Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

Samstag, 21. Februar 2015, 08:07

Kaan bey temanız çokkkkkkkkkk çok eksikkkkkkk...O temanın içinde danseden beni görmediniz miii:))))))cıstak cıstakkkkkk...Tam anlamıyla mükemmel bir çalışma olmuş...Üstad farkı mı diyelim artık ne diyelim bilemedim..Emeğinize yüreğinize canı gönülden teşekkürler :1alkis: :1alkis: :1alkis:

not:ustalar çıraklarına el verirlermiş ..Verirlermiş ki ardındaki eserleri takip ettircek birileri olsun..Öğrenmeye hazır çırağım bilginize :himmmm:

22

Samstag, 21. Februar 2015, 12:26

Kaan bey temanız çokkkkkkkkkk çok eksikkkkkkk...O temanın içinde danseden beni görmediniz miii:))))))cıstak cıstakkkkkk...Tam anlamıyla mükemmel bir çalışma olmuş...Üstad farkı mı diyelim artık ne diyelim bilemedim..Emeğinize yüreğinize canı gönülden teşekkürler :1alkis: :1alkis: :1alkis:

not:ustalar çıraklarına el verirlermiş ..Verirlermiş ki ardındaki eserleri takip ettircek birileri olsun..Öğrenmeye hazır çırağım bilginize :himmmm:

Yorumuna coq tesekkürler KeLice SuLtaN , yüregine sagliq !!

23

Samstag, 21. Februar 2015, 13:26

Böyle çalışmalara ve üstadına :1alkis:

Elinize emeginize saglık.... :1alkis:

• »BOZKURT-03« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

24

Samstag, 21. Februar 2015, 13:29

Emegine yüregine saglik tek kelime ile muhtesem bir calisma güzel paylasim icin tesekkürler...

25

Samstag, 21. Februar 2015, 17:21

kaan paylasim icin tskler harika ........fazla söze yazmam gerekmiyor :D

06**ECE**

Erleuchteter

• »06**ECE**« ist weiblich

Registrierungsdatum: 1. Dezember 2012

• Nachricht senden

26

Samstag, 21. Februar 2015, 19:30

Ellerine,emeklerine sağlık KAAN ... Güzel renk seçenekleri ile çok güzel çalışmalar olmuş ... Güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için teşekkürler :1alkis:

27

Sonntag, 22. Februar 2015, 16:11

Böyle çalışmalara ve üstadına :1alkis:

Elinize emeginize saglık.... :1alkis:

Yorumuna coq tesekürlerkemal , yüregine sagliq !!

28

Sonntag, 22. Februar 2015, 16:12

Ellerine,emeklerine sağlık KAAN ... Güzel renk seçenekleri ile çok güzel çalışmalar olmuş ... Güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için teşekkürler :1alkis:

Emegine yüregine saglik tek kelime ile muhtesem bir calisma güzel paylasim icin tesekkürler...

Yorumunza coq tesekürler bozkurt ve ece , yüreginize sagliq !!

29

Sonntag, 22. Februar 2015, 16:13

kaan paylasim icin tskler harika ........fazla söze yazmam gerekmiyor :D

Yorumuna coq tesekürler reyhan abla , yüregine sagliq !!

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

30

Dienstag, 24. Februar 2015, 09:52

Emegine Yüregnie Saglık KAAN Harika :1alkis: Paylaşım adına Teşekkürler...

sahra-cantanem

Erleuchteter

• »sahra-cantanem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 9. März 2010

• Nachricht senden

31

Freitag, 27. Februar 2015, 12:59

Bu nasıl bir hayal gücüdür çekme bir fotoğraf karesi gibi bişi. hiçmi kusur olmaz Kaan ellerine sağlık çok güzel olmuş..