Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 3.03.2014, 13:46

Öncelikle Melodi ellerine sağlık güzel kullanışlı temalar olmuş.
Yalnız imzanı biraz daha silinemeyecek yerlere yazarsan iyi olur.Emeğe saygısızlık olmasın ;)
Malum indexlerde bile imzalar silinip bir iki değişiklikle kendininmiş gibi kullanımlar başladı.
Emeğini paylaşan yüreğine çok teşekkürlerimle ^^

Efe bey,
Çok üzgünümki siz resim yorumlamışsınız ancak bunlar tema :huh:
Yani resim burda sadece görselliğin bir parçası.Geneldede hazır kullanılır.
Kişilerin mesaj ve yorumlarına gelince.
Öncelikle şunu ayıralım kısa yazılan ellerinize sağlık teşekkür türevi mesajdır.
Yorumsa temayı inceleyip iyi yada kötü önerilerini yazmaktır.
Ancak sizin yaptığınızda resim yorumudur ki oda zaten temanın görselliklerinden biridir.
Resimi çeken yada düzenleyen kişinin temayı yapan arkadaşımız olması nadirdir.
Kişilerde özgürdür ister mesaj yazar ister yorum yapar ancak kırıcı laf olsun diye bir şeyler yazmak sadece emeğe haksızlık olur.
Ben sizden tema yorumları bekliyorum hatta tema paylaşımlarınızı söz ben size yorum yazacağım ^^

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mel0di"

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 3.03.2014, 15:31

Çok ısrar ettin üstteki Temanızada yorum yapacağım.

Karanlık bir mağaraya ERKEK Düşmüş zavallı yolunu kaybetmiş yol arıyor kendine Üsttende az bişi güneş ışığı girmiş MAGARAYA heralde ısınması için.
Sonra En onde de bi bayan VAR KAFASINDA PARILDAYAN ISIKLAR VAR LAMBA GİBİ ODA HERALDE Magaradaki adam gözünün önünü görsün diye koymuşşun düşmesin felan ne olur ne olmaz diye yada Radyoya giren userlere dinleyiciler yazılarını daha iyi gorsun okusun diyede olabilir bilmiyorum neden koymussunuz. Fena bi çalışma deil inşallah daha iyi olacaktır. Görsellik Sıfır renk uyumu zaten hic yok. Manzaradaki resimle o Öndeki kadın arasında daglar var Bi yerden kesilmiş sanki gelmis Manzaraya yapıstırılmıs gibi basit duruyor ha Ustalar iyi diyorsa iyidir.
Genede Emegine sağlık çalısmıssın cabalamıssın bisiler koymaya gayret göstermissin onemli olan bu zaten.
Onun üstündekinede yorum yaz dersen illa Elindeki eldiveni parlayan Temaya onada yazarız bisiler

Allah yardımcın olsun kardeş :1alkis:

ay senle atışmayacam daha iyisini sen yapda bakayım bende ,yada kim iyi yapıyosa ona yaptır:)))) senin gözlerin bozuk bunlarada renk uyumu yok diyosan doktora git:D göz doktoruna:))insanları tesfik et elesdilirkende yapıcı elesdir sonucda para kazandıgımız yok emek harcıyoz zevkler ve renkler tartısırmaz senin begenmedigin temalarıda indiren olmus sagolsunlar senin begendini baskası begencek diye bi durum yok neysee susuyorum......................................:)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "mel0di" (3.03.2014, 15:39)

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mel0di"

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 3.03.2014, 15:33

Öncelikle Melodi ellerine sağlık güzel kullanışlı temalar olmuş.
Yalnız imzanı biraz daha silinemeyecek yerlere yazarsan iyi olur.Emeğe saygısızlık olmasın ;)
Malum indexlerde bile imzalar silinip bir iki değişiklikle kendininmiş gibi kullanımlar başladı.
Emeğini paylaşan yüreğine çok teşekkürlerimle ^^

Efe bey,
Çok üzgünümki siz resim yorumlamışsınız ancak bunlar tema :huh:
Yani resim burda sadece görselliğin bir parçası.Geneldede hazır kullanılır.
Kişilerin mesaj ve yorumlarına gelince.
Öncelikle şunu ayıralım kısa yazılan ellerinize sağlık teşekkür türevi mesajdır.
Yorumsa temayı inceleyip iyi yada kötü önerilerini yazmaktır.
Ancak sizin yaptığınızda resim yorumudur ki oda zaten temanın görselliklerinden biridir.
Resimi çeken yada düzenleyen kişinin temayı yapan arkadaşımız olması nadirdir.
Kişilerde özgürdür ister mesaj yazar ister yorum yapar ancak kırıcı laf olsun diye bir şeyler yazmak sadece emeğe haksızlık olur.
Ben sizden tema yorumları bekliyorum hatta tema paylaşımlarınızı söz ben size yorum yazacağım ^^

evet emek hırsızları cok cok tsk ederim daha cok dikkat edeyim bende tskler öneri icin :) efe bey icin bi sey demiyorum az öncede yazdım neyse susuyorum......:))))))

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 3.03.2014, 21:23

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

25

Tuesday, 4.03.2014, 11:28

Emeğine Saglık

Arkadaşlar benimkisi oylesine gecerken gördüm yazdim.
Melodi arkadas Temaların cok güzel emeğine Yüregine sağlık.İnşallah daha güzellerini yaparsın
Hakkını helal et gecerken denk geldi yazdım dahada yazmam zaten.
Ece Hanımın acıklaması içinde ayrıca teşşekkür ederim.

Herkese mutlu ve huzurlu günler dilerim..

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

26

Tuesday, 4.03.2014, 13:12

hepsi birbirinden güzel ben simli oani tuttum eline saglik paylastigin icin tesekkürler Melodi :1alkis:

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Tuesday, 4.03.2014, 13:34

Melodicim tek kelimeyle süper emeklerine saglık :1alkis: :1alkis:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 4.03.2014, 22:32

emeğine yüreğine sağlık melodi temalarının herbiri harika olmus elbet beğenende olacak beğenmeyende konu açılmışken temalardan imzaları silerek kendi teması veya indexi gösterenlerede burdan kınıyoz

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Saturday, 8.03.2014, 22:26

Renk akımı her temada harika olmuş,resim seçimlerinde çok güzel yakışmış..
Hadi biraz hareket Melodim,ileri bakarak,ileri adım atarak,şaşırtmalısın artık bence.Farklı ve radikal bir yol açmalısın kendine. :1gözkirp:
Güzel emeklerine çok tşk ediyorum ellerine sağlık canım..

Karayel64

Profesyonel

• "Karayel64" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Sunday, 9.03.2014, 05:33

Paylaşım için tskler. :thumbup:

31

Tuesday, 30.06.2015, 16:22

Emeklerinize sağlik paylaşima teşekkürler