Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

axsi

Stajyer

• "axsi" bir erkek
  • Konuyu başlatan "axsi"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 19.12.2015, 12:01

windows 10 yükledim aktive yüklenmiyor

lütfen yârdim edermisiniz Windows 10 aktive yapmıyor radyoya girmem için ;( ;( ;( ;(

Raven

Acemi

• "Raven" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 19.12.2015, 13:23

lütfen yârdim edermisiniz Windows 10 aktive yapmıyor radyoya girmem için ;( ;( ;( ;(
hangi tarayıcıya yüklemeye çalışıyorsunuz? microsoft edge e yükleyemezsiniz, windows donatılarda internet explorer var buna yükleyebilirsiniz, chrome flatcast desteğini durdurmuştu bunda da çalışmaz, mozilla ya yükleyecekseniz; yükledikten sonra mozillanın ayarlar kısmından eklentileri yönete tıklayın ve yan uygulamalar kısmına gelin, burada flatcast viewer i görürsünüz, durumunu herzaman etkinleştir olarak deiştirin.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 19.12.2015, 14:52

lütfen yârdim edermisiniz Windows 10 aktive yapmıyor radyoya girmem için

Windows 10 geçiş flatcast yayınlarına engel teşkil etmemektedir. hangi tarayıcıyı kullandığınızı belirtirseniz daha fazla yardımcı oluruz. Eğer mozilla yuklediyseniz aşağıdaki konuya göz atınız

Flatcast Yayın Alamama Sorunu