You are not logged in.

emre-emre

Beginner

• "emre-emre" is male
  • "emre-emre" started this thread

Date of registration: Mar 16th 2014

• Send private message

1

Sunday, March 16th 2014, 11:02pm

radyomu rahatsız edenler hakkında yardım istiyorum

merhabalarrr radyoda rahatsızz eden kısılerııı banlanılıyor ama tekrar baska nıcklerle gırıyolar.. taamamen gelmemelerı ıcın nayapmak lazımmm Edit mail bana burdan ulasabılırsınız

This post has been edited 1 times, last edit by "Oqus Pokus" (Mar 16th 2014, 11:12pm) with the following reason: mail adresi kaldırıldı

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

2

Sunday, March 16th 2014, 11:20pm

Merhaba.
Bu sorun maalesef zaman zaman herkesin başına gelebiliyor.
Sık karşılaşılan bir durum yani.

Güvenlik önlemlerinizi alıp, her geldiklerin de banlamaktan başka çare yok.
  • Safe Chat kullanın (Radyoya giren herkes, F nickler hariç giriş yaptıkları anda çizik olacaklardır, küfürlü nicklerden ise açmayıp banlayabilirsiniz.
    O an yazıklarını sadece Dj görür)
  • Guest Blocked yapın (Nick almamış, dışarıdan dinleyenler içerideki misafirlere görünmezler)
  • Names Blocked yapın (üst iki maddeyi aktif ettiğiniz takdirde, küfürlü nickler de dahil olmak üzere F olmayan nicklerin tamamı... Kayıtlı normal nick dahi olsa Dj onay vermeden sohbete katılamaz, okuyamaz ve girdikleri nickler içerideki kişiler tarafından görünmez.)

emre-emre

Beginner

• "emre-emre" is male
  • "emre-emre" started this thread

Date of registration: Mar 16th 2014

• Send private message

3

Sunday, March 16th 2014, 11:44pm

tesekkurler

tesekkur ederımmmm hıcc cozum yok yanı off pekı rulette sıd yerıne ısımmm nasıl oluyor

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

4

Monday, March 17th 2014, 12:16am

Çözüm yok değil.
Flatcast'ın güvenlik tedbirlerini (üstte yazdığım maddeler) uygularsanız.
Hiçbirşey yapamazlar.

İsim yazılabilmesi hakkın da bu başlığı inceleyip bilgi alabilirsiniz.
[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

OYKUMGA

Trainee

• "OYKUMGA" is female

Date of registration: Mar 18th 2014

• Send private message

5

Tuesday, March 18th 2014, 12:51am

link

selamlar
radyomun linkini faceden atacagım zaman guvenlık kodu resmı cıkıo ve yazmamı ıstıo..bır arkadasın radyo linkini atarken böyle birsey olmuyor link direk enterledgım zaman gidiyor..benım radyo linkime neden guvenlik resmi cıkıyor acaba.yardım lütfen..

Zuqo

Intermediate

• "Zuqo" is male

Date of registration: Feb 20th 2009

• Send private message

6

Tuesday, March 18th 2014, 8:03am

Flatcast'la alakalı bir durum değil bu. Facebook'un güvenlik önlemleriyle alakalı.
Radyonuz free hosttur büyük ihtimal?
Belki de radyonun adresini aldığın servis facebook'un kara listesindedir.
Daha önce spam veya benzeri tür şikayetler yapılmışsa (sizinle aynı serveri kullanan herhangi bir siteden dolayı) bunun için güvenlik kodu istiyordur.

€bru~*

Beginner

• "€bru~*" is female

Date of registration: Feb 7th 2013

• Send private message

7

Friday, May 29th 2015, 5:47pm

CEVAP: Sahte Flatcast Yetkilileri !

acil yardım gerekli nerden kime ulaşacağımı bilemedim amaa radyomuza sapık dadandıı değişik nicklerle küfürlü nicklerle gelip ragatsız ediyor lütfen yardımmmm adresimizz
Adres Edit..
lütfen bakın sunaa bıktık artıkkk :(

This post has been edited 1 times, last edit by "Atilla_Ky" (May 29th 2015, 7:29pm) with the following reason: adres kaldırıldı

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

8

Friday, May 29th 2015, 7:38pm

acil yardım gerekli nerden kime ulaşacağımı bilemedim amaa radyomuza sapık dadandıı değişik nicklerle küfürlü nicklerle gelip ragatsız ediyor lütfen yardımmmm adresimizz
Adres Edit..
lütfen bakın sunaa bıktık artıkkk

Bu ve bu tip olaylar sürekli olmaktadır. Flatcastın bu gibi durumlarda belirlemiş olduğu güvenli yayın şekli olan Safe Chat , Guest Blocked ve Names Blocked seçenekleri ile yayın yapmanızı öneriyoruz. Konu hakkında diğer yetkili arkadaşımız gerekli bilgileri aşağıda açıkmıştır.

Merhaba.
Bu sorun maalesef zaman zaman herkesin başına gelebiliyor.
Sık karşılaşılan bir durum yani.

Güvenlik önlemlerinizi alıp, her geldiklerin de banlamaktan başka çare yok.
  • Safe Chat kullanın (Radyoya giren herkes, F nickler hariç giriş yaptıkları anda çizik olacaklardır, küfürlü nicklerden ise açmayıp banlayabilirsiniz.
    O an yazıklarını sadece Dj görür)
  • Guest Blocked yapın (Nick almamış, dışarıdan dinleyenler içerideki misafirlere görünmezler)
  • Names Blocked yapın (üst iki maddeyi aktif ettiğiniz takdirde, küfürlü nickler de dahil olmak üzere F olmayan nicklerin tamamı... Kayıtlı normal nick dahi olsa Dj onay vermeden sohbete katılamaz, okuyamaz ve girdikleri nickler içerideki kişiler tarafından görünmez.)

Bu seçenekler şeçili yayın yaparsınız gelen nickleri sadece yayındaki Dj görur ve misafirler görmez. Dj de size musallat olan nickleri acmayıp ban yolunu rahatça kuıllanabilir. Musallat olan misafir zaman içinde bıkacaktır.
Zenginlik; Kimsenin senden alamayacağı değerlerin toplamıdır. Senin bilgindir, Ahlâkındır, Özgüvenin, Terbiyen, Letafetin, Tebessümündür...