Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "**AĞA**" bir erkek
  • Konuyu başlatan "**AĞA**"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 30.12.2015, 20:55

Radyo çoklu Nick

Selamünaleyküm. Hayirli aksamlar dilerim. Ben radyolarda çoklu nick konusu ile ilgili siteye baktım ama tam anlamı ile anlamadım. Acaba Virtual pc yi yükeyince gerekli ayarlamalar dahilinde istediğimiz kadar nick girebiliyor muyuz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 30.12.2015, 22:33

Selamünaleyküm. Hayirli aksamlar dilerim. Ben radyolarda çoklu nick konusu ile ilgili siteye baktım ama tam anlamı ile anlamadım. Acaba Virtual pc yi yükeyince gerekli ayarlamalar dahilinde istediğimiz kadar nick girebiliyor muyuz.

Bu mumkun aşağıda verdiğim linklere göz atınız, ancak flatcast bunu ÖNERMİYOR..

flatcast radyoda fazla nik girmek bi pcden

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

DadaS:Fm

Stajyer

• "DadaS:Fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 31.12.2015, 18:35

CokLu Nick Banda Lazim Ama Nasil Bulcagiz ???

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 3.01.2016, 09:28

[b]Selamünaleyküm. Hayirli aksamlar dilerim. Ben radyolarda çoklu nick konusu ile ilgili siteye baktım ama tam anlamı ile anlamadım. Acaba Virtual pc yi yükeyince gerekli ayarlamalar dahilinde istediğimiz kadar nick girebiliyor muyuz.

flatcast radyoda fazla nik girmek bi pcden

[url='http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=44771']Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]
[/url]
Flatcast önermiyor ama çogu radyo kullaniyor ama flatcast engel olamiyor. Radyolar fazla nick atmiyor diyebilir misiniz?

5

Sunday, 3.01.2016, 10:23

Bende Var isTeYeNe Temin EdiLir Milet Prayla satiyor Biz Bedava KuruYoruz :)