Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek
  • Konuyu başlatan "adem1961"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 11.12.2014, 14:41

Rulette sid atıyom ya 1 ya 2 yada hic gelen olmuyor

selamünaleyküm arkadaslar sid atıyom ya 1 ya 2 yada hic gelen olmuyor radioma sorun nedir bilgilendirirmisiniz beni saygılar.

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek
  • Konuyu başlatan "adem1961"

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 12.12.2014, 13:09

selamünaleyyküm arkadaslar sorum söle.. ben radioma sid atıyom1.2 kisi veya hic gelen olmuyor.ben baska radiolara giriyom guest gastlarla veya niklilerle geliyorlar sebebi ney 1 duyum aldım..sid atılan yerin yanındaki detay bilgilerini dj bayani isaretlersen gelen cogalır dediler yaptım gene aynı lütfen yardimcı olun ..saygılar

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 12.12.2014, 13:16

selamünaleyyküm arkadaslar sorum söle.. ben radioma sid atıyom1.2 kisi veya hic gelen olmuyor.ben baska radiolara giriyom guest gastlarla veya niklilerle geliyorlar sebebi ney 1 duyum aldım..sid atılan yerin yanındaki detay bilgilerini dj bayani isaretlersen gelen cogalır dediler yaptım gene aynı lütfen yardimcı olun ..saygılar

Arkadaşım djin bayan veya erkek olması sonucu değiştirmez hiçbir zaman rulette dinlemede olan kisiler radyolara sayac dakikası bittikten sonra düşer her 15 dakikada bir yeniler otomatik o an sıraaki sid numarasına kaçtane boşta dinleyen varsa onlar düşer kısacası zamanla oturacak şeyler radyo olayı zamanla çevre yaptıkça sayın çogalacaktır ümidini yitirme ve devam et ama ruletten dediğim gibi değişimlerde kaç kişi boştaysa onlar düşecektir radyona her paylaşımında Başarılar

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 12.12.2014, 13:48

Yayin yapan kisinin portu acik degilse , belirli sartlarda portu kapali dinleyiciler giremez. Dinleyicilerin ortalama 80% portu kapali.
Eger yayininiza Rulettin sinirli olana Gold Mapping Botu düsmemisse ve sizinde portunuz acik degilse, dinleyicilerin girme imkani cok düsük.

Linkteki konuyu bir inceleyin
Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 12.12.2014, 14:03

1 duyum aldım..sid atılan yerin yanındaki detay bilgilerini dj bayani isaretlersen gelen cogalır dediler yaptım gene aynı lütfen yardimcı olun

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Elbette Sid listesinde bay / bayan veya Muzik tarzini secenlerde var, fakat bir bay olarak, listeye bayan oldugunu bildirirsen, bayansin diye gelen dinleyicileri nekadar yayinda tutabilirsin?? :himmmm:

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 12.12.2014, 14:06

adem bey siz devet edin davete icabet etmiyorlarsa o onların ayıbı
kendileri bilir gelmezlerse gelmesinler :)