You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

yoncam

Jüri

• "yoncam" is female

Date of registration: May 26th 2012

• Send private message

221

Monday, July 21st 2014, 2:27am

Teşekkürler

Date of registration: Nov 11th 2008

• Send private message

222

Tuesday, September 16th 2014, 10:59am

Flatcast Açıkları

Flatcast Açıkları sayfasina neden giremiyorum ben cok uzun zamandir uyeyim allaturkaya.

Melye

Super Moderator

• "Melye" is female

Date of registration: Feb 6th 2010

• Send private message

223

Tuesday, September 16th 2014, 11:30am

Konunuzu bu başlığa aldım,forum ile ilgili sorunlarınızı bu başlıkta paylaşabilirsiniz,
Sorunuza gelince;
Bu soru daha öncede defalarca soruldu (bu başlık içinde), arama butonunu kullanırsanız bir çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Verilen uyarıda da belirtildiği gibi üyelerin oraya giriş izni yoktur, o bölüme sadece Flatcast ve Allaturkaa nın üst yetkilileri girebilir.

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

224

Monday, February 23rd 2015, 9:27pm

Quoted

Raporlayan nesetertas.fm (Bugün, 22:22)
slm ben ala turkaya yeni kazyboldum daha onceki kaydimi silemiyorum vede yeni kqaydimda etkinlestirmeyi tamamlayin diyor ama birturlu yapamiyorum bana yardimci oplursaniz sevinirim tesekkurler simdiden

Neşet ertaş fm malesef uye kayıtları silinmiyor. yeni aldıgınız kullanıcı isminde kulladığınız mail adresine, üyeliğinizi active edebilmeniz için bir kullanııc numarası ve link gelecektir. Gelen linki tıklayarak giriş yapmanız yada üyelik nıumarasını kullanarak üyeliğinizi active edebilirsiniz

atardamar

Professional

• "atardamar" is male

Date of registration: Jun 29th 2009

• Send private message

225

Tuesday, June 30th 2015, 3:30am

forum v bullentin daha güzel olurdu derim

forum v bullentin daha güzel olurdu derim vbuletin tasinsin derim resim falan daha kolay burda resim eklemegi bilmeyen arkadaslar var bazi bos cikiyor

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

• Send private message

226

Tuesday, June 30th 2015, 12:01pm

atar damar,

Öneriniz için teşekkürler, resim eklemesini bilmeyenler için gerekli konu mevcuttur

resim ekleme

ertas111

Beginner

• "ertas111" is male

Date of registration: Dec 13th 2015

• Send private message

227

Monday, December 14th 2015, 10:43pm

reklam vermek istiyorum

siteme gerekli olan eklemeleri yaptım reklam için olan şimdi ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz....

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

• Send private message

228

Monday, December 14th 2015, 11:59pm

siteme gerekli olan eklemeleri yaptım reklam için olan şimdi ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz....

aşagıdakı verdiğim 1 nolu konuyu inceleyiniz oradakı bannerleri eklediyseniz sonra 2 nolu verdiğim linkteki konuya <<ilanlar>> gerekli ilanı verebilirsiniz

ilan verebilmek için gerekenler >>>> [ Radyo Tanıtımı ] Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

ilan vermek için >>>>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=126

GOZYASIIII

Beginner

• "GOZYASIIII" is female

Date of registration: Mar 22nd 2017

• Send private message

229

Thursday, March 23rd 2017, 11:23am

selam

arkadaşlar ben bu site üye oldum ama ne yazdığıma cevap geliyor ne yardım alabiliyorum ben nerde yanlış yapıyorum acaba.... :Ç.hastayim:

Zübeyde

Trainee

• "Zübeyde" is female

Date of registration: May 9th 2008

• Send private message

230

Thursday, March 23rd 2017, 9:34pm

arkadaşlar ben bu site üye oldum ama ne yazdığıma cevap geliyor ne yardım alabiliyorum ben nerde yanlış yapıyorum acaba.... :Ç.hastayim:

görünürde birsey sormamissin, negibi yardim bekliyorsun? ?(