Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

mel0di

Profi

• »mel0di« ist weiblich
  • »mel0di« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juni 2013

• Nachricht senden

1

Freitag, 27. März 2015, 09:39

Melodi Gül Çerçeveli mavi tonlu tema Flatcast Temaları iyi yayınlarda kullanın...

»mel0di« hat folgende Datei angehängt:
  • mavili 3 tema.fcp (1,13 kB - 198 mal heruntergeladen - zuletzt: 26. November 2023, 10:39)

• »süslüü05« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Oktober 2013

• Nachricht senden

2

Freitag, 27. März 2015, 13:36

Çok güzel olmuş paylaşım için tsk ederiz emeklerinize saglık

3

Freitag, 27. März 2015, 14:29

emeğine saglik melodi..Güzel paylaşım adına teşekkürler.

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

4

Freitag, 27. März 2015, 14:41

Emegine Yüregine Sağlık MELODİ Paylaşım Adına Teşekkürler... Tarzından Degisik Bir Çalışma Olmuş :1alkis:

mel0di

Profi

• »mel0di« ist weiblich

• Nachricht senden

5

Freitag, 27. März 2015, 16:52

Emegine Yüregine Sağlık MELODİ Paylaşım Adına Teşekkürler... Tarzından Degisik Bir Çalışma Olmuş :1alkis:

Tsk ederim evet tarzım dısı cerceveli tema pek yapmıyorum sadece bi seyi merak ettigim icin yaptım neyaparsam yapayım nasıl yaparssam yapayım hiç su 5 yıldızı göremedim bazen bakıyorum 4. veya 5 yıldız alan temalara indirme sayısı az tema desen o kadarda incelikde yapılmamış bakıyorum 4 veya 5 yıldızı almıs neden acaba diyorum temayı yayan juri cıkıyor bu benim sahsi düsüncem kimseyi suclamak veya haksızlık yapmış olmayım ama aklıma takıldı yani 5 yıldız almam icin cerceveli temamı yapmam gerekiyo Yada juri mi olmam gerekiyor anlamıyorum kısacası cözemedim ben bu puanlama sistemini PUANLAMA yapan juri arkadaslar biraz adil olsunlar hareketli normal temalarada yapışına resmine hatasına bakıp puan versinler ..cercevesi güzel isde emek harcanmıs diye biz gibi cercevesiz tema yapanlarıda harcamasınlar sonucda bizde emek harcıyoruz emegin azı cogu olmaz emek emekdir aslında umrumdada degil bana 4 veya 5 yıldız layık görmeleri benim icin en büyük puan indirme sayısı puanlamada görünmeyen temaların indirmis olan arkadasların tercihi ...Beni daha cok mutlu ediyor tsk ederim yorum yapanlara ve indirip kullanan arkadaslara saygıı sevgiler...

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von »mel0di« (27. März 2015, 17:05)

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

6

Freitag, 27. März 2015, 18:52

Tsk ederim evet tarzım dısı cerceveli tema pek yapmıyorum sadece bi seyi merak ettigim icin yaptım neyaparsam yapayım nasıl yaparssam yapayım hiç su 5 yıldızı göremedim bazen bakıyorum 4. veya 5 yıldız alan temalara indirme sayısı az tema desen o kadarda incelikde yapılmamış bakıyorum 4 veya 5 yıldızı almıs neden acaba diyorum temayı yayan juri cıkıyor bu benim sahsi düsüncem kimseyi suclamak veya haksızlık yapmış olmayım ama aklıma takıldı yani 5 yıldız almam icin cerceveli temamı yapmam gerekiyo Yada juri mi olmam gerekiyor anlamıyorum kısacası cözemedim ben bu puanlama sistemini PUANLAMA yapan juri arkadaslar biraz adil olsunlar hareketli normal temalarada yapışına resmine hatasına bakıp puan versinler ..cercevesi güzel isde emek harcanmıs diye biz gibi cercevesiz tema yapanlarıda harcamasınlar sonucda bizde emek harcıyoruz emegin azı cogu olmaz emek emekdir aslında umrumdada degil bana 4 veya 5 yıldız layık görmeleri benim icin en büyük puan indirme sayısı puanlamada görünmeyen temaların indirmis olan arkadasların tercihi ...Beni daha cok mutlu ediyor tsk ederim yorum yapanlara ve indirip kullanan arkadaslara saygıı sevgiler...
Öncelikle Şunu Yazmak İstiyorum Neden Benim Yorumuma Bu cvp Çözemedim Biri Sizi Yönlenidrdimi Acaba Öyle Düşündüm BİrAn :himmmm:
Ben Sizin Temlarinizi Begenerek Takip Eden Bİri Olarak Bu Yazilarınızı Görünce Şaşırdım .Sizin Aylarca Gelmeginizde Ve Sonra Yeni Paylaşımlarınızı Görünce Size Bunu Yorumlarımda Belirttim Bunu Sizde Çok İyi Bliyorsunuz ..Gelelim Çerçeveli Tema İle Sade Tema Konusuna Ben Genelde SADE KULLANIŞLI Temları ve Haraketli Temaları Severim Kendimde Arada Paket Olarak Paylaşırım Porofilime Bakarsınız Bunu Çok İyi Anlarsınız PUAN durumuna Gelince Onu Bende Çözemedim Ama Bazı kriterlerler Tabiki Var O Krikerleri Siz Çok İiyi Biliyorsunuz ( Bir Çok Kişi Ben En İyiyim Der İçinden) Herkesin Görüşü Farklıdır Size Çok Güzel Gelen Bana Güzel Gelmez Bana Çok Hoş Gelen Size Gelmez , JÜRİ GURUBU Demişsiniz Eskiden Olsa Bu Sitemi Edebilirdinizde Şuan Herkez Degerlendirme Yapabiliyo Yani TEMALARINIZ Hiç Bir JÜRİ ARKADAŞIM Tarafından Küçümsenecegini Düşünmüyorum Adil Davrandıklarına Ben İnanıyorum .Kimseyide Çerçeveli Yapçaksın Mecbursun Diyen Biri Çıkmadı Sanırım Ben Görmedim Aylarca Sade Güzel kullanışlı Hareketli Hareketsiz Temlar Paylaştım 2 yıldızla Açıldı İsyan Etmedim Zamanla Merak Hırs İstek Nederseniz Deyin Kendimi Gelistirme Yoluna Gİrdim Suan Çokmu İiyisin Diyebilirsin Tabiki Degilim Uzun Lafın Kısası Her Paylaşımda Bİr Emek vardır Bunu Kimse Es Gecemez Sizin Paylasımlarınız HerZaman
Benden Yüksek Puan Almıştır Tek Sizin Degil Bir Çok Paylaşımcı Arkadaşların Zaten Bakarsanız Yorumlara Eskisi Gibi Eleştirili Yorum Hiç Yok Sıradan Yorum Elestirili Yorumları Ben Çok Aldım ..İndirme Sayısı Demişsiniz İndirme Saysına Göre Degerlendirmede Olmuyor.Ne Güzel Demişsiniz Umrunuzda Degilse Bu Sitem Ne İçindir :himmmm:Benim Yorumumu Yanlış Anladınız Yada Algıladınız Sanırım Size Bİr Arkadaş Tavsiyesi En Çok Ne Tarz Çalışmdan Zevk Alıyorsanız O şekilde Yolunuza Devam Edin Saygılarımda Umarım Yazdıklarımdan BişileR çıkarabilirsinz Saygılarımla Hayırlı Forumlar Başarılarınızın Devamını Diliyorum...

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »By_€x« (27. März 2015, 19:15)

mel0di

Profi

• »mel0di« ist weiblich

• Nachricht senden

7

Freitag, 27. März 2015, 19:20

Öncelikle Şunu Yazmak İstiyorum Neden Benim Yorumuma Bu cvp Çözemedim Biri Sizi Yönlenidrdimi Acaba Öyle Düşündüm BİrAn :himmmm:
Ben Sizin Temlarinizi Begenerek Takip Eden Bİri Olarak Bu Yazilarınızı Görünce Şaşırdım .Sizin Aylarca Gelmeginizde Ve Sonra Yeni Paylaşımlarınızı Görünce Size Bunu Yorumlarımda Belirttim Bunu Sizde Çok İyi Bliyorsunuz ..Gelelim Çerçeveli Tema İle Sade Tema Konusuna Ben Genelde SADE KULLANIŞLI Temları ve Haraketli Temaları Severim Kendimde Arada Paket Olarak Paylaşırım Porofilime Bakarsınız Bunu Çok İyi Anlarsınız PUAN durumuna Gelince Onu Bende Çözemedim (Ama Şu Var Bir Çok Kişi Ben En İyiyim Der İçinden) Herkesin Görüşü Farklıdır Size Çok Güzel Gelen Bana Güzel Gelmez Bana Çok Hoş Gelen Size Gelmez , JÜRİ GURUBU Demişsiniz Eskiden Olsa Bu Sitemi Edebilirdinizde Şuan Herkez Degerlendirme Yapabiliyo Yani TEMALARINIZ Hiç Bir JÜRİ ARKADAŞIM Tarafından Küçümsenecegini Düşünmüyorum Adil Davrandıklarına Ben İnanıyorum .Kimseyide Çerçeveli Yapçaksın Mecbursun Diyen Biri Çıkmadı Sanırım Ben Görmedim Aylarca Sade Güzel kullanışlı Hareketli Hareketsiz Temlar Paylaştım 2 yıldızla Açıldı İsyan Etmedim Zamanla Merak Hırs İstek Nederseniz Deyin Kendimi Gelistirme Yoluna Gİrdim Suan Çokmu İiyisin Diyebilirsin Tabiki Degilim Uzun Lafın Kısası Her Paylaşımda Bİr Emek vardır Bunu Kimse Es Gecemez Sizin Paylasımlarınız HerZaman
Benden Yüksek Puan Almıştır Tek Sizin Degil Bir Çok Paylaşımcı Arkadaşların Zaten Bakarsanız Yorumlara Eskisi Gibi Eleştirili Yorum Hiç Yok Sıradan Yorum Elestirili Yorumları Ben Çok Aldım ..İndirme Sayısı Demişsiniz İndirme Saysına Göre Degerlendirmede Olmuyor.Ne Güzel Demişsiniz Umrunuzda Degilse Bu Sitem Ne İçindir :himmmm:Benim Yorumumu Yanlış Anladınız Yada Algıladınız Sanırım Size Bİr Arkadaş Tavsiyesi En Çok Ne Tarz Çalışmdan Zevk Alıyorsanız O şekilde Yolunuza Devam Edin Saygılarımda Umarım Yazdıklarımdan BişileR çıkarabilirsinz Saygılarımla Hayırlı Forumlar Başarılarınızın Devamını Diliyorum...

Yönlendirme degilde aklıma takılan bir seyi paylasmak isdedim ..Niye sizin yorumunuza diyorsunuz ..Beni daha önceki yorumunuzdan azda olsa takıp ettiginizi düsündüm ..O yuzdende yakın buldum sizi galiba Hata yaptım sanırım sizide bu konuya cektimse yanlış anlama varsa kusura bakmayın..Ben bu sitede hiç kimse ile arkadas degilim yönlendirme alacak kadar .neyse kusura bakmayın yeniden ..Adil olmadıklarını söylerkende bana katılan olur yada olmaz bu benim sahsi fikrim... Ben cercevesiz hareketli yada normal sade temaların 5 yıldız aldıgını hiç görmedim..Yada verirdide ben denk gelmemiş olabilirim.. hep cerceveli temalarda gördüm ... Kusura bakmayın yeniden sizlik bu durum yok Aklıma takılan şeyi sizin yorumunuzla paylaşmak isdemiştim ....

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

8

Freitag, 27. März 2015, 19:23

Ben Sizin Temlarinizi Begenerek Takip Eden Bİri Olarak Bu Yazilarınızı Görünce Şaşırdım .Sizin Aylarca Gelmeginizde Ve Sonra Yeni Paylaşımlarınızı Görünce Size Bunu Yorumlarımda Belirttim Bunu Sizde Çok İyi Bliyorsunuz ..Gelelim Çerçeveli Tema İle Sade Tema Konusuna Ben Genelde SADE KULLANIŞLI Temları ve Haraketli Temaları Severim Kendimde Arada Paket Olarak Paylaşırım Porofilime Bakarsınız Bunu Çok İyi Anlarsınız PUAN durumuna Gelince Onu Bende Çözemedim (Ama Şu Var Bir Çok Kişi Ben En İyiyim Der İçinden) Herkesin Görüşü Farklıdır Size Çok Güzel Gelen Bana Güzel Gelmez Bana Çok Hoş Gelen Size Gelmez , JÜRİ GURUBU Demişsiniz Eskiden Olsa Bu Sitemi Edebilirdinizde Şuan Herkez Degerlendirme Yapabiliyo Yani TEMALARINIZ Hiç Bir JÜRİ ARKADAŞIM Tarafından Küçümsenecegini Düşünmüyorum Adil Davrandıklarına Ben İnanıyorum .Kimseyide Çerçeveli Yapçaksın Mecbursun Diyen Biri Çıkmadı Sanırım Ben Görmedim Aylarca Sade Güzel kullanışlı Hareketli Hareketsiz Temlar Paylaştım 2 yıldızla Açıldı İsyan Etmedim Zamanla Merak Hırs İstek Nederseniz Deyin Kendimi Gelistirme Yoluna Gİrdim Suan Çokmu İiyisin Diyebilirsin Tabiki Degilim Uzun Lafın Kısası Her Paylaşımda Bİr Emek vardır Bunu Kimse Es Gecemez Sizin Paylasımlarınız HerZaman

Yönlendirme degilde aklıma takılan bir seyi paylasmak isdedim ..Niye sizin yorumunuza diyorsunuz ..Beni daha önceki yorumunuzdan azda olsa takıp ettiginizi düsündüm ..O yuzdende yakın buldum sizi galiba Hata yaptım sanırım sizide bu konuya cektimse yanlış anlama varsa kusura bakmayın..Ben bu sitede hiç kimse ile arkadas degilim yönlendirme alacak kadar .neyse kusura bakmayın yeniden ..Adil olmadıklarını söylerkende bana katılan olur yada olmaz bu benim sahsi fikrim... Ben cercevesiz hareketli yada normal sade temaların 5 yıldız aldıgını hiç görmedim..Yada verirdide ben denk gelmemiş olabilirim.. hep cerceveli temalarda gördüm ... Kusura bakmayın yeniden sizlik bu durum yok Aklıma takılan şeyi sizin yorumunuzla paylaşmak isdemiştim ....
TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE DÜŞÜNDÜGÜNÜZE SEVİNDİM ....AYNI ÇATI ALTINDAYIZ DOSTUZ ARKADAŞIZ..

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

9

Freitag, 27. März 2015, 19:48

TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE DÜŞÜNDÜGÜNÜZE SEVİNDİM ....AYNI ÇATI ALTINDAYIZ DOSTUZ ARKADAŞIZ..

:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

10

Samstag, 28. März 2015, 01:48

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ellerinize emeginize yüreginize saglık

• »BOZKURT-03« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

11

Samstag, 28. März 2015, 06:23

Emeginize saglik,güzel paylasiminiza tesekkürler...

• »TAMER*39« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2013

• Nachricht senden

12

Samstag, 28. März 2015, 23:43

emeğine yüreğine sağlık melodi her bir teman ayrı bir güzel yıldız olayına hıç girmeyecem biliyorum ki sende takmıyorsun bu güzel paylaşımların devamının gelmesi dileğiyle güzel emeğine güzel paylaşımlarına teşekkürler

mel0di

Profi

• »mel0di« ist weiblich

• Nachricht senden

13

Sonntag, 29. März 2015, 13:35

emeğine yüreğine sağlık melodi her bir teman ayrı bir güzel yıldız olayına hıç girmeyecem biliyorum ki sende takmıyorsun bu güzel paylaşımların devamının gelmesi dileğiyle güzel emeğine güzel paylaşımlarına teşekkürler

Tsk ederim yüreğinize sağlık.Aslında takmıyorum fazlada .. Bazen işde bazi anlarda isdemesen de takılyor :) Saglık olsun ne diyelim Hosuna gidip indiren arkadaslara ben tşk ederim..

14

Donnerstag, 9. April 2015, 14:08

düz cercevesiz temalarinizdaki pasariniz çok güzel bu da size ayri bir stil katmiş ben ce siz düz temalara devam edin her biri ayri güzel ve kullanişli ....emeğinize sağlik paylaşima tsk