Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "TAMERİCİ" bir erkek
  • Konuyu başlatan "TAMERİCİ"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 23.02.2016, 18:22

romantik çift 169 tamer*39 dan fcpli flastcast radyo temaları

TAMERİCİ belirtilen dosyaları ekledi:

2

Tuesday, 23.02.2016, 18:33

siz kaç yıldız verdiniz yaptığınız bu temaya? hem paylaşıp hem değerlendiriyorsunuz, merak ettim.

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 23.02.2016, 18:56

siz kaç yıldız verdiniz yaptığınız bu temaya? hem paylaşıp hem değerlendiriyorsunuz, merak ettim.

tamer*39 da benim mihman oylamalarımı sadece tamer*39 üzerinden yapıyorum tamerici olarak sadece temalarımı paylaşıyorum bilgine kaldı ki sen kendi temaların oylamıyormusun bizlerin temalarını oyluyorsun kendi temalarınıda oylamıyormusun hadi sana iyi forumlar gerekli düzeltmeyi yaptım uzatmayacam

Bu mesaj 5 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TAMERİCİ" (23.02.2016, 19:28)

4

Tuesday, 23.02.2016, 19:15

o nickinizle oylama yaptığınızı biliyorum ki soruyorum. merak ediyorum sadece siz kendi temanızı kaç yıldızlık olarak görüyorsunuz bir jüri olarak.
paylaşın, paylaşmayın mı diyoruz (: beğenmezsen basar gidersin derken sizinki nasıl bir üslup böyle.
ben beğensem ne olur beğenmesem ne olur, yayın yapmıyorum alıp kullanacak değilim.
ben kendi yaptığım temalarımı oylamadım bugüne kadar, bir haksızlık olmasın diye.
amacım tartışmak değil, merak ettim sordum.
emeğinize bir şey dediğim yok, paylaşılmış bir tema var nihayetinde.
saygıyı da sizden öğrenecek değilim, kimse de değil.
madem biliyorsunuz siz bir gösterin saygıyı. tartışmaya yer arıyorsunuz sanki.
Allah aşkına bu temaların nesini kıskanalım yahu.
ben keyif için yapıyorum temalarımı, belki birinin işine yarar diye, bir karşılık bekleyerek yapmıyorum.

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 23.02.2016, 19:17

mihman biliyorsun da niye soruyorsun tartışmak bende istemiyorum ama insanı zorluyorsunuz valla sana niye beğenmiyorsun diyen yok beğenirsinde beğenmezsinde senin beğenip beğenmemen hiç umrumda değil benim için önemli olan kulanacak kişilerin beğenip beğenmemesi kullanmayacan temayada yorum yapma o zaman neyse uzatmayacam orayıda düzeltiyorum hemen neyse uzatmayım

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TAMERİCİ" (23.02.2016, 20:04)

6

Tuesday, 23.02.2016, 19:21

benim çalışmaları sormuyorum niye sorayım böyle bir şeyi.
kendi yaptığınız temayı soruyorum. hem paylaşıp hem oyluyorsunuz.
merak ettim sadece.

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 23.02.2016, 19:26

benim çalışmaları sormuyorum niye sorayım böyle bir şeyi.
kendi yaptığınız temayı soruyorum. hem paylaşıp hem oyluyorsunuz.
merak ettim sadece.

alemsiniz yaw ne diyeyim yazdım cevabını zaten neyse uzatmayacam hadi sana iyi forumlar önce bir emeğine sağlık demeni beklerdim ama neyse uzatmayacamm

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 23.02.2016, 19:28

Arkadaşlar tartıştığınız şey o kadar basitki bir birinizi kırdığınıza değmez...Hem burada bir kişi tema paylaşıp kendi temasına oylama yapamaz diye bir kuralda yok...Bu ister jüri olsun ister olmasın...Tamerde kendi hakkını kullanarak oylmasını yapmış...Bu yüzden tartışmanıza hiç gerek yok...Mihman siz tema paylaşırsınız fakat kendi temanıza ister oylama yaparsınız ister yapmassınız buda sizin görüş açınızdır...Saygı duymak lazım...

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 23.02.2016, 19:32

Arkadaşlar tartıştığınız şey o kadar basitki bir birinizi kırdığınıza değmez...Hem burada bir kişi tema paylaşıp kendi temasına oylama yapamaz diye bir kuralda yok...Bu ister jüri olsun ister olmasın...Tamerde kendi hakkını kullanarak oylmasını yapmış...Bu yüzden tartışmanıza hiç gerek yok...Mihman siz tema paylaşırsınız fakat kendi temanıza ister oylama yaparsınız ister yapmassınız buda sizin görüş açınızdır...Saygı duymak lazım...

teşekkürler Antepli ha bu arada Antepli benim ne tanıdığımdır nede arkadaşımdır bu zamana kadar yorumlarında olsun bir emeğe saygısızlığınıda görmedim bununda altını çizeyim tekrardan tskler Antepli

10

Tuesday, 23.02.2016, 19:42

düşüncelerimi paylaştım, tartışmıyorum şahsen.
ben doğru bulmuyorum kişinin kendi temasını oylamasını, bir haksızlık olmasın diye.
herkesin görüşü farklı tabi. teması kendine göre çok başarılıdır, başkasına göre değildir belki.

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 23.02.2016, 19:44

mihman sana ne yazacağımı bilemiyorum su an teşekkür ediyorum genede bak üstteki herseyi sildim hadi iyi forumlar sana

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 27.02.2016, 18:23

Emegine yüregine saglık güzel paylaşım için tşklr