Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 18.09.2015, 16:29

flatcast fcp tema daglarin kizi dsg dagkizi

*.REYHAN.* belirtilen dosyaları ekledi:

EngongeM

Moderatör

• "EngongeM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 18.09.2015, 16:59

emeklerine saglık Reyhan ;)

3

Friday, 18.09.2015, 18:43

tskler yoruma engo ^^

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 19.09.2015, 00:03

emeğine yüreğine sağlık reyhan herbiri değişik olması daha çok güzel olmuş alternatif olarak kullanışlı çalışmalar güzel paylaşımlar adına teşekkürler

5

Saturday, 19.09.2015, 07:07

emeğine sağlık Reyhan..Güzel tasarımlar cikarmişsin tebrikler.Güzel paylaşım adına teşekkürler.

6

Saturday, 19.09.2015, 14:52

Reyhan hanım hoş ve kullanışlı çalışmalar olmuş emeklerinize yüreğinize sağlık... :1alkis:

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 19.09.2015, 18:34

Eeeee hep övgü olmaz değilmi eğer temalara dürüst yorumlar getirilmesi gerekirse dürüst olmak lazım reyhan şimdi seni eleştireyimmi biraz hep sen beni eleştirdin bikezde bu hazzı ben tadayim
öncelikle emeğine sağlık diyeyim sonrada temada ışık gölge karartma fondlar hiçbirini begenmedim temada aşırı derecede kararatma yapmışsın göz zevkini bozmuş içindeki karamsarlık sanki temaya yansımış
şöyle biraz dağlara çıksan diyorum dağ kızısın çünkü biraz açık havada çiçek falan toplasan gerçi almanyaya kış geldi amma sen yinede çık temiz hav iyi gelir :))) Arkadaşlar reyhan çok eskiden tanıdığım bir dostum arkadaşımdır tema yapmaya başladığım ilk yıllarda çok eleştrilerini aldım hemen hemen her yaptığım temada onun fikrini alırdım nasıl olmuş diye illa bi yerde bir kusur bulurdu onun için bende şimdi ondan intikam alıyorum sakın siz benim yazdıklarıma bakıpta eleştirmeyin çünkü aramızdaki samimiyet ve dostluğa dayanarak yazdım bunları kendisi siyah kuşak karatecidir kesin beni eline geçirirse mahvedecek biliyorum :))) saygılar sunuyorum iyi forumlar suç-u lisan ettiysek affola efem...

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 19.09.2015, 21:01

Bizler burada yorumcuysak dogruları yazmak durumundayız, üst kısım daki üçgen sekilleri göz yoruyor,daha sade olabilirdi diye düsünüyorum
manzara zaten oldukça renkli bir resim,bir karmaşa oluşmus
butonlar fontlar seçilen resimler gayet güzel emeginize yüreginize saglık paylaşımınız için tsk ederiz

9

Saturday, 19.09.2015, 22:30

ZEVKIME göre yaparim copy right etmeden psd hazir kullanmadan yaparim temalarim burda fark benim icin yorumlariniza icin tskler ..bu arada hazar tskler zahmet verdin imtikan icin yapilir mi haklisin cok yanlis biriyim canavar koymusun neymis kararetciyim ne ilgilenir özelim burda söylermisin ltf kizgin dimi ama ne diyim sana daha ...

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 19.09.2015, 22:49

REYHAN şaka yaptim sana be anlamadinmi gülücükler koydum hep anlayasin diye almanyada kala kala türk esprilerini unutmuşun amacim biraz güldürmekti sorun yok başka okey mi biliyosun ben çok yorum yapmam sana nazım geçtiği için yaptim ve konuyu kapattım..

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 19.09.2015, 23:03

Egmegine yüregine saglık güzel paylaşım için teşekkür ederiz

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 21.09.2015, 10:18

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Reyhan. Elinin pasını atışın çalışmalarından belli olmuş, hepsi bir birinden hoş çalışmalar demeti kutlarım :1alkis: