Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 24.02.2016, 20:37

Flatcast Denizleri Asalim Seninle Tema

by-dadas belirtilen dosyaları ekledi:

2

Thursday, 25.02.2016, 00:00

önceki temalarınızla karşılaştırıldığında bir ilerleme olduğu bariz.
bir uğraş var emek var. daha önce de dediğim gibi, uğraştıkça daha güzelleri gelecektir eminim. devamm (:
emeğinize sağlık.

3

Thursday, 25.02.2016, 07:07

Çok Bilmek iyi deiL eski temalarımı özledim :dusunmek:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 25.02.2016, 09:58

Flatcast Fcp Tema*Sadece Sen* Dsg Æsi firtina (İlk Shop çalışmam)

Üstteki linke tıklarsan ilk Photo shop tema denememi göreceksin,Kendi ilklerimden örnekler veriyorum,başkasının ilk temasını örnek vermem kişinin izni olmadan olmaz diye düşünüyorum..
5 yıl geçmiş Photo shopla uğraşmaya başlayalı
Çok Bilmek iyi deiL eski temalarımı özledim

Ve ben hala senin şu söylediğini inan söyleyemiyorum,hala o kadar az şey biliyorumki,o kadar çok şey öğrenmem gerekiyor ki ,Photos hop ve hayalgücü sınırsız .....Senin bu sözünü görünce yazmak gereği duydum..
Sen "ben" biliyorum,ben öğrendim bu işi diyorsan..Benlik yada bizlik yada bizlerin yorumuna ihtiyacın yoktur...
Öğrenmek uçsuz bucaksız bir yol iken,bu kadar çabuk "çok şey" bilmek "diyorsan ben seni alkışlayayımmı ?bilemedim :himmmm:

Yinede emek vermişsin bu sefer ki temanda uğraşmışsın belli,güzelde başarmışsın,ama yetermi?? yetmezz bence daha çok yolun varr başarmak için yolun daha en başındasın..
Ellerine sağlık Dadaş Kadir..çok tşk ler..

Şevk ini kırmak için yazmıyorum,aksine hırs ve isteklerine kamçı olsun diye yazıyorum...

5

Thursday, 25.02.2016, 10:15

Zeyno AbLa En Güzel TeMaYıda Yaparım sıkıntı yok Ama Güzel oLan bana zevk vermıyor Basit temalar tercih ediyorum :dusunmek:

6

Thursday, 25.02.2016, 10:16

Bıraz Ara Vercem Tema Yapma işi benı yoruyor :ah:

7

Thursday, 25.02.2016, 10:18

Dönüşümdekı tema özel olcak :) :bye:

8

Thursday, 25.02.2016, 10:23

PNG EKSIKLERIM ÇOK BULMAM LAZIM

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 25.02.2016, 10:26

Zeyno AbLa En Güzel TeMaYıda Yaparım sıkıntı yok Ama Güzel oLan bana zevk vermıyor Basit temalar tercih ediyorum :dusunmek:

Sana şöyle basit bir cevap verim Kadir..
Flatcastte kullanılır bu temalar,başka hiççççççççççççççççççççç bir yerde işe yaramaz ,ölsende başka hiç bir yerde bu yaptığımız temalar yok kullanılmaz ,kullanılamaz.
1000 lerce radyo var 1000 ler ce DJ var ve binlerce de senin basit dediğin temaları yapan kişiler var,herkes kendi temasını zaten yapıyor..
1 resim,1 font oldu bitti bunları herkes yapıyor artık ,sana bana gerek yok bu temalar için..

Bak ben sana bişi sölicem ne anlarsın nasıl düşünürsün bilemem ama genede sölicem..
Ben shopa geçince forumu didikledim bütün temacıların temalarına baktım,nasıl yapmışlar bunları yaaaaaaaaa dedim bunları yapanlar ben gibi insanmı dedim,çünki ne aklım aldı nede mantığım,öyle harika detaylar idiki şaşkınlıkla izledim her birini..
Yettimi bana yetmedi hedefim olmalı idi,örnek aldıklarım olmalı idi..
Hedefim >>>>>>>>>>>>> http://www.allaturkaa.de/flatcast/ <<<<<<< burası idi ..
Örnek aldıklarım..BaBush,Boran,Gelincik, bir sürü usta temacılar..

Gene uzun uzun yazdımm...Ben sana Kadir banane ne yaparsan yap da derim,bana faydasımı varda derim,ama demiyorum,oturup sana bu kadar yazmak için zaman harcıyor isem sende lütfen biraz gayret etki istediğine ulaş,sen ulaşırsan ben daha mutlu olucam..
Sen "ben biliyorum bu işi öğrendim" dersen diyeceğim tek şey vardır artık " Banane" derim..

10

Thursday, 25.02.2016, 10:30

Ewet haklısın ama abla png olmayınca düşümdeki temayı yapamıyorum :blg:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 25.02.2016, 10:37

Ewet haklısın ama abla png olmayınca düşümdeki temayı yapamıyorum

Yav Kadir ne PNG si png ne yaaa altı üstü bir resimm ben sana atem 1000 lerce png verem 100 lerce png sitesi adresi..
Sen bunca yazdığımdan sonra hala PNG mi diorsun..
Bul STİL,DOKU;GRADİENT,SHAPE bunları bul bunlar senin hayalini yaptıracak şeyler sen hala PNG diorsann..
Ben garee BANANEE diorumm
Hayalin bol olsun umarım hayalindeki png bulursun..

12

Thursday, 25.02.2016, 10:41

Onlardan var hasan abi yolladı abla :)

13

Thursday, 25.02.2016, 10:42

Yarın güzel bır tema yapcam :thumbup:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 25.02.2016, 11:05

emeğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler kadir

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 25.02.2016, 11:42

Kadir kardeşime 3 yıldır biriktirdiklerimi verdim. Gradident stil shape ve daha neler varsa. Binlerce de resim verdim. Tek bende olmayan bay bayan resmi oda seçeneğim olmdığından. Sevgili kardeşim kadir.Png resimlerin hiç önemi yok. nemli olan tasarımını ortaya koymak. Resim temaya uygun olarak her yerde bulunur. Senin tekeksiğin sabırsızlık be psd olayını kavrayamamış olman. Başarılar dilerim yeni çalışmalarında. Zenobianın önerileri ve verdiği emeği görmek için benim ilk ve son temalarıma bakmak yeterlidir sanırsam.

16

Thursday, 25.02.2016, 13:37

Ewet tşk ederım hasan abi bazen sacmalıyorum oda işin verdiği uykusuzlukdan kaynaklanı ben bıle hayret edıyom yazdıklarıma Bunları benmı yazdım dıye düşünüyorum kendı kendıme yapdım ve Her neyse fazla uzatmıyıcam iş saatim geliyor kacdim görüşürüz ALLaha emanet olun kalın salıncakla Yorum ve begenı desteklerınız için hepinize ayrı ayrı tşk ederım saoLUN :thumbup: :sapka:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 26.02.2016, 23:49

Emegine yüregine saglık güzel paylaşım için tşklr

18

Saturday, 27.02.2016, 05:12

Güzel Yorum ve desteğınız için tşk ederım :sapka: