You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

41

Wednesday, May 16th 2012, 6:13pm

radyoyuda sildik

Elagözlüm, eski radyoyu sildiyseniz total sayisini aktaramazsiniz artik demektir.
Eski radyonun total sayisini biliyorsaniz sayet, bana özelden bildirin, yeni radyonunda sid no'sunu bildirin, birseyler yapmaya calisiriz :1gözkirp:

42

Wednesday, May 16th 2012, 6:36pm

keşke eski radyoyu silme zorunluluğu yok diye açıklamada yapmış olsaydınız bu soru cevaplar başka arkadaşlarada yardımcı olacaktır uygulama esnasında radyolar kapalıydı hata yapılmışki olmadı hatamız nerde bilebilsek keşke cevap için tşkler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

43

Wednesday, May 16th 2012, 7:43pm

Radyonun bilgilerini ve ayarlarini degismek yeni bir radyo kurmadanda önce mümkün: Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Bu imkan yerine yeni bir radyo kurup eskisini silmek isteyenler icin bu total sayisini aktarmakla ilgili anlatim yapilmis elagözlüm.
Yanlis anlasilmalari önlemek icin baslikta söylediginiz gibi bir aciklama yapiyorum :1gözkirp:

arya

Beginner

• "arya" is female

Date of registration: Oct 3rd 2012

• Send private message

44

Tuesday, September 2nd 2014, 1:00am

Ses kesintisi

Selam Radyomuzda Her Yayın alan Yayıın cıda ses kesintisi oluyor konu ile yardim ede bilicek Arkadasimiz Varmi Acaba

This post has been edited 1 times, last edit by "TürkEce/GnL" (Sep 2nd 2014, 7:45am) with the following reason: Mesaj içeriğindeki radyo adresi silindi...

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" is female

Date of registration: Sep 16th 2010

• Send private message

45

Tuesday, September 2nd 2014, 7:47am

Arkadaşım sitemizde arama moturna problemi yazarsanız sorunla ilgili daha önceki anlatımlara ulaşırsınız ;)
Ben size link veriyorum bilgileri okuyup, umarım sorunu çözersiniz.Kolay gelsin ^^
yayında ses gidiyor

OzanMahzuni

Beginner

• "OzanMahzuni" is male

Date of registration: Feb 12th 2012

• Send private message

46

Friday, October 24th 2014, 9:35pm

Radyo ismi Degşkligi

Öncelik ile bu sitede herkese ayrı ayrı emek verenlere çok çok teşekkür ederim. eski sid numaramdaki total sayımı aktardım da yeni isim almama rağmen hala eski radyo ismi çıkıyor. Bu isim değişikliği için Flatcas da gönderilecek mali alamanca yada İngilizce olarak yazarsanız teşekkür ederim.

NuRiye

Trainee

• "NuRiye" is female

Date of registration: Mar 18th 2007

• Send private message

47

Saturday, October 25th 2014, 4:53pm

Öncelik ile bu sitede herkese ayrı ayrı emek verenlere çok çok teşekkür ederim. eski sid numaramdaki total sayımı aktardım da yeni isim almama rağmen hala eski radyo ismi çıkıyor. Bu isim değişikliği için Flatcas da gönderilecek mali alamanca yada İngilizce olarak yazarsanız teşekkür ederim.

Radyo ismini degistirmek icin flatcastta mail göndermene gerek yok, zaten bir sonucta alamazsin.

ismi degistirmek icin yeni bir üyelik acman gerekiyor, yeni isimdeki üyelikle yeni bir radyo acarak bunun sid numarasini sitene yerlestirmen yeterli.