Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,321

Wednesday, 26.03.2014, 14:48

Kendimi hayatın akışına bırakıyorum :) :) :)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,322

Wednesday, 26.03.2014, 22:45

İyi geceler dioo

PARGALI

Orta Düzey

• "PARGALI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,323

Wednesday, 26.03.2014, 22:49

burayı sevdiğimi :)

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,324

Wednesday, 26.03.2014, 22:51

.

ALLAH ilinizi versin

9,325

Wednesday, 26.03.2014, 22:56

Hoş Görmüşem Kankam :thumbup:

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,326

Thursday, 27.03.2014, 22:56

Herkese iyi geceler...Güzel forumlar...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,327

Thursday, 27.03.2014, 23:30

Çok şeyler geçiyor ama..
Sükut u seviyorum dioo

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,328

Friday, 28.03.2014, 01:01

Emekli olsakta çalışan eş-evlat, okuyan evlat sabah altı ayakta o yüzden, iyi geceler diyor :kizuyku:
Unutmadan Bodrumda deprem olmuş ordaki arkadaşlarımıza geçmiş olsun :küzgün:

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,329

Friday, 28.03.2014, 03:21

Bodruma gecmis olsun....

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,330

Friday, 28.03.2014, 21:04

Bodrumda deprem olmuş

ALLAH kimseye yaşatmasın.
Geçmiş olsun dio..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,331

Friday, 28.03.2014, 21:07

2 saatlik emek,shopun kendiliğinden kapanması sonucu uçtu gitti :( .Her 5 dk da bir kaydet shopta ,yoksa böyle uçar gider dioo

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,332

Friday, 28.03.2014, 22:38

Yorgunluk oturunca his ediliyor.Oturma vakti bitti,yatma vakti ..İyi geceler cümleten dioo

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,333

Saturday, 29.03.2014, 02:51

Hem youtube kapanmasını savunuyor hemde youtube dan vide o koyuyor ve koydugu videolar acılmıyor..... Tam komedi... :D

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

9,334

Saturday, 29.03.2014, 17:19

"Üniversite sınav sonuçları açıklandı.Tüm gençlere geçmiş olsun.Kazanamayan çokmuş.Kızım ikinci sınava girme hakkı kazanmasına rağmen çok üzgün.Çeşitli okullardan,dershanelerden tanıdığı arkadaşlarından kazanamayanlar adına kendi geçişine sevinemedi desem yeri.Ailleler lütfen çocuklarınızı üzmeyin,seneye girerler.Her şey bu seneye bağlı değil.Canları sağolsun, önemli olan o" diyor...

• "VATAN-SEVER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,335

Saturday, 29.03.2014, 19:20

Hem youtube kapanmasını savunuyor hemde youtube dan vide o koyuyor ve koydugu videolar acılmıyor..... Tam komedi... :D
anlayışınıza hayran kalmamak elde değil ,anlaşıldığı üzre mesajlarımın bir bölümünü (işine gelen) okumuşsun
dolayisiyle bu kanıya varman normal tzz

seçimler ertesi bir bilgi paylaşıcam , belki anlayışın biraz daha gelişir :thumbup:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,336

Saturday, 29.03.2014, 19:54

Bir Hedefi vardı; Dershaneye giden öğrenciler den iyi puan almayı başarmalıyım diyordu.İçimden hep İnşallah dedim.. ^^
Türkiye Genelinde 106.000 sıralama bana yinede gurur ve onur verdi.
Başarmıştı çünki kendi azmi ve sadece okuldaki aldığı eğitim ile dershaneye giden arkadaşlarına 150 puan fark atmıştı.
Guzum hep gurur duydum seninle ve eminimki sen beni daha çok onurlandıracaksın.Seni seviyorum dioo

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

9,337

Saturday, 29.03.2014, 21:01

Kollejde okuyan,dershanelerde yıllardır ek hizmet alan hatta özel öğretmenler tutulan gençlere haydi neyse dedimde Anadolu teknik lisesi okuyan çocuklarla Anadolu lisesi okuyan çocukların aynı sorular aynı puanlarla bilgi düzeylerinin ölçülmesi kadar yanlış bir sistem olamaz.Nomral lisedeki genç aynı saatlerde sadece bu sınavda çıkan konuları görürken teknik lise okuyan genç bu derslerin yarısını görüyor yarısındada branjıyla ilgili dersleri görüyor.Birde bu çocuklar bu teknik liselere yüksek puanlarla giriyorlar.Öyle kolayda girmiyorlar seçiliyorlar yani.Sonra aynı sınava girip aynı sorular aynı puanlarla bilgi düzeyleri ölçülüyor.Peki o zaman branjındaki konuları dersleri niye okuyor bu çocuklar?Eğer üniversiteye girmesinde bir önem taşımıyorsa...Şimdi dört yıl bilgisayar okumuş bir genç gidip başka branjı okurken normal lise okuyan genç bilgisayar mühendisliğinimi kazanacak? Bu kadar saçma bir sistem olamaz.Delikanlıların ailelerinin dediği şu napalım tutarız bir dükkan meslek sahibi oldu iyide neden yükseğini okumasın? Yazık gençlere yazık diyor içimdeki ses...Bu arada tebrikler Zenobia adıma kutla delikanlıyı.İnşallah ikinci sınavdada başarıları devam eder çocuklarımızın ^^

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9,338

Saturday, 29.03.2014, 21:25

Tşk ederim Gönül hanım.
ALLAH herkesin evladının yolunu ve bahtını açık etsin..
Daha önemlisi eve döndüğümde suratının asık olması idi,aklıma bin türlü şey geldi tabii..
Sorunca dershaneye giden arkadaşlarının çok düşük puan almaları,ve ailelerinin şuan arkadaşlarına kızıp kızmadıkları,arkadaşlarının nasıl üzüldükleri idi.Kendisi öyle üzülmüşki..
Anne puanıma sevinemiyorum.Şu an arkadaşlarım çok üzgün dedi..
Sarılıp tekrar öptüm..
Böyle vicdanlı,böyle yürekli,böyle sevgi dolu bir evladım olduğu için.
Aldığı puandan çok bu tavrı beni sevindirdi.Kendini düşünmesi değil arkadaşları içinde üzülebilen bir çocuk..
Tabiki herşeye rağmen bir anne olarak,başarısı ve yüreği ile gurur duydum evladım ile.
Dilerim eğitim sistemi daha oturmuş bir hal alır.
SBS ile çocuklar boğuldu saçma sapan şeyler yaşattılar.
Her sınavda hatalı sorular.
Ve Malesef sistem içinde çocuklarımız buğday tanesi gibi öğütülüyorlar.
Çocuklar aynamız..

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

9,339

Saturday, 29.03.2014, 21:40

Aynı şeyleri bizde yaşadık halada yaşıyoruz.Kızım Anadolu kız teknikte.Çoğu arkadaşının başı örtülüydü.Başarılı çocuklar olmasına rağmen ailelerinin ne gerek var dediği genç kızlar.Sınıfndan beş arkadaşı stajdan aldıkları 170 liranın 150 lirasını dershaneye bağlamış tek umutları bu sınavdı.Kızımı ağlayarak arayanlara devamlı üzülme ben kazandım ama çok düşük puanım diyor.Hiç bir arkadaşını arayamıyor.O kadar üzgünki telefonu çalsa eyvah diye açıyor.Hayvan sever arkadaşlarımdan birini aradım onunda oğlu kızımla aynı bölümü bilişim teknoloji anadolu lisesini okuyordu.Hiç aklıma gelmedi 170 puanda kalmış dediğinde ne diyeceğimi şaşırdım.Çağla gibi suçluymuşcasına bizimkide ucu ucuna üzülmeyin nolur dedim.Askere gidecek gelincede açacağız bir dükkan olacağı bu dedi.Öyle üzgündüki.Sitemizden kızımın yaşıtı kız bahçede ağlıyordu.Kazanamadım bitti artık evde temizlik yapıp çeyiz hazırlayacağım diye.Babası kanser kazanırsa zar zor okuyacaktı.Çocuk iki yıldır babasıyla üzülüyor koşturuyordu anneciğiyle.İstediği çokta yüksek bir şeyler değildi iki yıl daha okusam belki bir işe girerim ufkum açılır diyordu.Kızım gibi bende sevinemiyorum şu an ve kimseye soramıyorum arayana söylüyoruz.Kızlar için ayrı problem erkekler için ayrı problem.Paran varsa her şey var ve çocuklar deneme tahtasına döndüler.İlköğretimden beri sınav sınav.Bizimkilerin birde şimdi hem ikinci üniversite sınavı var hemde teknik lise bitirme düzey sınavı.Bu kadar önemliyse neden bu çocukların okuduğu onca teknik dersin üniv. sınavlarında hiç etkisi yok.Yazık bu çocuklarada, ailelerinede.Allah yardımcıları olsun...

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9,340

Saturday, 29.03.2014, 22:31

Yarın yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını kazananın A veya B değil TÜRKİYE olmasını temenni eder herkese hayırlı geceler dilerim...