Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "by okannn" bir erkek
  • Konuyu başlatan "by okannn"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 20.06.2016, 04:24

Flatcast index [Bu Kadarmi Zor Seni Sevmek-(Fcp Tema ile Takimdir] Desinger By Okannn

INDEX HTML

Fcp Tema ile Takim Olarak Düsünülmüstür Fcp alttaki linktedir

ÖN IZLEME BURADAN YAPINIZ

ön izleme harici minik jpg si

Ücretsiz Siteler icin Kullanacak arkadaslar Not Defteri icindeki kodları kendi sitesine göre uyarlayabilir sid no Vs.......degısklıgı yapabılırler

Not:Ucretli siteler icin rar dosyasının ıcındekı ımages dosyasını direk ftp ye atmanız yeterlıdır

GÜZEL YAYINLARDA KULLANINIZ

2 ayrı dosya ucretli ve ucretsız olarak duzenlenmıstır

Ücretli Siteler icin images Dosyasi Dowland Linki

TEMA FCP INDIRME LINKI
by okannn belirtilen dosyaları ekledi:

2

Monday, 20.06.2016, 08:44

VUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SÜPERRRRRRRRRRRRRRRRRR BIR INDEX OLMUŞ...HER YERİNDE BIR İNCELIK BİR ZERAFET AKIYOR....ÇOK ÇOK BEĞENDİMMMMMMMMMM...KULLANICAK ARKADAŞLAR ÇOK ŞANSLI DİYORUM... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :sapka: :müzik1: :zipzip: :zipzip: :zipzip: :zipzip: :zipzip: :zipzip: :nazar: :iyi: :rck: :rck: :rck: :rck: :rck: :rck: :rck:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 23.06.2016, 20:15

Tek kelimeyle muhteşem,yürekten tebrik ediyorum Okan bey harika çalismalar çıkarmışşınız. :1alkis:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 5.11.2016, 22:01