Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "TAMERİCİ" bir erkek
  • Konuyu başlatan "TAMERİCİ"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 12.03.2017, 13:29

bayan teması 592 tamer*39 dan fcpli flatcast radyo temaları

TAMERİCİ belirtilen dosyaları ekledi:

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 13.03.2017, 13:01

Herşeyin Aşirisi Zarardir

sayın tamer bey.artık yeter ALLAHAŞKINA.nedir bu hız,nedir bu aşırılık.....buraya yüzlerce tema koymak marifet değilki.önemli olan temaların ne kadar indiriliyo.kimler inceliyor.kimler kullanıyor.tüm temaları kendin birer defa indirip son hızla yine tema yapmaya buraya tema koymaya çalışıyorsun.senin yüzünden diğer arkadşlarımızın yaptığı temaları görüp seçemiyoruz.YETER ARTIK YETER.gına geldi artık.senin yüzünden foruma gelmeyi kesecem artık.az ara verde herkesin temaları daha net daha belirgin gözüksün.
not....ben temacı değilim.şahsım için yazmadım.bilgin olsun...

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 13.03.2017, 13:56

sayın tamer bey.artık yeter ALLAHAŞKINA.nedir bu hız,nedir bu aşırılık.....buraya yüzlerce tema koymak marifet değilki.önemli olan temaların ne kadar indiriliyo.kimler inceliyor.kimler kullanıyor.tüm temaları kendin birer defa indirip son hızla yine tema yapmaya buraya tema koymaya çalışıyorsun.senin yüzünden diğer arkadşlarımızın yaptığı temaları görüp seçemiyoruz.YETER ARTIK YETER.gına geldi artık.senin yüzünden foruma gelmeyi kesecem artık.az ara verde herkesin temaları daha net daha belirgin gözüksün.
not....ben temacı değilim.şahsım için yazmadım.bilgin olsun...

öncelikle wwgenww kardeşim birincisi radyona geldim yazıları okur okumaz senle konuştuk cevaben yazayım genede
1- sana soracak değilim istediğim kadar tema yapar istediğim kadar paylaşırım benim paylaşmış olduğum site sadece burası değil 7 sitede daha paylaşıyorum temalarımı beğenen alır kullanır

2- tüm temaları kendin birer defa indirip son hızla yine tema yapıyorsun demişsin ben niye indireyim hangi birisine yetişeyim hemde beşli renkli temalar bunu nerden çıkardın alemsin valla beğenmiyorsan benim temalarımı bakmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tamer*39 temalarına girme defol git sayfamdan silah dayamıyorum temalarıma bak diye iftira atma yaş 50 yakışmıyor yasına :himmmm:

3-notta çok güzel belirtmişsin ben temacı değilim şahsım için yazmadım bilgin olsun diye sana ne öyleyse kimin için yazdın :himmmm: kimin maşasısın :himmmm: maşana selamlar söyle temalarımla dövecem :gelgel: hepinizi daha çokkkkkkkkkk gelecek temalar

4- demişsin ki benim yüzümden diğer arkadaşların temaları gözükmüyor veya yüklemiyor benle ne alakası var isteyen gelsin yüklesin çalışmalarını bana ne rahatsız olanda buyursun gelsin amma sen maşa olma bırak kendileri gelsin maşa olmaaaaaaaa

5-eleştiriye açık ol diyorsun ya senin eleştirine mi açık olayım önce sen emeğe saygı duymasını öğren sen kimsinnnnnn sana mı soracam nasıl tema yapmam gerektiğini flattta bi tek benmiyim temacı silah mı dayıyorrum kafana benim temalarımı kullan diye sana
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kime neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sen beğendiğin temayyı al kullan sana ne gerisi
6 yaş 50 olmuş sana daha fazla yazma gereği duymuyorum Allaha havale ediyorum maşa olma maşalıklarına selamlar daha çok görecekler tamer*39u hemde her yerde sadece alaturkada değil 7 site var yüklediğim takip edin beni emi

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TAMER*39" (13.03.2017, 14:12)

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 13.03.2017, 14:13

Önce Saygili Ol

Bir yakını alarak radyoma gelip bir sürü hakaret,müstehcen sözler ve argolu kelimeler kullanacağınıza önce saygılı olmanızı öneririm.ben fikrimi söyledim.eleştiri ve olumsuz yanıtlara açık olmalısın.kimsenin maşasıda değilim.senden çok daha güzel temalar da yapabilirim.hatta bu sitede temalarımda var.banada eleştiriler yapıldı.saygı duydum.sen gibi ağzımı bozmadım.sana tavsiyem önce saygılı ol.buraya binlerce tema paylaşsanda eleştiriye açık olmadıktan sonra hiçbir başarıya ulaşamassın.bunuda bil.saygılarımla.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 13.03.2017, 14:18

Bir yakını alarak radyoma gelip bir sürü hakaret,müstehcen sözler ve argolu kelimeler kullanacağınıza önce saygılı olmanızı öneririm.ben fikrimi söyledim.eleştiri ve olumsuz yanıtlara açık olmalısın.kimsenin maşasıda değilim.senden çok daha güzel temalar da yapabilirim.hatta bu sitede temalarımda var.banada eleştiriler yapıldı.saygı duydum.sen gibi ağzımı bozmadım.sana tavsiyem önce saygılı ol.buraya binlerce tema paylaşsanda eleştiriye açık olmadıktan sonra hiçbir başarıya ulaşamassın.bunuda bil.saygılarımla.

RADYOYA GELDİM DOĞRU KONUSTUK DOĞRU HAKARET MÜSTEHCEN SÖZLER VE ARGO KELİME KULLANDIM ÖYLEMİ ALLAH AFFETSİN SENİ NE DİYEYİM YAZIK KI NE YAZIKKKKKK ALLAH BILIYOR İÇİM RAHAT SEN DÜSÜN GERİSİNİ
RADYODA 12 KİSİYDİK KİMSE RAHATSIZ OLDUMU OLMAZ ÇÜNKÜ ADAM GİBİ KONUSTUK AMA SEN NE YAPTIN GELMİS BURAYA YAZIYORSUN KÜFÜRLER HAKARETLER ARGO KELİMELER YAZIK YAZIKKKKKKKKK
BENDEN DAHA ÇOK GÜZEL TEMALAR YAPABILIRSIN YAPABİLİRSİNİZ YAPAMAZSIN DEMİYORUM YAPAMAZSINIZ DEMİYORUM BANA NEEEEEEEEEEEEEEEE KESKE YAPIP EKLESEN ENGEL OLAN MI VAR BANA NEEEEEEEEEE İSTEDİĞİN KADAR EKLE BANA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ELEŞTİRİ VAR ELEŞTİRİ VAR ÖNCE SEN Bİ YAZDIKLARINI OKU NEYSE FAZLA UZATMAYACAM ALLAHINDAN BUL DİYOM KAPATIYOM MUHABBETİ YALANLARLA YAZMA BARİ HAKARET MÜSTEHCEM VEYA ARGO KELİMEMİ KULLANDIM DİYE ALLAHTAN KORKKKKKKKKKKKKKKK

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TAMER*39" (13.03.2017, 14:23)

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 13.03.2017, 14:43

Arzu Ve Temennim

TAMER BEY.yanında beraber getirdiğin kişinin hakaretlerini kopyalayıp buraya yapıştırmak,ne bu sitenin adabına,nede benim şahsıma yakışır.sen o

zat,ı,bunca dinleyici varken susturmadın.ayrıca özellikle size sakin olmanızı tavsiye ediyorum.ben her yerde her zaman eleştiri yaparım.eğer eleştiriye

açık değilseniz ve kaldıramıyorsanız,siz bu işi bırakın bence...önce eleştirilere saygı duymalısın...ayrıca nettte yazarken küçük harf kullanın.ve bu

kadarda hiddetli olmayın ltf...size yakışanda budur.beddua larınız haksız olduğunuz sürece tutmayacaktır.bu da böyle biline.selamlar.saygılar.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 13.03.2017, 14:49

TAMER BEY.yanında beraber getirdiğin kişinin hakaretlerini kopyalayıp buraya yapıştırmak,ne bu sitenin adabına,nede benim şahsıma yakışır.sen o

zat,ı,bunca dinleyici varken susturmadın.ayrıca özellikle size sakin olmanızı tavsiye ediyorum.ben her yerde her zaman eleştiri yaparım.eğer eleştiriye

açık değilseniz ve kaldıramıyorsanız,siz bu işi bırakın bence...önce eleştirilere saygı duymalısın...ayrıca nettte yazarken küçük harf kullanın.ve bu

kadarda hiddetli olmayın ltf...size yakışanda budur.beddua larınız haksız olduğunuz sürece tutmayacaktır.bu da böyle biline.selamlar.saygılar.

BU IŞI BIRAKMAMIMI ISTIYORSUN DAHA ÇOK BEKLERSİN SEN KİMSİN YA BÜYÜK KÜÇÜK HARFF YAZMAMA BİLE KARISIYOR GÜLÜYOM RESMEN ALEMSİN RADYODA 12 KİŞİ VARDI TEK BİR KİSİ BİLE RAHATSIZ OLDUMU OLAMAZ RADYOYA GELDİM SU ANDA AÇMADIN ÇIZIK OLARAK YAZDIM CEVAP DAHI YAZMADIN AMACIN NE OLDUĞU BELLİ OLDU KENDİN YAZDIN BU İŞİ BIRAKIN DİYE ÇOK GÖZLERSİN DAHA :))))))))))))))

SENİN SIKINTIN ZORUN NE ALLAH BILIR HAKLI OLUP OLMADIĞINI BENİM İÇİN RAHAT BANA UZAK OL ALLAHA YAKIN BURDA BU MUHABBETİ KAPIYOM İSTEDİĞİN KADAR YAZ ÇIZ KARALA

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 13.03.2017, 15:13

Selam.

TAMER BEY.sana tema yapmayı bırak demedim.iyi oku.eleştiriye acık değilsen ve zoruna gidiyorsa (ÜZÜLMEYESİN DİYE)sen bu işten vazgec dedim.ayrıca sor öğren.nette büyük harf saygısızlıktır.sen radyoya geldin ve kötü söz söylemedin.bu doğru.yanında gelen zat ve ayrıca 3 tane guest eleştirilerim için küfür etti.sen ve çevrendekilere hiç yakıştıramadım.bak ben saygı ile cevap veriyorum.sizde öyle yapın ltf.....ben seni tanımam etmem.fikrimi söyledim ve eleştiri yaptım..hepsi bu.niye bu kadar şidettle karşı geliyorsun.anlamıyorum.SAYGILAR.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 13.03.2017, 15:22

TAMER BEY.sana tema yapmayı bırak demedim.iyi oku.eleştiriye acık değilsen ve zoruna gidiyorsa (ÜZÜLMEYESİN DİYE)sen bu işten vazgec dedim.ayrıca sor öğren.nette büyük harf saygısızlıktır.sen radyoya geldin ve kötü söz söylemedin.bu doğru.yanında gelen zat ve ayrıca 3 tane guest eleştirilerim için küfür etti.sen ve çevrendekilere hiç yakıştıramadım.bak ben saygı ile cevap veriyorum.sizde öyle yapın ltf.....ben seni tanımam etmem.fikrimi söyledim ve eleştiri yaptım..hepsi bu.niye bu kadar şidettle karşı geliyorsun.anlamıyorum.SAYGILAR.

üç guest geldi küfür etti diyorsun bunun benle ne alakası var güzel kardeşim önce sen yazdıklarını bi oku Allahtan sevenimiz çok radyo adresini kaldır kimse gelmez radyona konuyu okuyanlar demekki radyo adresine geliyorlar küfür ediyorlar benim yolladığımı nerden çıkardın radyo adresini kaldır kimse gelmesin radyona benim uzaktan yakından ilgi alakam yoktur bunu böylle bilesin bak 80 kere girilmiş konuya sayende konu popüler oluyor okuyan senin radyoya geliyor demekki radyo adresini kaldır veya guestleri kapa ne diyem benden bilme

arkadaşlar sabrinin radyoya gidipte küfür etmeyelim boşverin ben Allaha havale ettim kendisini yazsın çizsin karalasın dursun desteğiniz için tskler her kimseniz tek tek tsk ediyorum

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 13.03.2017, 15:50

Gereken Yapilacaktir

sayın tamer bey.radyoma gelip küfür edenleri sen kendine destek olarakmı görüyorsun ve onlara tşk ediyorsun.seni kınıyorum.burdan onlara yaptıklarının yanlış olduğunu belirtebilirsin.ayrıca ben 10 yıllık radyocuyum ve bu siteye üyeyim.üç beş kendini bilmez için adresimi mi kaldıracaktım.belirtmek isterimki tüm gelenleri ve yazdıklarını kopyalıyor kayda alıyorum.gerekli mercilere bu zatların yazdıkları verilecek ve gerekli işlemler yapılacaktır.saygılar.......

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 13.03.2017, 19:40

konu kapanmıştır radyoda hallettik sorunu sabri ile iyi forumlar herkese

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 5.04.2017, 23:36