You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

HAZARBEY

Professional

• "HAZARBEY" is male
  • "HAZARBEY" started this thread

Date of registration: Jan 9th 2013

• Send private message

1

Thursday, December 11th 2014, 6:30pm

flatcast hatası

Arkadaşlar google crome den radyolara girdiğimde yada yayaın almak istediğimde karşıma aşağıdaki hata çıkıyor benim anladığım kadarıyla flatcsat kayıtlı üyeliğimi okuyamıyo yada f53 aktivsyon kodunu istiyo tüklüyorum pce geliyo kuruyorum aynı hata devam ediyor flatcast sitesine giriyorum nikim tekrar şifremle birlikte yazıyorum lagaout yapiyorum yeniden nik ve şifremi giriyorum kabull ediyo sid ve yayaın şifresi hanesi açılıyo yayaın almak istedigimde aktivasyon kodu nu etkin kılınız diyor tekrar aktive ediyorum ama bu uyarı sürekli beni terketmiyo bir radyoya girdigimde önce eklentiye izin vermemi sitiyo veriyorum sonra yayaın sayfasi açılıyo bu konu nedir nasıl çözebilirim

HAZARBEY

Professional

• "HAZARBEY" is male
  • "HAZARBEY" started this thread

Date of registration: Jan 9th 2013

• Send private message

2

Friday, December 12th 2014, 11:46am

Flatcast Hatasi

BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞ YOKMU...? :himmmm:

NuRiye

Trainee

• "NuRiye" is female

Date of registration: Mar 18th 2007

• Send private message

3

Friday, December 12th 2014, 1:04pm

hatanin üyelikle bir alakasi yok, nedeni herneyse internet tarayicin flatcast viewer plugininde (active X) sorun yapiyor.
baska bir tarayiciyla denemekte fayda var, benim gözümde flatcastta en az sorun yapan tarayici Mozilla Firefox.

Edit//
yalninz ekledigin ekran görüntüsü bana chrom'u degilde Internet Explorer'i andiriyor

This post has been edited 1 times, last edit by "NuRiye" (Dec 12th 2014, 1:09pm)

• "By_€x" is male

Date of registration: May 18th 2013

• Send private message

4

Friday, December 12th 2014, 2:16pm

Arkadaşlar google crome den radyolara girdiğimde yada yayaın almak istediğimde karşıma aşağıdaki hata çıkıyor benim anladığım kadarıyla flatcsat kayıtlı üyeliğimi okuyamıyo yada f53 aktivsyon kodunu istiyo tüklüyorum pce geliyo kuruyorum aynı hata devam ediyor flatcast sitesine giriyorum nikim tekrar şifremle birlikte yazıyorum lagaout yapiyorum yeniden nik ve şifremi giriyorum kabull ediyo sid ve yayaın şifresi hanesi açılıyo yayaın almak istedigimde aktivasyon kodu nu etkin kılınız diyor tekrar aktive ediyorum ama bu uyarı sürekli beni terketmiyo bir radyoya girdigimde önce eklentiye izin vermemi sitiyo veriyorum sonra yayaın sayfasi açılıyo bu konu nedir nasıl çözebilirim
öncelikle selam HAZAR Bey bu sorun sizin tarayıcınızın güncellenmemesinden kaynaklanıyo ilk önce choromeyi pc nizden kaldırmanızı tavsiye ederim sonrada FLATCAST VİEWER PLuGİNLERİ Sonra İnTERNET eXPLORER den radyo ya giriş saglayın sonra FlatCast Viewer plugin yüklenmesi isteyecektir yükleyin sonra choromeyi tekrar indirdiginizde pcnizdeki hata sorunu ortadan kalkacaktir Ama şuda var chorome poputlar yüzünden bazen kısıtlıyo hata veriyo radyolarda her girdiginde poputları izin ver demeniz bu sorunu ortadan kaldiracaktir ..Hayırlı forumlar İnşallah yardımcı olmuşumdur Saygılar...

mercanizmir

Beginner

• "mercanizmir" is female

Date of registration: Dec 21st 2014

• Send private message

5

Sunday, December 21st 2014, 12:14pm

explorerdan kendi radyom öncelikli olarak birçok radyoya giriş yapamıyorum.bu sayfa görüntülenemiyor ekranı karşıma çıkıyor sürekli.mozilladada tüm yan uygulamaları yüklememe rağmen yan uygulama eksiktir diye çıkıyor.ancak sayfada herhangi bir aktifleştirme linkide açılmıyor.cromeda da sayfa görüntülenemiyor diye çıkıyor.yardım edin lütfen.

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

6

Sunday, December 21st 2014, 12:57pm

Sayfa görüntülenmiyorla, Radyoya giremiyorum farklı şeyler.
Websayfaları görüntülenmiyorsa, Flatcast Radyo da doğal olarak açılmaz.
Yani sorun Radyoda değil, Web sayfasındadır.

Sizin radyonuzun site adresi nedir? Yazarsanız bakar ona göre bir yanıt veririz.

mercanizmir

Beginner

• Send private message

7

Sunday, December 21st 2014, 8:10pm

http://ask-iksiri-fm.tr.gg/
bu flatcast radyo işinde yeniyim.yeni pc aldım.önceki pc de hiç bu tarz bir sorun yaşamamıştım.explorerda sayfa görüntülenemiyor derken.mozillada tüm eklentilerini yüklememe ragmen halen yan uygulama eksiktir diyor.
lütfen yardım edinnnn

ZenNube

Intermediate

• "ZenNube" is female

Date of registration: May 7th 2007

• Send private message

8

Monday, December 22nd 2014, 12:03am

sayfaniza eklediginiz radyo sürümü flatcast F5,2 , internet tarayicilari bu sürümde sorun yapiyor, güncel olan F5.3 kullanirsaniz sorununuz cözülür

9

Monday, December 22nd 2014, 10:56am

aynı hata bende çıkıyor hazrbey kardesım en ıyısı pc kaptıp acmak ben oyle yapıyorum yada sıstemı gerı yukluyorum pc kapatıp actımı sorun yok saygılarımla .

mercanizmir

Beginner

• Send private message

10

Saturday, December 27th 2014, 2:43pm

Explorer dan hiç bir radyoyu görüntüleyemiyorum.mozilladan da bazı radyolara girebiliyorum.bazıllarına halen daha giremiyorum.ay lütfen biri bana yardım etsin.pc yi değiştirdiğimden beri bu sorunla karşılaştım.önceden hiç böyle bir sorun yoktu...lütfennnnnnnnnnnn

• "oguzhan01fm" is male

Date of registration: Jul 29th 2010

• Send private message

11

Saturday, December 27th 2014, 3:42pm

Bilgisayarınızdan program ekle kaldırdan flatcastla ilgili olan activexleri silin...
Mümkünse PC nizi teniden başlatın ve sonrasında güncel Activex leri indirin yeniden kurun...
Sanırım düzelecektir...

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

12

Saturday, December 27th 2014, 3:44pm

Explorer dan hiç bir radyoyu görüntüleyemiyorum.mozilladan da bazı radyolara girebiliyorum.bazıllarına halen daha giremiyorum.ay lütfen biri bana yardım etsin.pc yi değiştirdiğimden beri bu sorunla karşılaştım.önceden hiç böyle bir sorun yoktu...lütfennnnnnnnnnnn

sayfaniza eklediginiz radyo sürümü flatcast F5,2 , internet tarayicilari bu sürümde sorun yapiyor, güncel olan F5.3 kullanirsaniz sorununuz cözülür

bazı radyolara girip bir kısmına girmıyorsa tarayıcınızı değiştirin. ayrıca http://www.flatcast.net/Download.aspx?con=u&version=530 linkinden flatcast puliginlerini yükleyip deneyin umuyorum kı sorunsuz girş yapacaksınız flatcast radyolara

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" is male

Date of registration: Feb 15th 2011

• Send private message

13

Sunday, December 28th 2014, 3:47am

Merhaba Hazarbey Arkadaşım Crome tarayıcıda bu eklenti karşınıza çıktığında arama motorunun sağ kösesinde bir çarpı işareti çıkacaktır ona tıkladıgınızda
girmek istediginiz site için aktivasyon gerekli gibi bi makale olması lazım onu isaretleyip tamam dediginizde sayfa otomatikman açılacaktır bide bu şekilde
denemenizi tavsiye ederim ama bence en güzeli exporler tarayıcı kullanman yinede yardımcı olabildimse ne mutlu iyi forumlar dilerim saygılar