Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Radyo-otuken" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Radyo-otuken"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 26.12.2015, 21:56

önerilen radyolar bilgisi

bende bilgi almak acisindan soruyorum 1056616 bu kriteri nasil tespit edecegiz zaman oluyor 12- 13 zaman oluyor 9 bazen 8 dinleyici oluyor uygunsa bu uygulamaya katilmak isteriz .. tesekkurler

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (26.12.2015, 22:05) düzenleme sebepleri: başlık ve önek duzenlendi

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 26.12.2015, 22:12

bende bilgi almak acisindan soruyorum 1056616 bu kriteri nasil tespit edecegiz zaman oluyor 12- 13 zaman oluyor 9 bazen 8 dinleyici oluyor uygunsa bu uygulamaya katilmak isteriz .. tesekkurler

Radyo-otuken,
Rulet önerilen radyolarda radyonuzun isimi ile gözükmesi belli şartlar var istatistiki bilgilerinizin uyması gerekliliği gibi.. Radyonuz şu an için kriterleriniz uyumlu gözükmüyor. istatistik bilgileriniz ve kriterler aşağıdadır inceleyiniz.. istatasik linkinize tıkladıgınızda gün içinde radyonuzdaki kisi sayılarını göreeksiniz

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginiz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1056616

• "Radyo-otuken" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Radyo-otuken"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 17.01.2016, 23:02

Önerilen Radyolar için Müracaat

1056616 sid numarali Radyo-Otuken isimli radyomuzun incelenmesi ve istenilen kriterlere uyuyorsa'ki ben bu kriterlere sahip oldugumuzu dusunuyorum umarim bizde o kategoriye dahil oluruz.. iyi calismalar dileriz kolay gelsin

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 18.01.2016, 10:33

Online dinleyici sayınız çok sınırda görünüyor, 24 saat açık olduğunuz için isimi ekliyorum fakat dinleyici sayınızda düşüş görülürse isim silinir bilginiz olsun.

Radyonuz rulete Radyo Otuken ismi ile eklenmiştir.