekten kime ait oldugu nasil anlaşılıyor? yada anlaşılır? radyo adı sid numarası eklensin taleplerinde kriterlere bakılıyor iyi güzel hoş ancak belki talebi yapan radyo sahibi degil.? bu araştırılmadan patadan radyo adı sid numarası herneyse görülsün isteginde bulunan kimdir araştırılmadan sadece belirli kriterlere bakıalrak pat diye bunlar uygunsa radyo adı ekleniyor 8) ama eklenemsin yada ekliyse silinsin taleplerinde ise radyo sahibi aranıyor illaki :himmmm:

bizimde radyo adımız sid numaramız ruletten radyo sahibine yönetimine ilgili şahıslara sorulmadan silinmiş banlanmıştır.sebep oalrak ise yönetimdeki moderatör arkadaşlarımız radyomuza teşrif ettiklerinde uygunsuz şeyler görmüşler. olabilir olmakta vede bazı şeyler engelenemeyecek durumda. ama bütün bunalr göz ardı edilerek. yayındaki bir dj in yada ortamdaki bir dinleyicinin yarattıgı polımıklere bakılmıstır. oysa ne radyo sahibi nede adminleri yönetici yada söz sahipleri bu hususla alakalı uyarılmamışlardır. dikkat etmeleri önlem almaları aksi halde talebin degerlendirilmeyecegi söylenmemiş olup direk hüküm verilmiştir.

sayın moderatör melye hanım sadece silenmesi için banlanması için adımız sid numaramız görülmesin diye gelen taleplerde radyo sahibi yada yöneticileri ile irtibata geçmeyin. olagan her türlü aksaklıkalrda talep ve rıcalarda isteklerde de radyo sahipleri yada yöneticleri ile irtibata geçer iseniz bence çok daha adil olunacaktır kanısındayım ...

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

922

Saturday, 30.03.2013, 22:36

talep

erotik tema kullanıldıgı söylenen bir dj in ve ona sataşan tesadüfen ruletten gelmiş kim oldugu belirsiz kendini bilmez bir dinleyicinin radyomuzda yapmış oldugu polımık sonucu radyomuzun adı ve sid numarası ruletten silinmiştir. ve bu silme işlemi yapılırken radyo sahibine yönetimine adminlerine ne bir uyarı ne bir ikaz nede haber verilmemiştir.

yukardada belirttiğim gibi tamamen bir dj ve dinleyicinin hatası yanlısı ayıbı vb. tamamen radyo adına ve genelıne yayılmış olup zarar verilmiştir.ancak yinede radyo yönetimi tarafından bu aksaklıklar süratle giderilmiş olup yeniden başvuruda bulunulmasına ragmen ilgilenilmemiştir.

bu sebeple ben yeniden ilgilenilmesini istediğimden radyo adı vede sid numarasının ruletten eskiden oldugu gibi çıkmasını rica ediyorum.çünkü herhangi bir sorun kalmamıştır.bunuda ancak izlenerek bakıalrak görüp anlaşılır.

nasıl radyo adı silinmesi sid numarası silinmesi taleplerinde radyo sahipleri görüşü onayı istenilip araştırılıyorsa,radyo ismi sid numarası çıksın rulette görülsün talepleride arastırlsın kim tarafından yapılıyor.vede egerki uygunsuz birşey görülüp silinceksede yine radyo sahipleri yada yöneticileri ile irtibata geçilip durum söylensin ikaz edilsin uyarılsın.ve hala butun bunlara ragmen düzelme yoksa o zaman silinsin...herkes ikinci bir şansı hakeder.heleki başkaları yüzünden zarar görenler için bu ayrıcalıklar dahada fazla göz önünde bulundurulmalı... herkese iyi ve eglenceli forumlar...

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

923

Saturday, 30.03.2013, 22:44

Yeni Talep

ben wikwik fm in yöneticlerinden biriyim. diger iki yönetici filiz ve selin arkadaşlarımın onayı ve istegi ile radyomuzun adının ve sid numarasının yeniden eskiden oldugu gibi rulette görülmesini istiyoruz. 1163660 WikWik Fm ilginize şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim....

924

Saturday, 30.03.2013, 22:46

@ SılaNaz

Radyo Rulet Flatcast Radyolarına Misafir Dinleyici Bazen'de Yayıncı Dj Bulmalarında Yardımcı Olabilmek Adına Yapılmış Bir Hizmettir
Radyolarınıza Dinleyici Sağlayabilmek Kötü Bir Amaç Değildir Öyle Değilmi.?
Bu Hizmeti Kabul etmeyecek Radyo Sahibi Yada Admini Çok Azınlıktır Değilmi.?

Bu Sebepten Dolayı SID Eklerken Yada Radyo İsminin Yazılması Konusundaki Taleplerde Radyo Sahibi Yada Admini
Olunup Olunmaması Hakkında Bir Araştırılma Yapılmıyor Gerekte Duyulmuyor
Çünkü İstisna Bir Bilemedin İki Radyo Haricinde Şimdiye Kadar Hizmetimizden Memnun Olmayan Radyo Çıkmadı
Ama Hizmetimizden Rahatsız Olma Durumu Söz Konusu Olursa Eğer Radyo Sahipleri İle İletişime Geçip İsteği Üzerine Banlama
Silme vs Gibi İşlemleri Yapıyoruz Umarım Açıklayıcı Olmuştur

Sizin Talebiniz Yada Yardım Konusuna Değinecek Olursak Eğer
Ziyaret Esnasında Kurallara Uygun Olmayan Bir Durumla Karşılaşılmışki Böyle Bir Uygulama Yapılmış
Yapıldıktan Sonra Bizi Yada Herhangi Bir Yönetici Arkadaşımızı Suçlamadan Önce
Bence Daha Sakin Daha Ilımlı Olabilmeye Çalışsaydınız Olayı Uzunca Bir Hikayeye Çevirmek Yerine
Direk Tamam Olmuş Ama Bundan Sonra Olmaması İçin Elimizden Gelen Herşeyi Yapıcaz Diye Bize Bir Başvuruda Bulunsaydınız
Emin Olun Durumunuz Görüşülüp Bir Karara Bağlanırdı
Ama Siz Böyle Bu Tavırla Dewam Ederseniz Eğer Belkide Radyonuz Rulet'ten Banlanır Bellimi Olur

Size Güzel Bir Akşam Dilerim Radyonuzda İyi Yayınlar ^^

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

925

Saturday, 30.03.2013, 23:41

Ne Üzücü

az önce radyomuza '' RULET CONTROL '' rumuzlu birisi gelip eger bir daha rulete gelip sid radyo adı çıksın talebinde bulunursanız diye bizlere tehditler savurup küfürler etti. ama biz bu kişinin burdan bir yönetici yada moderatör kişi oldugunu düşünmüyoruz. fakat böyle bir olayada maruz kaldıgımızı paylaşmak istedim.

buraya radyo adı sid numarası vb. görünsün diye talepte bulundum diye şahsımıza ailemize anamıza vs. küfürler yedik. evet az önce oldu bunlar. ve RULET CONTROL rumuzlu birisi gelip bu küfürleri etti bize. sebebide buradaki sizlerin yardımcı olcagınız bişileri sizlerden isetdik diye. hemde bu kişi üzerine basa basa rulet yönetiminden geldiğini söyledi.

demekki rulet yönetimine bu talepte bulunmak suçmuş. acaba hangi yönetici yada moderatör bize radyo adımız çıksın sid numaramız görünsün diye küfrettiki??? ama biz bu kişinin gerçekten burdan bir yönetici olduguna yada moderatör olduguna inanmıyoruz. fakat art niyetli ön yargılı olsak inanırdık.biz egerki böyle olmuyısak sag duyu ile olaylara yaklasıyorsak. burdaki yönetiminde aynı şekilde yaklasmasını bekledimizi belirttim. kimseyi yermedim kötülemedim aşşagılamadım küfretmedim saygıslık yapmadım. sadece bence olan seyleri paylastım. ama dogru ama yanlıs. yanlıs olan kısımlarda uyarılmayı ikaz edilmeyi severim. direk peşin hükümlü davranılamsını istemem.

şimdi radyomuza az önce yönetimden oldugunu söleyip ruletten geldiğini belirtip birde RULET CONTROL rumzuyla gelen şahsın ettiği hakaret agzxa alınmıcak sahsa ve aılemıze yonelık kufurlerden doalyı burasınımı suclucaz? kım oldugunu bilmedimiz ve ruleti alaturkayı kötüleyen birisinemi inancaz?? aslaa böle bişe yok. biz inanamdık ve o kişiyi yayındaki dj banladı.

biz bu ruletten geldıgını yönetıcı oldugunu burayı bizleri köüleyen küfreden vede talepte bulundumuz surece böyle gelip bize küfretcegini söyleyen sahsa inanmazken,onun tahriklerine yanlısına kapılıp gelip bizde burda ön yargılı davranmazken, neden bize davaranılıp bir dj yada bir dinleyici yuzunden burda kötü davranılıyor.?? ben bunu belirttim ama bi sonuc alamadım.

ve üstüne dedimki bir dj bir dinleyici yüzünden her tür radyoda akasklıkalr oluyor. elbette radyo yonetımı oalrak bunalrı duzeltecegız ama peşinen ön yargı ile ikaz edilmeden uyarılmadan hüküm veriliyosa biz ne söylesek boş.

bize kimse gelip arkadaşım sid atınca adınızın çıkmasını istemişssiniz.ancak kriterlerimiz var.ve bunalrın bazılarını yerine getirmişsiniz ancak denetlemeye geldiğimizde şu bu şöyle böyle türden aksaklıkalr hatalar olmus. bize böyle iletildi. bunalrı düzeltin tekrardan talebınızı degerlendırelım mi denildi acaba??

hayır öyle bişe denilmedi. benim ve bize yazılan yazılar sizler tarafından çok rahat önceden görülmekte. buyrun bakın önceki yazışmalara. benim ayzdıkalrıma bana verılen cevaplkara buyrun okuyun.

kimi kötülemişim küfretmişim aşşalamışım hakaret etmişim? ben sadece herkes gibi burda yorumumu görüsümü paylaştım. yapılan yapılmayan yazılan yazılmayan ne varsa onlarla alakalı kendımce yorumlarımı ve taleplerımı paylaştım.

ama illaki şu duyulmak isteniyosa ve bu sizi yücelteceksee SİZLERE YALVARIYOORRRUMMMM NOLURRRR AMA NOLURR LÜTFENNN RULETE SİD ATINCA RADYOMUZUN ADI GÖRÜNSÜN. DAHA ÖNCEKİ YAPTIGIM HER TÜRLÜ TERBIYESIZLIKTEN ÖTÜRÜ BASTA YÖNETİM VEDE MODERATÖRLER OLMAK ÜZERE HERKESTEN ÇOK AÖA ÇOK ÖZÜR DİLERİM.BİR DAHA ÇOK FAZLA DKKAT EDECEGİM GZÖZÜMÜ 24 SAAT RADYODAN AYIRMICAM GELEN DINLEYICILERİ SÜZECEGIM ARASTIRACAGIM SONRA ÇIZIGINI KALDIRCAM. YADA DJ LERİ ALIRKAN RADYOMA BAŞVURU FORMU DOLDURTCAM KIMDIR NEDIR IYICE ÖGRENDIKTEN SONRA TATIN VERECEGIM. SAYGILARIMLA KOLAYLIKALR DİLERİM...

926

Saturday, 30.03.2013, 23:53

@ SılaNaz

Yönetim Ekibi İçerisinde Hiç Bir Yetkilimiz Radyoya Herhangi Bir Nick İle Giriş Yapıpta
Değil Küfür Hakaret Etmek Rulet Üzerinden Yardım Dahi Yapamaz Teklif Bile Edemez
Tamam Arada Uğrar Kontrol Ederiz Radyoları Fakat Bu Tamamen Kontrol Amaçlıdır
Vede Nick Girişi Yapılmadan Guest Olarak Yapılır

Herhangi Bir Radyo İle Bir Sorun Yada Bir Problem Yaşamamız Durumunda
Kesinlikle Ama Kesinlikle Radyonuzdan Değil Doğrudan Forum Üzerinden İrtibata Geçeriz
Lütfen radyonuza Gelen Bir Beyinsiz Yüzünden Bizi Sorumlu Tutmayın
Şunu Unutmayınki Her Önüne Gelen İstediği Bir Nicki Alıp Radyonuza Gelip Dilediğini Yazabilir
Bu Bizim Sorunumuz Değildir AllaTurkaa Yetkilileri İle Radyodan Asla İletişime Geçemezsiniz

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

927

Saturday, 30.03.2013, 23:58

Özel Mesaj

tedip rumuzlu moderatör arkadaşa özel bir mesaj yazdım ama her ne kadar başarılı oldum bilemiyorum? şayet ulaştıysa bana dönebilirmi? tşkr. ederim...

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

928

Sunday, 31.03.2013, 13:02

Katiliyorum

bende size katılıyorum tedip. öyle düşündüğüm için bu şahsa inanmadık . hemfikir oldugumuz için arkadaşlarıda uyardım.buraya yazdıktan sonrada okuyan bir kaç kişi radyomuza geldi ve aynı şey onlarında radyosunda olmuş.yani rulet control rumuzlu kendini bilmez biri etrafta dolaşıyor ve aklınca bazı saçmalıklar yapıp sizi burayı burdaki yöneticileri kötülüyor.kendine böyle bir eglence yöntemi bulmuş aklınca.eline ne geçiyorsa bilemicem artık ?(

radyonuza rulet control rumuzlu koyu mavı renkte biri gelirse saçmalıklarına inanmayın ve bence bizim yaptıgımız gibi direk banlayın arkadaşlar. herkese iyi ve eglenceli forumlar mutlu pazarlar...

halil_66

Orta Düzey

• "halil_66" bir erkek

• Özel mesaj gönder

929

Monday, 1.04.2013, 10:01

1337943 Teşekkürler şimdiden

930

Monday, 1.04.2013, 10:17

Merhaba halil_66,

sizide bir kac gün izleyip sonucu burdan bildirelim.

Güzel Forumlar/ yayinlar dileriz.

Istatistiginiz :http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1337943

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

931

Monday, 1.04.2013, 12:48

herkese iyi haftalar eglenceli forumlar ....

bizide bi kaç gün yeniden izleyin 1163660 WikWik Fm

TEŞEKKÜRLER

gursoyt

Acemi

• "gursoyt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

932

Tuesday, 2.04.2013, 10:18

Yanıtınız için çok teşekkür ederim,

Lütfen adres ve SID'min site içinde görünmesin. Adresi ve SID'yi veriyorum, dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz.
...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (2.04.2013, 10:43) düzenleme sebepleri: sid ve adres kaldırıldı...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

933

Tuesday, 2.04.2013, 10:52

Radyonuz isteğiniz doğrultusunda ruletten banlanmıştır...
Sorunsuz Yayınlar Dileriz...

934

Tuesday, 2.04.2013, 17:06

Tekrar merhaba RADYOSARAY,
Malesef kriterlerimize uygun görünmüyor radyonuz.

Dinliyici sayinizda artis oldugunda tekrar burdan Radyo Rulete basvurunuzu yapabilirsiniz.

Anlayisiniz icin simdiden tesekkür ederiz.

Güzel Forumlar/Yayinlar dileriz.

935

Tuesday, 2.04.2013, 17:14

Burdan Roman yazarlarina seslenmek zamani geldi ^^

Süpermod arkadasimizinda bundan evel yazdigi gibi burasi sadece RADYO RULET basvurusu icindir.

bütün basvurular kisa ve net olarak yapilmistir simdiye dek.

Bundan sonraki yazdiklariniz roman hikayesine dönüstügü anda silinicektir bilginize.

Anlayisiniz icin Tesekkürler.

• "memati38" bir erkek

• Özel mesaj gönder

936

Tuesday, 2.04.2013, 22:02

sid yerine radyo ismi yazmak

Arkadaslar rulette sid yerine radyo ismi yazma kriterlerine uydugumuzu düsünüyorum bi inceleyip bizimde radyo ismini yazarsaniz seviniriz. Allaturkaa ya emeklerinden dolayı sonsuz tsklerrrrr... SİD 1336443 RADYO İSMİ radyodamlafmm

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

937

Tuesday, 2.04.2013, 22:20

Talep

Radyomuzun eksik görülen kriterleri giderilmiş olup yeniden bakılmasını istiyoruz...teşekkürler!

Sid: 1163660 Radyo Adı: WikWik Fm

938

Tuesday, 2.04.2013, 22:22

SılaNaz

Durmadan Flood Atar Gibi Mesaj atıp Israr Ettikçe
Git Gide Antipati Topluyorsunuz Yerinizde Olsam
Biraz Daha Sakin Kalmaya Çalışır Biraz Zamana Bırakırım Olayları

gursoyt

Acemi

• "gursoyt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

939

Wednesday, 3.04.2013, 08:13

SID silinmesi

Çok teşekkür ederim Melye,

DÜn radyomuza uğrayıp, hemen akabinde SID'yi ban'lemişsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

940

Wednesday, 3.04.2013, 08:32

Arkadaslar rulette sid yerine radyo ismi yazma kriterlerine uydugumuzu düsünüyorum bi inceleyip bizimde radyo ismini yazarsaniz seviniriz. Allaturkaa ya emeklerinden dolayı sonsuz tsklerrrrr... SİD 1336443 RADYO İSMİ radyodamlafmm

memati38,

Kriterlere pek dikkatli bakmamışsınız sanki:_)
online dinleyici sayınız çok düşük ve yayın saatleride aynı şekilde...yinede bi süre takip edelim sizde tam kriterlere uyum sağladığınızda yeniden başvuru yapabilirsiniz...
İleride tekrar başvurursanız yardımcı oluruz :1gözkirp:

Anlayış için teşekkür eder iyi yayınlar dileriz :thumbup: