Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ALI25

Stajyer

• "ALI25" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ALI25"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 9.03.2015, 18:30

Radyo´ya Giremiyorum

Bir kac gün oldu hic bir radyo ya giremiyorum denemek istedim baska radyo ya girebiliyorum mu diye malesef girilmiyor.

Flatcast daki sayilacak gibi 5 yada 10 Kadar radyo ya girdim hep ayni sorun la karsilastim oda bu oldu. \/

>--->[Sie sind über einen Proxy-Server mit dem Internet verbunden und haben kein Gateway eingestellt.]<

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.03.2015, 21:40

zaman zaman cok kisa süreligine flatcastin hatasindan dolayi bu mesaji tüm radyolarda alabiliyoruz.

eger hata yarim saat icinde düzelmediyse bilgisayarinizda bir güvenlik programi flatcasti engelliyor
veya sizin udp 40123 portunuz kapali ve sürekli sizin gibi portu kapali olan yayinlara girmeyi denediniz.