Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 6.04.2017, 18:45

P.Y._Gönlümün en mahrem yani flatcast tema

P.Y. belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (6.04.2017, 21:06) düzenleme sebepleri: Konu düzenlendi

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 6.04.2017, 21:10

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim P.Y. temalarınıza Google veya diğer arama motorlarından daha kolay ulaşılması için temalarınıza konuyu tema sahibi/tema ismi/flatcast tema şeklinde yapmanızı öneririz.. uzun uzadıya şiir seklinde değilde P.Y._Gönlümün en mahrem yani flatcast tema gibi :)

3

Thursday, 6.04.2017, 22:02

Konu Tema sahibinden habersiz Tema ismi degisilmesi

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim P.Y. temalarınıza Google veya diğer arama motorlarından daha kolay ulaşılması için temalarınıza konuyu tema sahibi/tema ismi/flatcast tema şeklinde yapmanızı öneririz.. uzun uzadıya şiir seklinde değilde P.Y._Gönlümün en mahrem yani flatcast tema gibi :)

Merhaba Atilla_Ky;

emeğinize sağlık dediğiniz için Eyvvallah
Google veya diğer arama motorlarından kolay ulaşılmasını istemiyorum.
tema sahibi= P.Y. / tema ismi= BENİM YAZDIĞIM UZUN SEKLİ / flatcast teması = Olduğunu herkez biliyor.Bilmeyenlerin forumda olduğunu sanmıyorum.
Tema sahibi ben olduğumdan uzun uzadıysa şiir seklinde gibi paylaşım yapıyorum ve paylaştığım temaların izinsiz isimlerinin değisilmesini bir daha istemiyorum. Tema isminin ilk haline getirilerek düzeltilsin.
TEŞEKKÜRLER
P.Y.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 6.04.2017, 22:44

P.Y. ,

Fcp adı ve konu aynı olması gerektiği gibi cok uzun konular daha anlaşılır sekilde düzenlenir bunun izin gerekmemektedir ki bu bölüm şiir bölümü değil tema ekleme bölümüdür.. ayrıca etiketlerde ise her kelime arasına virgül gerekir, gerekirse etiketler kısmında olduğu gibi bakılıp gerekli etiketler yapılabilir. konu kısmı degilde içerik konusunda sorun yok temanıza şiir ekleyebilirsiniz ancak şiir paylaşacaksanız şiir bölümüde acıktır.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (6.04.2017, 23:13) düzenleme sebepleri: Harf düzenlendi

5

Thursday, 6.04.2017, 23:02

P.H. ,

Fcp adı ve konu aynı olması gerektiği gibi cok uzun konular daha anlaşılır sekilde düzenlenir bunun izin gerekmemektedir ki bu bölüm şiir bölümü değil tema ekleme bölümüdür.. ayrıca etiketlerde ise her kelime arasına virgül gerekir, gerekirse etiketler kısmında olduğu gibi bakılıp gerekli etiketler yapılabilir. konu kısmı degilde içerik konusunda sorun yok temanıza şiir ekleyebilirsiniz ancak şiir paylaşacaksanız şiir bölümüde acıktır.

Merhaba Atilla_Ky
İlk olarak adım P.H. DEĞİLDİR. P.Y.'dir .

Bir başkası aTİLLA-kH derse hosunuza gidermi bunu kendinize sorun ve hitap ederken kişilerin isimlerine özen ve dikkat gösterin.

Fcp adı ve Konu aynı olacaktır.
Ve her kelime arasında VİRGÜL olacaktır.
Bundan sonra paylaşımda bulunduğum temalar Paylaşıldığı gibi kalır.
TEŞEKKÜRLER
P.Y.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 6.04.2017, 23:22

Gerekli düzenleme yapıldı

Konu adı ve fcp ismi anlaşılabilir uzunlukta oldugu sürece sorun yok. aksi halde düzenlenir ve virgül ise etiketlerde gerekmektedir

etiketlerde ise her kelime arasına virgül gerekir,

7

Thursday, 6.04.2017, 23:51

Gerekli düzenleme yapıldı

Konu adı ve fcp ismi anlaşılabilir uzunlukta oldugu sürece sorun yok. aksi halde düzenlenir ve virgül ise etiketlerde gerekmektedir

etiketlerde ise her kelime arasına virgül gerekir,
Temaları paylaşırken ön izleme butonuna tıklayıp kontrol ediyorum hiç bir sorun da yada kısıtlama görmüyorum temalara verdiğim isimlerde konu da kelimeler arasına virgül olmasına fcp ile aynı isim de olasa da olmasa da kaldırıyorsunuz.
eğer böyle bir şey varsa ise tema paylaşım sayfasında ön izleme ye tıklayınca kısıtlamaları göstersin göstermiyorsa uyarmıyorsa paylaşımda hata yoktur demektir. Atilla_Ky
Tema isimlerinin eski haline getirilip düzeltilsin.
TEŞEKKÜRLER P.Y.

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 7.04.2017, 12:22

@ p.y

bir söz vardir "ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin"
acaba bize ne demek istiyorlar :himmmm:

9

Friday, 7.04.2017, 17:39

@ p.y

bir söz vardir "ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin"
acaba bize ne demek istiyorlar :himmmm:

Merhaba ZenNube ;
Rütbe mevki bende ayağınızı denk alın gibi

Bence dedikleri kalıplaşmış kelimeler cümleler dışına çıkamam der gibiler.

Çakalların cirit attığı bir ortamda; koyun değil Kurt yetiştirmek lazım...

TEŞEKKÜRLER
P.Y.