Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

vestt

Acemi

• Konuyu başlatan "vestt"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 20.12.2014, 03:42

radyomun sid nosunu kaydetmek istiyorum yardim

slm öncelikle
radyomun sid nosunu flata kaydetmek istiyorum
radyomun ismi olursa sevinirim şimdiden tesekkürler

sid no 1463471 radyo ismi vurgungozlum

şimdiden tesekkürler

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 20.12.2014, 05:09

Alıntı

Bu bölümde Allaturkaa Radyo Rulet Yönetimi tarafından belirli kriterleri yerine getirmiş,
ekibimiz tarafından belirli bir süre yayınları takip edilerek buraya eklenmiş ve belirli aralıklarla denetimde olan radyoları görüyorsunuz.
Bu Radyolar Rulete SID numarası gönderdikleri zaman listede numara değilde Radyolarının İsmi yer almaktadır.

index.php?page=Attachment&attachmentID=39139 Eğer sizde, SID gönderdiğiniz de Numara yerine Radyonuzun isminin görülmesini istiyor aynı zamanda Radyo Rulet Önerilen Radyolar arasına katılmak istiyorsanız aşağıdaki kriterleri taşıyor olmanız gerekiyor.
  • Radyonuzun gün içerisinde en az 18 saat yayın yapıyor olması ve bu yayınların en az 14-15 saatinde her saat dilimi için en az 7 dinleyicinizin olması gerekiyor.
  • Eğer radyonuz 24 saat açık ise o zaman dinleyici sayınız en az 6 olmalıdır.

Bu şartları taşıyorsanız bize Forum üzeri başvuru yapabilir, Önerilen Radyolar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 20.12.2014, 08:23

Radyonuzun rulete girmesi için belirli kriterlerimiz var, fakat sizin radyo son iki gündür açık bile görünmüyor.
Rulette isminizle bulunabilmeniz için kriterlerimiz inceleyin lütfen.
Kolay Gelsin.

vestt

Acemi

• Konuyu başlatan "vestt"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 21.12.2014, 23:24

evet birkacgünde acamayabilirim cünkü acil hastam var :(