Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

asilsoft

Stajyer

• "asilsoft" bir erkek
  • Konuyu başlatan "asilsoft"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 22.02.2017, 23:52

Php Radyo Sitesi

Merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi yeni başladığım radyo sitesi için sizlerden fikir almak katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum biter bitmez burada scripti yayınlayacağım

Site burada Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

• "kenan53_albayrak" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 25.02.2017, 00:52

öncelikle cok güzel cok begendim daha önce yayınladıgın sprıctıde kurdum ama yönetimde hata verıyordu askere gıtmıstın ılgılenemedın dostum ins ücretsiz hostınglerde calısır sprictini sabırsızlıkla beklıyorumm cok güzel olacagına ınanıyorumm kolay gelsin

asilsoft

Stajyer

• "asilsoft" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 25.02.2017, 23:46

yorumun için teşekkür ederim bu scripti daha profesyonel yapacam inş. radyo sitesi olacak ama portal ağırlıklı bir sistem olmasını planlıyorum kısa zamanda bitireceğim sistemde olmasını istedikleriniz varsa dikkate alacam tşkler.

sibel53

Acemi

• "sibel53" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 6.03.2017, 23:04

portal olması güzel bı fikir benım senden ricam ve tafsiyem cogu özelikleri yanı istek pnelı veye duyurular ,yönetim kadrosu yayin satleri vb seyleri panelden degısbılecek bırsey olursa dah güzel olur dıye dusunuyorumm

asilsoft

Stajyer

• "asilsoft" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 7.03.2017, 17:33

evet öyle olacak zaten herşeyi panelden değiştirebileceğiz yönetim paneli olacak yani