Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

121

Sunday, 27.04.2008, 18:26

slm kral radyocaki olarak bir tema isteye bilirmiyim dj mami radyo caki olarak bir tane tema istiyorum ilk teman icin tesekkurler sagol var ol

• Özel mesaj gönder

122

Sunday, 27.04.2008, 22:42

Selam ben kral ben dj gulum senden bi istegim daha olacak mumkunse bi tema daha istiyecektim. DJ GULUM yazisi kirmizi olsun ve sezen aksun beni unutma diye parcasini eklersen

Beni unutma, unutma, beni unutma
Bilirsin unutulmak dokunurya her insana
Sen de kendi payından bir hatıra seç
Ve o ben olayım unutma, beni unutma...

Sana birakiyorum sadece bu siiri eklersen cok tsk ederim simdiden ellerine saglik, yuregine saglik...

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek
  • Konuyu başlatan "BenKral"

• Özel mesaj gönder

123

Monday, 28.04.2008, 20:26

YESIL CIMEN FONUN HAZIR

Yesil cimen fonlarin hazir ins begenirsiniz iyi günlerde kullanmaniz dilegiyle... yayiniza davet etmeyi unutmazsiniz ins

BenKral belirtilen dosyaları ekledi:

naybey

Stajyer

• "naybey" bir erkek

• Özel mesaj gönder

124

Monday, 28.04.2008, 21:40

tsklr elınıze saglık

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek

• Özel mesaj gönder

125

Monday, 28.04.2008, 23:54

dj cicek fonun hazir

Dj Cicek fonun hazir ins begenirsin iyi günlerde kullanman dilegiyle.. yayinina davet etmeyi unutmazsin ins

• Özel mesaj gönder

126

Tuesday, 29.04.2008, 04:22

DINI TEMA

selamünaleyküm bu forumda VUSLATA_DAIR olarak geciyorum ama radyoda Dj ~Medet~Ya~Rab~ olarak geciyorum ... dini bir radyodayim ...
bana da bir dini tema yaparsaniz sevinirim tema siyah kirmizi olsun gül, ALLAH yazisi, muhammed yazisi;cami falan olabilir yaparsaniz gercekten sevinirim heee bi ricada daha bulunabilirmiyim :( sey demo yazisi olmasa olmazmi ... acep cok mu istedim simcik ... yanikin siyah kirmizi olsun yeter

~Medet~Ya~Rab~ <--- DJ ISMI <---- KIRMIZI YAZI

...EDEB ILE GELEN LÜTUF ILE GIDER... <--- EN ALLTA BIR YERDE YAZSIN

sade olsun cok oldurmaniza gerek yok insaallah...

:utan: cok fazla oldum sanirsam he :utan:

kusuruma bahmayin insaallah gali....

simdiden tesekkür ederim.....

ALLAH KOLAYLIK VERSIN....

peri25

Stajyer

• Özel mesaj gönder

127

Tuesday, 29.04.2008, 10:18

emegine saglık yine herbiri birbirinden güzel tşkrlrrr

• Özel mesaj gönder

128

Tuesday, 29.04.2008, 10:21

Ellerine sağlık çok güzel olmuş teşekkür ederim :)çok begendim..yayinima davet etmeyi çok isterdim tabikide ama ,bayanlara özel bir forum sitesinin radyosunda yayin yapıyorum bayan olmuş olsaydiniz tabikide buyrun derdim....Başarınızın devamını dilerim verdiniz emek için takrar teşekkür ederim iyi çalışmalar abi....

• Özel mesaj gönder

129

Tuesday, 29.04.2008, 14:56

selam kral bey herkezin temasını koymussun bir benim temami koymamıssın :cry: :cry: :cry:

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek

• Özel mesaj gönder

130

Tuesday, 29.04.2008, 22:38

korulu fm fonun hazir

Korulu-fm fonun hazir ins begenirsin iyi günlerde kullanman dilegiyle.... yayinina davet etmeyi unutmazsin ins :D

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

131

Tuesday, 29.04.2008, 22:42

tesekkürler kardesim eline saglik süper olmuslar ALLAH razi olsun ne muradin varsa versin ins :up: :up: :up: :up:

bu arada yayinimada beklerim cansultanim fm gelirseniz sevinirim

BenKral

Orta Düzey

• "BenKral" bir erkek

• Özel mesaj gönder

132

Wednesday, 30.04.2008, 02:28

Re: DINI TEMA

Alıntı sahibi ""VUSLATA_DAIR""

selamünaleyküm bu forumda VUSLATA_DAIR olarak geciyorum ama radyoda Dj ~Medet~Ya~Rab~ olarak geciyorum ... dini bir radyodayim ...
bana da bir dini tema yaparsaniz sevinirim tema siyah kirmizi olsun gül, ALLAH yazisi, muhammed yazisi;cami falan olabilir yaparsaniz gercekten sevinirim heee bi ricada daha bulunabilirmiyim :( sey demo yazisi olmasa olmazmi ... acep cok mu istedim simcik ... yanikin siyah kirmizi olsun yeter

~Medet~Ya~Rab~ <--- DJ ISMI <---- KIRMIZI YAZI

...EDEB ILE GELEN LÜTUF ILE GIDER... <--- EN ALLTA BIR YERDE YAZSIN

sade olsun cok oldurmaniza gerek yok insaallah...

:utan: cok fazla oldum sanirsam he :utan:

kusuruma bahmayin insaallah gali....

simdiden tesekkür ederim.....

ALLAH KOLAYLIK VERSIN....

Sevgili arkadasim vuslata dair fonunu hazirliyorum.... Demo yazmasa olmazmi demissiniz fonlarda sadece görmeniz icin resimlerde demo yazmakta fonu indirdiginizde demo yazmaz fon hazir fcp sekilde alip radyonuzda rahatlikla kullanabilirsiniz...

saygilarimla

peri25

Stajyer

• Özel mesaj gönder

133

Wednesday, 30.04.2008, 07:46

emeğine sağlık hepsi birbirinden güzeller tşkrlrr

• "zübeyrcan!*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

134

Wednesday, 30.04.2008, 09:51

]slm abi ya temalar süper olmus cok begendimm gercekten yesil cimen ablamin temasi begendim bana da islam radyosuna uyacak bir tema arti zübeyrcana yakisacak bir tema olursa beni sevindirmis ,olursunuz ! insallah abi bende geldim araniza yapanlardan ALLAH razi olsun buyuk bir heycanla bekiyorum temami insallah cokk tsk ederimmmmm ALLAH RAZİ OLSUN ABİ FAZLA OLMASA BIRDE DJ ( MEHMET ) ABIME BIR TEMA YAPARMISINIZ :roll: :up:

DJ*LAZ*GÜLÜ

Profesyonel

• "DJ*LAZ*GÜLÜ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

135

Wednesday, 30.04.2008, 12:46

SELAMÜN ALEYKÜM BENKRAL KARDES ELLERIN DERT GÖRMESIN ELINE SAGLIK KARDES HARIKA OLMUS TEMAM BASARILARINIZIN DEVAMINI DILERIM KARDES RADYOMUZA BEKLERIZ HER ZAMAN BUYRUN INSALLAH
http://cansultanim.blogcu.com/

Burak66

Acemi

• Özel mesaj gönder

136

Wednesday, 30.04.2008, 20:36

emegine saglik ben kral kardes cok güzel olmus tesekkürler

• Özel mesaj gönder

137

Wednesday, 30.04.2008, 20:54

slm kral kardesim nasilsin ilk teman icin tesekur edrim dj mami olarak bir tema yarpmisin eger yaparsan sevinirim temayi sana biraktiim sen nasil istersen ole yap usta sensin sagol var ol a.e.o

• Özel mesaj gönder

138

Wednesday, 30.04.2008, 21:44

bende bi istekte bulunsan .) Saf Çocuk adlı bi güzel bi tema yaparsan gercekten ikram olur :)) simdi'den tsklr.. bu arada temaların hepsi bir birbirin'den güzel emegine yüreyine saglık kardes... {paylasım için tsklr..}
:up:

• "ataspinar53" bir erkek

• Özel mesaj gönder

139

Wednesday, 30.04.2008, 22:21

s.a. tema yapan arkadaşlar elinize sağlık temalar birbirinden güzel.Teşekkürler.Banada bir tema yapmanızı istiyorum. 7.sayfadaki dj.çiçek teması şekli ve rengi Rize için uyumlu,yalnız misafirler bölümünü sağ tarafta istiyorum,misafir ve yazı yazılan bölümde resim istemiyorum sade olsun,başlıkta da çiçek resmi istemiyorum .müzik aletlerinden,kemençe resmi,saz resmi,birde tulum resmi olsun.bu resimleri biryerlerden bulursunuz inşaallah.bİRDE YAYINDAN SORUMLU*DJ.AYHAN olursa çok memnun olurum .Şimdiden çok çok teşekkürlerimi yollarım.

Radyom.flatcast

800.600

4.16

• Özel mesaj gönder

140

Wednesday, 30.04.2008, 23:24

S.a ArkdaşLar

Benim Tema yapan arkadaştan bir ricam oLucaktı.Karanlık işler ile ilgili bir tema oLsun.Yani siyah ağırlıklı bir tema oLSun.Resim önemli değiL ama insan bir baktımı bir daha bakası geLsin :) ÜStat anladın sen :) Ve

desinger Lemming yazssın :)

Desinger Lemming başka bir tarafa Dj Akyumakli Ferhat başka bir tarafa oLursa çok memnun oLurum.Üstadımdan Ricamdır. HEpiniz Allah'a emanet oLun :) Biraz acele oLursa çok sevinirim :)